Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novados

No bērnunama pazudis zēns(2)

No Rēzeknes novada Silmalas pagasta Tiskādu bērnunama kopš ceturtdienas pazudis nepilngadīgais Jevgēnijs Jekimovs, portālu Diena.lv informēja Valsts policija.

Eigims zaudē mēra krēslu(8)

Ceturtdien no amata atstādināts Daugavpils mērs Rihards Eigims (Mūsu partija). Deviņi no 15 domes deputātiem bija parakstījušies par pieprasījumu Daugavpils domes sēdē lemt par Eigima atbrīvošanu no amata. Domes sēdē diskusijas par šo jautājumu nebija, lēmums tika pieņemts dažu minūšu laikā. Eigima atbrīvošanu atbalstīja 11 deputāti, tostarp seši deputāti no Latgales partijas, četri no partijas Saskaņa, kā arī Eigima pārstāvētās Mūsu partijas deputāte Līvija Jankovska.

Apledojuma dēļ vietām Kurzemē apgrūtināta braukšana

Ceturtdenas rītā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu uz reģionālajiem autoceļiem Kuldīgas apkārtnē, kas tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas piecas Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, vēsta Latvijas valsts ceļi.

FOTO: Atklāti autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona atjaunotie posmi(1)

Riebiņu novada Rušonas pagasta Kastīrē un Krustpils novada Atašienes pagasta svinīgi atklāti autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) divi pārbūvētie posmi – no Bašķiem līdz Preiļiem un no Steķiem līdz Atašienes krustojumam uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne (A12), informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Pēc pieminekļu sargu iejaukšanās pārceļ Braku meža izsoli(1)

Ērgļu novada pašvaldība uz 30. novembra plkst. 11 pārcēlusi šonedēļ plānoto Braku meža cirsmu izsoli, jo pretēji normatīvajos aktos noteiktajam nav saņēmusi Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes (NKMP) saskaņojumu, noskaidroja aģentūra LETA.

No bijušā Lielvārdes mēra tiesā piedzen vairāk nekā 600 000 eiro(11)

Zemgales rajona tiesa Ogrē, apmierinot Ģenerālprokuratūras prasību, atzinusi par spēkā neesošu tā dēvēto Lielvārdes 200 miljonu eiro vekseli, kā arī uzlikusi par pienākumu bijušajām Lielvārdes mēram Jānim Āboliņam samaksāt 602 223 eiro lielu valsts nodevu, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā un tiesā.

Trešdien atklās divus pārbūvētus posmus uz valsts garākā reģionālā autoceļa

Trešdien, 14. novembrī, Preiļu novada Rušonas pagasta Kastīrē un Krustpils novada Atašienes pagasta Troškās tiks atklāti autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) divi pārbūvētie posmi – no Bašķiem līdz Preiļiem un no Steķiem līdz Atašienes krustojumam uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne (A12), vēsta VAS Latvijas Valsts ceļi.