Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievija

Krievija gatavojas izstāties no Atvērto debesu līguma(26)

Krievija piektdien paziņojusi, ka izstāsies no Atvērto debesu līguma. Krievijas Ārlietu ministrija uzsvēra, ka ASV izstāšanās no Atvērto debesu līguma pagājušajā gadā ievērojami sašķobījusi līguma dalībvalstu interešu līdzsvaru, un piebilda, ka Maskavas ierosinājumi saglabāt vienošanos pēc ASV izstāšanās Vašingtona ir noraidījusi.

Navaļnijs Krievijā izsludināts federālajā meklēšanā(3)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs Krievijā izsludināts federālajā meklēšanā, un tas nozīmē, ka politiķi Krievijā var aizturēt uzreiz pēc robežas šķērsošanas, trešdien pavēstīja lietotnes Telegram kanāls Mash.

Krievija nosaka sankcijas Vācijas amatpersonām(2)

Maskava paplašinājusi sankcijām pakļauto Vācijas amatpersonu sarakstu, iekļaujot tajā arī Aizsardzības ministrijas drošības un izlūkošanas struktūru vadošos darbiniekus, pavēstīja Krievijas Ārlietu ministrija.

Krievijas varasiestādes draud Navaļnijam nosacīto sodu nomainīt pret cietumu(5)

Krievijas Federālais sodu izpildes dienests (FSIN) pirmdien pieprasījis opozīcijas līderim Aleksejam Navaļnijam līdz nākamajai dienai plkst.9.00 ierasties attiecīgajā iestādes nodaļā, lai reģistrētos. Gadījumā, ja Navaļnijs to neizdarīs, FSIN sastādīs aktu par "sistemātisku nosacīti notiesātā pienākumu pārkāpšanu", un pamatojoties uz to politiķim piespriesto nosacīto sodu var nomainīt ar reālu cietumsodu.

Krievi joko par Navaļnija apakšbiksēm un FDD © DIENA(22)

Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija veikto izmeklēšanu par viņa paša slepkavības mēģinājumu Kremlis un Krievijas specdienesti ir nosaukuši par provokāciju, kuru nebūtu iespējams veikt bez ārzemju specdienestu atbalsta.

Navaļnijs publicē telefonsarunu ar savu indētāju(17)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs pirmdien savā vietnē navalny.com publicējis audio ierakstu, kurā dzirdama viņa saruna ar, kā noprotams, Federālā Drošības dienesta (FDD) darbinieku Konstantīnu Kudrjavcevu, kas, kā nule atklāts žurnālistu izmeklēšanā, piedalījies Navaļnija indēšanas operācijā.

Putins: Navaļniju atbalsta ārvalstu specdienesti(13)

Krievijas opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, kas augustā Sibīrijā tika saindēts ar ķīmisko ieroci Novičok, bet pēc tam ārstējās Berlīnē, atbalsta ārvalstu specdienesti, ceturtdien sacīja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Krievija noliedz FDD lomu Navaļnija indēšanā(21)

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs trešdien noliedza nesenajā mediju izmeklēšanā konstatēto, ka Krievijas Federālais Drošības dienests (FDD) sekojis opozicionāram Aleksejam Navaļnijam un viņu saindējis.

Krievijas valdība regulēs pārtikas produktu cenas © DIENA(10)

Krievijas valdība strauji metusies mēģināt izpildīt prezidenta Vladimira Putina pagājušajā nedēļā pausto norādījumu tuvākajā laikā pieņemt regulējumus, kas apturētu ikdienā lietojamo pārtikas preču cenu straujo pieaugumu. Lai to panāktu, paredzēts, ka valsts turpmāk regulēs pārtikas produktu cenas, ja tās mēneša laikā pieaugušas vairāk par 10%. Plānots arī ieviest eksporta nodevas un kvotas kviešiem un saulespuķu eļļai.