Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievija

Kremlis nekomentē Navaļnija badastreiku(1)

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs ceturtdien paziņoja, ka viņam nav nekādu komentāru par cietumā ieslodzītā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija pieteikto badastreiku.

Navaļnijs piesaka badastreiku

Ieslodzījumā esošais Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs trešdien paziņojis, ka līdz laikam, kamēr nesaņems atbilstošu medicīnisko palīdzību, piesaka badastreiku.

Navaļnijam ieslodzījumā izteikti desmit rājieni

Krievijas opozicionāram Aleksejam Navaļnijam divu nedēļu laikā Vladimiras apgabala Pokrovas cietumā izteikti seši rājieni, bet Vladimiras izmeklēšanas izolatorā Koļčugino, kur viņš tika nogādāts no Maskavas, vēl četri, liecina opozicionāra profilā sociālajā tīklā Instagram pirmdien publicētā informācija.

Krievijā aizturēts opozicionāra Ivana Ždanova tēvs

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija dibinātā Korupcijas apkarošanas fonda (FBK) direktors Ivans Ždanovs pirmdien paziņojis, ka nedēļas nogalē aizturēts viņa tēvs, varasiestādēm cenšoties izdarīt spiedienu uz opozicionāru.

Krievijas politiķis: Maskava gaida ASV atvainošanos(28)

Krievija vēlas Vašingtonas atvainošanos par ASV prezidenta Džo Baidena atzinumu, ka viņa krievu kolēģis Vladimirs Putins ir "slepkava", un pretējā gadījumā Savienotajām Valstīm būs jārēķinās ar Maskavas atriebību, ceturtdien paziņojis Krievijas parlamenta augšpalātas priekšsēdētāja vietnieks Konstantīns Kosačovs.

Krievija atsauc savu vēstnieku Vašingtonā(31)

Krievija trešdien paziņojusi, ka atsauc uz konsultācijām savu vēstnieku Vašingtonā, vienlaikus uzsverot, ka vēlas novērst "neatgriezenisku" attiecību pasliktināšanos ar ASV.

Krievija draud bloķēt Twitter(2)

Sociālais tīkls Twitter Krievijā var tikt nobloķēts, ja mēneša laikā netiks sperti konkrēti soļi, lai dzēstu valstī aizliegtu saturu, otrdien ziņu aģentūrai Interfax apliecināja Krievijas mediju uzraudzības dienesta Roskomnadzor vadītāja vietnieks Vadims Subotins.