Laika ziņas
Šodien
Migla

Einārs Cilinskis

Romāns Naudiņš - svarīgs čiekurs

Sācis tirgot no čiekuriem veidotus Adventes vainagus, Romāns Naudiņš kļuva par veiksmīgu uzņēmēju. Tikpat mērķtiecīgi viņš darbojies arī politikā, un tagad varēs izmēģināt spēkus vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatā.

Nākamo VARAM ministru ir no kā izvēlēties

Nākamo vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru šīs nedēļas laikā Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK (NA) izvēlēsies no četriem pretendentiem. Viņu vārdus diskusijas laikā nav plānots publiskot, bet neoficiāli zināms, ka uz ministra amatu varētu kandidēt bijušais ministrijas parlamentārais sekretārs Romāns Naudiņš, bijušais satiksmes ministrs Kaspars Gerhards, bijusī kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, kā arī Rihards Kols, kurš nesen kļuva par Kultūras ministrijas parlamentāro sekretāru, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Tviterpērles par Cilinska epopeju: Savs Jēzus, kam patīk roks

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība) pagājušajā nedēļa atlaida vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Eināru Cilinski (Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK), lai gan viņš 16.marta gājienā bija apņēmies piedalīties kā Latvijas pilsonis, nevis ministrs. Izskanējis arī, ka Cilinska krēslu varētu ieņemt partijas biedrs Romāns Naudiņš.

Pilsonis Cilinskis: Drosme būt latvietim

Zinot, ka šobrīd mediju telpā ir daudz diskusiju par nesvarīgo un maz – par svarīgo, sākšu ar nesvarīgo – ar skaidru atbildi uz jautājumu, vai es piedalīšos 16. marta atceres pasākumos un, galvenais, kāpēc es to darīšu.

papildināts (11:03) - Cilinskis: Tautai, kas neciena savus varoņus, nav nākotnes

Tautai, kas neciena savus varoņus, nav nākotnes, komentējot savu apņemšanos pretēji valdības lēmumam tomēr 16.martā doties pie Brīvības pieminekļa, piektdien žurnālistiem uzsvēra vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK).

Vietējiem līderiem būs grūti izprast iemeslus laba ministra abtrīvošanai

Pateicoties pašvaldību vadītājiem par līdzšinējo sadarbību, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (NA) Latvijas Pašvaldību savienības domes sēdē ceturtdien solīja ar vietējiem līderiem "tādā vai citādā statusā sadarboties arī turpmāk", piektdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide