Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Dienu sāk jau piecos no rīta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
K
K
Beidziet te pensionārus apriet! Redzēs kā pašiem būs ar iztikšanu ap gadiem 80
Arī no laukiem
A
Es domāju tāpat kā raksta varoņi - ir jākustas, it sevišķi senioru gados, jo tikko sāk slinkot un sevi saudzēt, tā paliek stīvs kā buks un vairāk par kaitēm jādomā. Insulti diemžēl ir arī tiem, kuri vecumā sevi dikti lutina, pie dakteriem rindās sēž un ar kruīza kuģiem braukā.
Fona troksnim
F
Ārprāts, cik šeit daudz skauğu un nevīžu! Jums jau neviens neliek strādāt, nomierinieties!
>:-)
&
Kārlis Skalbe. Pasaka par vērdiņu. Ta pats.
P
P
Tikai izlasot rakstu,sapratu kāpēc vēl var kopt lopus un intensīvi strādāt.Atrodiet Latvijas laukos kaut vienu šā vecuma pāri,kas nebūdami sekretāri-vienalga kādi,dienā laiduši muļķi,protams pēc "darba"un pat darba laikā var ar pilnu klapi rubīt mājās,un tur tie "brāķa" ķieģeļi,gāzbetons,kokmateriāli,........
K. Vilciņš
K
Manuprāt jums vienkārši skauž. Cilvēki saviem spēkiem visu sasnieguši, nekad ar ppastieptu roku nav stāvējuši un pagastam pabalstus prasījuši. Lieciet viņiem mieru, gādājiet paši par sevi, nevis te lejiet žulti uz vecīšiem!.
 • 2
 • 2
plus
p
vai nu arī.... savējo avīžele savējiem, kur kolchozu verhušku tagadējo dzīvo apraksta šo aprindu bērni un izdošanu sponsorē Lembe un/vai Šķēle?
 • 6
 • 2
plus
p
man dikti patika par to, ka sarāti, ka kolchoza mašīnu par ilgu izmantojuši, savai privātmājai materiālus gādādami.... Sakiet, lūdzami, jūs daudzus zināt, kas tas laikā varēja vandīties pa ķieģeļcepļiem ar kolchoza mašīnu un savai hatai būvmateriālus vest? Šodien Diena tiešām fascinē, laikam grib stulbākā laikraksta titulu! Viena stulba, vecma marazma sen pārņemta raksta par kaiju8 kultivēšanu pilsētā, cita kaut kāda pāķe lien pakaļā savas kolchoza bijušajai verhuškai un glorificē verga cienīgu dzīvesveidu ar smagu darbu, bez miega sirmā vecumā... Laikam tiešām, kas nu kaut cik bijuši normāli, tie emigrējuši vai vismaz atvaļinājumā, publicē pilnīgu parašu. Kauns jums nav, Diena?
 • 6
 • 2
?
?
Es nekādā ziņā negribu uzbraukt personiski šiem cilvēkiem. Mans mērķis ir likt aizdomāties redakcijai, ko tā publicē. Un raksta autorei. Ko viņa grib pateikt? Popularizēt jau tā nodzīto Latvijas senioru vidū ideju, ka par sevi rūpeties nevajag, pie ārsta iet nevajag, vajag tik kustēties pa kūti un dobēm, atpūsties nevajag, redz, kādi mums brašuļi, iet gulēt pusnaktī, ceļas 5, plēšas uz pusēm.... NEVIENS Cilvēks nedrīkst dzīvot tādā režīmā, tas ir bīstami veselībai! 5 stundas nakts miegam ir garantija augstam asinsspiedienam, bet augsts asinsspiediens ir garantija insultam. Vai jums tiešām nav tādas kaut kādas atbildības par to, ko jūs popularizējat masu medijos?
!
!
Bīstami ir paļauties uz citiem! Rakstā stāstīts par patiesi čakliem cilvēkiem, kuri visu sasnieguši saviem spēkiem. Turklāt katram ir savs dzīves ritms. Labāk kustēties un darīt, ne sēdēt mājās un žēloties. Aiz bezdarbības visādas kaites var atrast gan sevī, gan citos.
 • 6
 • 6
Ričards Nagirnijs
Vai Jums pašiem TO VAJAG??? kapā līdz nepaņemsiet,,bet bērniem un mazbērniem jāpelna un jādzīvo pašiem savu dzīvi,,lai zin cik maize maksā..Jūsu darba augļus--ņemtus par velti--viņi nekad nepratīs novērtēt,ja nebūs tam pielikuši savu roku---
policists
p
Atvainojiet, kas jums par daļu , kā citi ar mazbērniem satiek, un kur citi savu naudu liek un liks. Pēc rakstības stila spriežot te vairāki komentāri no viena un tā paša cilvēķeļa. Neveiksminieka., kurš pats dzīvē diez ko nav sasniedzis. Jūs, ķengātāj, tāpat neko kapā līdzi nepaņemsiet. Piesargieties, IT adresi nav problēmu mūsdienās noskaidrot.
 • 0
 • 2
P
P
Tā jokaini paliek,ja mazbērni par palīdzību mājas darbos prasa samaksu,kaut kur,kaut kas ir aizgājis greizi.Zinu daudzus,kas dzenoties pēc naudas un mantas,aizmirst ieaudzināt darba TIKUMU.Saprotu.ka materiālais ir visa pamats,bet ......................
?
?
Kas tur jocīgs? Kāpēc šiem varoņiem liekas, ka visiem par velti jāstrādā viņu saimniecībā, kas viņiem sen jau ir par lielu. Ir ģimenes, kur bērni pelna kabatasnaudu, darot mājasdarbus. Tā ir ģimenes lieta, kā ģimenē tiek menedžēta bērnu kabatasnauda, senioriem par to nevajadzētu publiski burkšķēt masu medijos. Es zinu šitādus čaklos lauku ļaudis un zinu, ko tas nozīmē tuviniekiem, jo parasti jau neaprobežojas tikai ar to, ka tai saimniecībā ir jābrauc strādāt, lai paši varoņi galu nedabū tai kūtī, siena vālā un kartupeļu vagā, bet mūždien ir arī par ko ko jāmaksā, jo pašiem nepietiek naudas savām izpriecām, bet degviela maksā, lopu apsēklošana maksā, sēklas maksā un ar pensijām un naturālajā saimniecībā nopelnīto tam naudas nepietiek. Parasti tam punktu pieliek nevis paši, bet viena via otra insults, jo ie ārsta neiet, no negulēšanas un smagā darba ir augsti spiedieni, no vienveidīgās pārtikas glikēmijas traucējumi.
 • 15
 • 0
?
?
Piedodiet, bet šitie būtu kāds paraugs un etalons? Kas pozitīvs tajā, ka cilvēki izvēlas turēt savā vecumā lopus, bezjēdzīgi strādāt, uzkraut savus lopus, dārzus un sienus bērniem (dēls palīdz, cik var), gulēt sešas stundas? Pat tik daudz, kā pie friziera aiziet nevar, pie ārsta droši vien uz profilaktiskām apskatēm nekad neiet (kad kustās, nekas nesāp), večuks galīgi noņēmies savam vecumam nepiemēroti smagos darbos, izskatās pēc nodzīta nabaga. Vai tiešām Vallija Beluza neredz, ka šādi seniori ir posts sev un bērniem, paši sevi kapā dzen, nevis kaut kas tāds, par ko būtu jāraksta idealizēti kā par kādiem etaloniem. Pilni lauki ar tādiem. ne tikai Latvijā, bet visā Austrumeiropā, bet vai tā vajag dzīvot mūsdienās?
bēdīgi
b
Pensionāriem ar kruīzu kuģiem jāapceļo pasaule,nevis jāmēž sūdi no kūtiņas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tuvojamies ziemeļnieku būtībai

"Lielākā kļūda ir neiet ārā un nesportot!" saka treneris Roberts Radičuks, kurš vada brīvdabas funkcionālās nodarbības un nūjošanas, skriešanas, iešanas koptreniņus Brīvdabas sporta ...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits