Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novados

No amata gāž Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieku(1)

Daugavpils domes ārkārtas sēdē, Saskaņas deputātiem atbalstot bijušā mēra Riharda Eigima pārstāvēto Mūsu partiju (MP), no amata gāzts Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, kurš pārstāv Latgales partiju (LP).

Glābēji palīdz briedim atgriezties mežā(4)

Ugunsdzēsēji glābēji trešdien Krimuldas pagastā palīdzējuši no ezera ledus nonākt uz sauszemes un atgriezties mežā, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

FOTO: Svin Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa spāru svētkus(3)

Trešdien, 19. decembrī, Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunajā korpusā notika spāru svētki – būvuzņēmējs SIA Monum pabeidzis dabaszinātņu un matemātikas mācību korpusa visu nesošo konstrukciju montāžu, turpinot fasādes apdares un inženierkomunikāciju izbūves darbus, portālu Diena.lv informēja Siguldas novada pašvaldībā.

KNAB aiztur Eigimu(20)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) otrdien veic procesuālās darbības Daugavpils domē saistībā ar aizdomām par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu, aģentūra LETA uzzināja KNAB. Latvijas Televīzija vēsta, ka KNAB darbinieki kratīšanu veic eksmēra Riharda Eigima (Mūsu partija) kabinetā. Mirkli vēlāk tapa zināms, ka Eigims arī aizturēts.

Divu Cēsu pilsētas avotu ūdens ir bīstams lietošanai(5)

Cēsu novada pašvaldība, veicot regulārās ūdens kvalitātes kontroles analīzes pilsētas avotos, secinājusi, ka avotā Raiņa ielā un Dzidravotā konstatētas koliformas, tādejādi šo avotu ūdens ir bakterioloģiski piesārņots un bīstams lietošanai uzturā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.