Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Krievija

Krievijas cietumā miris Navaļnijs

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, atrodoties ieslodzījumā, miris, piektdien paziņojusi vietējā ieslodzījumu vietu (ФСИН) vietu pārvalde.

Krievija meklēšanā izsludinājusi ārvalstu parlamentos un valdībās esošos "nacistus", tostarp Latvijas politiķus

Neatkarīgais krievu tīmekļa izdevums Mediazona apkopojis datus par ārvalstniekiem, kurus Krievijas varasiestādes izsludinājušas meklēšanā, konstatējot, ka to vidū ir desmitiem Eiropas, tostarp arī Latvijas, politiķu un amatpersonu, kā arī daudzas augsta ranga Ukrainas militārpersonas un simtiem cilvēku, kurus Maskava pasludinājusi par "ārvalstu algotņiem", kas kopā ar ukraiņiem cīnās pret krievu iebrucējiem.

Nadeždinu CVK nereģistrē prezidenta vēlēšanām © DIENA

Kremļa sākto karu Ukrainā relatīvi kritizējošais politiķis Boriss Nadeždins, kura kandidatūru Krievijas prezidenta vēlēšanām martā vakar atteicās reģistrēt Krievijas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK), solījis pārsūdzēt tās lēmumu Augstākajā tiesā.

Atcelta šomēnes iecerētā Putina vizīte Turcijā

Atcelta šomēnes iecerētā Krievijas diktatora Vladimira Putina vizīte Turcijā, un Kremļa propagandas izdevumi tagad vēsta, ka vizīte varētu provizoriski notikt aprīļa beigās vai maija sākumā.

Krievijā aizmuguriski aizturēts rakstnieks Akuņins

Krievijas tiesa aizmuguriski aizturējusi kopš 2014.gada Lielbritānijā dzīvojošo krievu rakstnieku Borisu Akuņinu, kas Krievijā tiek apsūdzēts "viltus ziņu" izplatīšanā par armiju un "terorisma attaisnošanā".

Maskava rada problēmas krievu māksliniekiem ārzemēs

Krievijas Ārlietu ministrija devusi rīkojumu saviem diplomātiem vērsties pret krievu māksliniekiem Putina režīma kritiķiem un Ukrainas atbalstītājiem Maskavai nomināli draudzīgajās valstīs, kas Krievijas-Ukrainas kara jautājumā saglabā neitralitāti vai atturību, vēsta ziņu aģentūra "Bloomberg", atsaucoties uz diviem cilvēkiem, kas ir pazīstami ar šo jautājumu.