Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +16 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Krievija

Navaļnijs publicē telefonsarunu ar savu indētāju(17)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs pirmdien savā vietnē navalny.com publicējis audio ierakstu, kurā dzirdama viņa saruna ar, kā noprotams, Federālā Drošības dienesta (FDD) darbinieku Konstantīnu Kudrjavcevu, kas, kā nule atklāts žurnālistu izmeklēšanā, piedalījies Navaļnija indēšanas operācijā.

Putins: Navaļniju atbalsta ārvalstu specdienesti(13)

Krievijas opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, kas augustā Sibīrijā tika saindēts ar ķīmisko ieroci Novičok, bet pēc tam ārstējās Berlīnē, atbalsta ārvalstu specdienesti, ceturtdien sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Krievija noliedz FDD lomu Navaļnija indēšanā(21)

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs trešdien noliedza nesenajā mediju izmeklēšanā konstatēto, ka Krievijas Federālais Drošības dienests (FDD) sekojis opozicionāram Aleksejam Navaļnijam un viņu saindējis.

Krievijas valdība regulēs pārtikas produktu cenas © DIENA(10)

Krievijas valdība strauji metusies mēģināt izpildīt prezidenta Vladimira Putina pagājušajā nedēļā pausto norādījumu tuvākajā laikā pieņemt regulējumus, kas apturētu ikdienā lietojamo pārtikas preču cenu straujo pieaugumu. Lai to panāktu, paredzēts, ka valsts turpmāk regulēs pārtikas produktu cenas, ja tās mēneša laikā pieaugušas vairāk par 10%. Plānots arī ieviest eksporta nodevas un kvotas kviešiem un saulespuķu eļļai.

Mediji: Navaļniju saindēja FDD darbinieki(15)

Atentātu pret Krievijas opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju Tomskā īstenoja slepena Federālā drošības dienesta (FDD) vienība, kas darbojusies FDD Kriminālistikas institūta aizsegā, secināts izmeklēšanā, ko kopīgi veikuši starptautiskais pētnieciskās žurnālistikas projekts Bellingcat un Krievijas tīmekļa medijs The Insider sadarbībā ar ASV televīzijas kanālu CNN un vācu žurnāli Der Spiegel.

Krievijā grib pievilkt skrūves protestētājiem © DIENA(7)

Pēdējo nedēļu laikā Krievijas parlamentā iesniegti vairāki likumprojekti, kuru pieņemšana varētu maksimāli apgrūtināt protestu organizēšanu Krievijā un piedalīšanos tajos, kā arī ierobežotu to cilvēku loku un iespējas, kuri vēlas protestēt.