Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tviterpērles par Cilinska epopeju: Savs Jēzus, kam patīk roks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ome
O
Bērnu dārza līmenis Cilinskis aiznesa trīs vītušas tulpes varoņdarbs lai pasaka ko viņs ir izdarījis ekonomikas uzlabošanā
Ome
O
Bērnu dārza līmenis Cilinskis aiznesa trīs vītušas tulpes varoņdarbs lai pasaka ko viņs ir izdarījis ekonomikas uzlabošanā
paldies tatjanai
p
(marpukitei)par atbalstu!
marpukite
m
Kauns Straujumai,pashai tagad no kauna vajadzeetu demisioneet. Visu cienju CILINSKIM.
Ko te piebilst? Katrs,kas ķengā Die
K
jo tādam nekad NAV piedošanas,jo NEKAS viņam nelika tā darīt. Tāds ir nolādēts ienākot,un būs nolādēts aizejot,jo Tas Kungs ir cilvēces VIENĪGĀ cerība. Liecinieks.
Vārds
V
Tas,kas šaubās,nekad nav PĀRLIECINĀTS. Savukārt, elementāri sapratīgs cilvēks idiomas(līdzigi - ''praviešu gari praviešiem klausa'') no pirksta neizzīž.
 • 0
 • 1
Juris T.
J
neesmu pārliecināts, vai pats saprati, ko saki. Bet atceries - praviešu gari, praviešiem klausa.
 • 0
 • 0
Vārds
V
Nobeigumā. Elku pilna pasaule. Arī Pujātpapus daudziem elks,jo indivīds,kurš savā dzīvē Svētos Rakstus tikai VIENREIZ pāršķirstījis,bet ikdienā ar TIEM savu liekulību vairojis,nav TO cienīgs.
 • 0
 • 1
Vārds
V
Tātad - ne tikai Jēzus - nācarietis (vai Jānis - rēzeknietis),bet gan Jēzus - Dieva Dēls. P.S. Starp citu - komentāru 22:19 nemaz NETIKU lasījis.
 • 0
 • 1
Vārds
V
Savukārt,''dziļāka gudrība nejēgam ir par augstu'',jo ''nolādēts ir, (...)kura sirds atkāpjas no tā Kunga'',bet Dieva Vārda nelietīga valkāšana ir šī atkāpšanās,jo kā jau teicu - Jēzus IR Dievs.
 • 1
 • 0
Vārds
V
Tā ir vīzdegunība,ko tu atļaujies,jo tev svētības NEESMU prasījis,bet citam UZBĀŽAS tikai BEZDIEVIS.
 • 1
 • 0
Juris T.
J
Svēto Rakstu zināšanas nevar aizstāt ar harizmātisko dedzību, tāpat kā vēstures faktus nevar aizstāt ar bļaušanu pie elku staba, kam rokās trīs zvaigznes... Kāpēc tad Jēzus saka - ja kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam taps piedots? Un apustuļi brīdina - nenolādiet? Pirms skaļi runā - lasi Bībeli, saproti lasīto, saproti, kā tas attiecas uz Tevi. Lai Dievs Tevi svētī un pasargā!
 • 0
 • 1
Juris T.
J
Jēzu, ja bija domāts Jēzus Nācarietis, šeit iejaukt ir nevietā. Iediļinieties elementārās kristietības patiesībās un izprotiet, vai Jēzu vispār ir iespējams ar kaut kuru aizstāt. Cilinskis kādiem varētu būt labākajā gadījumā elks.
Rūdolfs Hāgens
R
Cilinskim tas bija vienīgais izdevīgais manevrs, jo neko reālu viņš darīt nemāk, bet garantēti tupēt saeimā, pateicoties pendžikiem, grib- tāpēc puisis pazīmējās tai saietā. Īstenībā jau žēl tos vecos vecīšus, kam nacionāļi savu interešu dēļ ir samaisījuši galvas.
Vārds
V
tizls tips ar bērna attieksmi
Dzintra Tomsone
D
Par nelikumīgu ministra Cilinska atlaišanu jāatkāpjas pašai Straujumai. Mītiņš notika brīvdienā un bija atļauts, tātad nevar būt runa par kaut kādu pārkāpumu. Straujuma ir atļāvusies pārkāpt ministra cilvēktiesības. KAUNS par tādu ministra prezidenti. Atkāpies!
Taisnības tiesa
T
žēl, ka dažiem latviešiem nav ar ko citu lepoties, ka tikai ar svešas armijas varoņdarbiem. Šie pseido patrioti, svešu zābaku laizītāji, joprojām turpina izpārdot mūsu Latviju un tās tautu. Tagad, kad sēdēs opozīcijā, varēs pārdomāt savu pretekļaino, divkosīgo dabu.
Dido
D
Padomju gados nedrīkstēja iet pie Čakstes pieminekļa. Tad meta laukā pat no skolām. Tieši tā izdarījās 50. Videne, izmetot Gundegu Repši un co no pēdējās klases. Šo skolu absolvēja arī Cilinskis. Straujuma labi sāka, bet 50 dienās visu pazaudēja. Toties Cilinskis savai partijai ir sapelnījis balsis visā Latvijā.
ILARS
I
straujaa oooma .... tiešām tu esi STULBA ooooma ....
aigars cinis
a
A, varbūt puisies apošņāja gaisu VRAM un saprata, ka s...likti būs un nolēma no savas bēgšanas uztaisīt cirku?
labi,ka sa uzvarēja.
l
ja te būtu Ostlande,tad nebūtu ne pozicijas ne demenstrūāciju. Paldies sabiedrotajiem.
joj
j
Par ko daudzi taa satraucas? No foto, raugaas laimiiga, apgarota seja. Ministreeshanas laikaa taada laimes sajuuta nebija saskataama.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai OIK atcels līdz 31. martam?

Kopā nobalsojuši: 4047

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko