Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus

Senioru Diena

Vecumdienas zvaniņu skaņās

Ludmila Merkulova dzīves smagumu un sāpes spēj pārvērst lietās, kas pašai un citiem liek smaidīt un brīnīties.

Ar rūpēm par Dieva dārzu

Šķiet, pēc ilgajām maija lietavām zeme beidzot būs padzirdīta, un ceļā uz Aglonu mūs pavada zeltainas, pēc saules izslāpušas pieneņu pļavas. Salijusi zeme ir piepildīta un spēj dot, bet kāds ir piepildīts cilvēks?

Manējā ir skaņu pasaule

Kārlis Pinnis uzskata, ka dzīvē viņam ir paveicies. Un nosmej, ka no depresijas labi palīdz izvairīties Sokrāts.

Tēva meita piepilda mūža sapni

"Kādā platformā mēs sarunāsimies?" piekritusi attālinātajai intervijai, lietišķi jautā Valentīna Pavlovska. Rīgas Menedžmenta koledžas direktorei attālinātais darbs un sarunas interneta vidē, protams, ir ikdienišķa lieta. Pirms dažiem gadiem aizgājusi pensijā, Valentīnas kundze, pēc izglītības ekonomiste grāmatvede, joprojām strādā savā iemīļotajā darbības jomā – izglītības vadībā, bet šopavasar apgādā Ezerrozes grāmatas klajā nāca viņas pirmā grāmata – bērnības atmiņu stāsts Tēva meita.

Skolotājs. Ceļotājs. Kosmopolīts

"Uz skolēniem nav jāskatās no augšas. Vajag sēdēt krēslā tā, lai mūsu acis ir vienā līmenī, – patika gan man, gan viņiem," saka Valdemārs Opelts, pedagogs, kuru daudzi atceras vēl ilgi pēc mācību iestādes beigšanas. Vai iespējams nepieķerties cilvēkam, kurš aicina doties pārgājienā ar laivu, slēpēm vai velosipēdu, kurš velk sev līdzi kalnos, tuksnesī un pazemes alās?

Palīdzēs stiprināt imunitāti

Lai arī mūsu imunitāti ietekmē dažādi faktori, viens no svarīgākajiem ir sabalansēts, pilnvērtīgs uzturs. Tomēr ne visu nepieciešamajā apjomā mēs varam uzņemt ar uzturu, tādēļ ir svarīgi, konsultējoties ar savu ārstu vai farmaceitu, ikdienā iekļaut augstvērtīgus uztura bagātinātājus, kas var palīdzēt imunitātes stiprināšanai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide