Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tviteris

Tviterpērles: Manā cīņā pret Stambulas konvenciju

Piektdien tika publicēts Tieslietu ministrijas pasūtītais pētījums, kurā pēc Stambulas konvencijas analīzes secināts, ka tā neatbilst Satversmei. Šīs apgalvojums izraisījis asu sociālo mediju lietotāju - vieni norāda, ka tas atzinums ir kā "pļauka" savukārt citi, ka konvencija novērtēta pareizi.

Tviterpērles: Tik melna piektdiena, ka labāk neiziet no mājas?

13. datumi piektdienās ir māņticīgu cilvēku nemīlētākā diena, kad dažādas likstas tiek norakstītas tieši uz 13. datumu un piektdienu, un, ja šajā dienā melns kaķis šķērso ceļu... Bet šoreiz piektdiena, 13.jūnijs, vēl ir komplektā ar pilnmēnesi...

Tviterpērles: Dombura studija no vadītāja halātā un čībās tikai iegūtu

Pirmdienas, 7.aprīļa, vakarā zilajos ekrānos atgriezās Jānis Domburs. Katru pirmdienas vakaru LNT būs skatāma Dombura studija. Sociālajā tīklā twitter skatītāji gan vairāk apspriež studijas iekārtojumu nekā pašu raidījumu, vienlaikus paužot prieku par Dombura atgriešanos ēterā. 

Turcijā atcelts tvitera aizliegums

Turcijas valdība ceturtdien atcēlusi strīdīgus vērtējumus izsaukušo tvitera aizliegumu. Tas noticis dienu pēc tam, kad valsts augstākā tiesa bija nospriedusi, ka ar tvitera aizliegumu ir pārkāptas tiesības uz izteikšanās brīvību.

Turcijas premjera karš pret Twitter

Sociālie tīkli sagādājuši ne mazums galvassāpju Turcijas premjeram Redžepam Tajipam Erdoganam, kurš piedraudējis "izskaust" mikroblogošanas vietni Twitter. Premjers nostājies uz kara takas ar sociālo mediju lietotājiem, taču eksperti ir pārliecināti, ka Erdogans metas jau zaudētā kaujā. Pat viņa sabiedrotie asi kritizējuši Twitter bloķēšanu, un Ankaras tiesa trešdien izdeva rīkojumu Turcijā atjaunot piekļuvi aizliegtajai vietnei, ceturtdien raksta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide