Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Einārs Cilinskis

Neprognozējamā nenoteiktība

Kā cīņa par latvisko elektorātu ietekmējusi Rīgas domes opozīcijas partiju savstarpējās attiecības, un kādu Saeimas vēlēšanu iznākumu varam gaidīt "postpatiesības" laikā – Agneses Margēvičas saruna ar Nacionālās apvienības (NA ) politiķi Eināru Cilinski, kurš paziņojis, ka vairs nekandidēs Saeimas vēlēšanās.

Cilinskis atgriežas Saeimā

Saeima ceturtdien atjaunoja 11.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku bijušajam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Eināram Cilinskim (Nacionālā apvienība), portālu Diena.lv informēja Saeimas Preses dienests. 

Nākamo VARAM ministru ir no kā izvēlēties

Nākamo vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru šīs nedēļas laikā Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK (NA) izvēlēsies no četriem pretendentiem. Viņu vārdus diskusijas laikā nav plānots publiskot, bet neoficiāli zināms, ka uz ministra amatu varētu kandidēt bijušais ministrijas parlamentārais sekretārs Romāns Naudiņš, bijušais satiksmes ministrs Kaspars Gerhards, bijusī kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, kā arī Rihards Kols, kurš nesen kļuva par Kultūras ministrijas parlamentāro sekretāru, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Tviterpērles par Cilinska epopeju: Savs Jēzus, kam patīk roks

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība) pagājušajā nedēļa atlaida vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski (Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK), lai gan viņš 16.marta gājienā bija apņēmies piedalīties kā Latvijas pilsonis, nevis ministrs. Izskanējis arī, ka Cilinska krēslu varētu ieņemt partijas biedrs Romāns Naudiņš.

Pilsonis Cilinskis: Drosme būt latvietim

Zinot, ka šobrīd mediju telpā ir daudz diskusiju par nesvarīgo un maz – par svarīgo, sākšu ar nesvarīgo – ar skaidru atbildi uz jautājumu, vai es piedalīšos 16. marta atceres pasākumos un, galvenais, kāpēc es to darīšu.

papildināts (11:03) - Cilinskis: Tautai, kas neciena savus varoņus, nav nākotnes

Tautai, kas neciena savus varoņus, nav nākotnes, komentējot savu apņemšanos pretēji valdības lēmumam tomēr 16.martā doties pie Brīvības pieminekļa, piektdien žurnālistiem uzsvēra vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide