Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Novados

FOTO: Svin Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunā korpusa spāru svētkus(3)

Trešdien, 19. decembrī, Siguldas Valsts ģimnāzijas jaunajā korpusā notika spāru svētki – būvuzņēmējs SIA Monum pabeidzis dabaszinātņu un matemātikas mācību korpusa visu nesošo konstrukciju montāžu, turpinot fasādes apdares un inženierkomunikāciju izbūves darbus, portālu Diena.lv informēja Siguldas novada pašvaldībā.

KNAB aiztur Eigimu(20)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) otrdien veic procesuālās darbības Daugavpils domē saistībā ar aizdomām par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu, aģentūra LETA uzzināja KNAB. Latvijas Televīzija vēsta, ka KNAB darbinieki kratīšanu veic eksmēra Riharda Eigima (Mūsu partija) kabinetā. Mirkli vēlāk tapa zināms, ka Eigims arī aizturēts.

Divu Cēsu pilsētas avotu ūdens ir bīstams lietošanai(5)

Cēsu novada pašvaldība, veicot regulārās ūdens kvalitātes kontroles analīzes pilsētas avotos, secinājusi, ka avotā Raiņa ielā un Dzidravotā konstatētas koliformas, tādejādi šo avotu ūdens ir bakterioloģiski piesārņots un bīstams lietošanai uzturā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

No bērnunama pazudis zēns(2)

No Rēzeknes novada Silmalas pagasta Tiskādu bērnunama kopš ceturtdienas pazudis nepilngadīgais Jevgēnijs Jekimovs, portālu Diena.lv informēja Valsts policija.

Eigims zaudē mēra krēslu(8)

Ceturtdien no amata atstādināts Daugavpils mērs Rihards Eigims (Mūsu partija). Deviņi no 15 domes deputātiem bija parakstījušies par pieprasījumu Daugavpils domes sēdē lemt par Eigima atbrīvošanu no amata. Domes sēdē diskusijas par šo jautājumu nebija, lēmums tika pieņemts dažu minūšu laikā. Eigima atbrīvošanu atbalstīja 11 deputāti, tostarp seši deputāti no Latgales partijas, četri no partijas Saskaņa, kā arī Eigima pārstāvētās Mūsu partijas deputāte Līvija Jankovska.

Apledojuma dēļ vietām Kurzemē apgrūtināta braukšana

Ceturtdenas rītā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu uz reģionālajiem autoceļiem Kuldīgas apkārtnē, kas tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas piecas Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, vēsta Latvijas valsts ceļi.