Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Novados

Saistībā ar sprādzienu uz dzelzceļa Daugavpilī sākts kriminālprocess

Policija par trešdien Daugavpilī uz dzelzceļa notikušo sprādzienu sākusi kriminālprocesu par darba aizsardzību vai tehnisko drošību reglamentējošo normatīvo aktu prasību pārkāpšanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Tukuma novada domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Normunds Rečs(2)

Šorīt ārkārtas sēdē par Tukuma novada domes priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Rečs, kurš šajā domes sasaukumā tika ievēlēts no decembrī par atkāpšanos paziņojušā mēra Ērika Lukmana partijas Tukuma pilsētai un novadam saraksta, bet vēlāk pieslēdzies tobrīd opozīcijā esošajai partijai Visu Latvijai-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA).

Noticis kārtējais stāvkrasta nobrukums Jūrkalnē(10)

Pirmdien spēcīgā vēja un viļņošanās dēļ kārtējo reizi nobrucis stāvkrasts Labraga ciemā pie Jūrkalnes, Ventspils novadā, aģentūrai LETA pastāstīja Jūrkalnes pagasta pārvaldes vadītājs Guntars Reķis.

Lukmans atstāj Tukuma novada domes priekšsēdētāja amatu(1)

Ceturtdien kārtējā domes sēdē no amata atkāpies Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans (Tukuma pilsētai un novadam) un viņa vietnieks Arvīds Driķis (LZS), aģentūru LETA informēja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde