Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Laimdota Straujuma

Aizies no Saeimas ar labām domām

Līdz pēdējam brīdim bijušās premjeres Laimdotas Straujuma kolēģi Vienotībā cerēja, ka izdosies viņu pārliecināt startēt arī 13. Saeimas vēlēšanās. Taču pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka Straujuma tomēr nolēmusi uz Saeimu vairs nekandidēt. Viņa turpinās darboties partijā un arī tās valdē, atbalstīs kolēģus vēlēšanu kampaņā un ir pārliecināta, ka Jaunā Vienotība iekļūs Saeimā. Aizveroties vienām durvīm, tagadējā Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Straujuma jau redz atveramies citas durvis.

Straujuma: Pedagogu izglītība jāpielāgo laikmeta prasībām

"Izglītības sistēmas reformas mērķis ir pasaulē konkurētspējīga Latvijas jaunā paaudze. Mūsu valsts skolotāji – izglītojamo galvenais atbalsts mācību ceļā - ar savu darbu apliecinājuši profesionalitāti, kā arī radošumu un atvērtību pārmaiņām. Būtiski, lai šīs kvalitātes tiktu ieliktas arī nākamajos pedagogos, tādēļ ļoti svarīga loma izglītības reformā ir augstskolām, jo to īstenotās izglītības programmas pedagogiem ir jāpielāgo laikmeta prasībām," uzsvēra Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma (Vienotība), parlamentā atklājot konferenci par augstskolu plānotajiem pasākumiem pedagogu izglītības modernizācijai.

Apgabaltiesa Saskaņas prasību pret Straujumu skatīs maijā

Rīgas apgabaltiesa 15.maijā apelācijas kārtībā skatīs partijas Saskaņa prasību pret bijušo Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (Vienotība) par viņas izteikumiem Saeimas vēlēšanu dienā 2014.gada 4.oktobrī, liecina ieraksts Tiesu kalendārā. Tiesas sastāvu vadīs tiesnese Ilze Celmiņa. Iepriekš lieta bija nozīmēta uz 12.jūniju, tomēr tā tika noņemta no izskatīšanas minētajā datumā. Iepriekš lieta bija nozīmēta uz 12.jūniju, tomēr tā tika noņemta no izskatīšanas minētajā datumā.

Ekspremjeres Straujumas biroja vadītājs Arnītis izvēlas zaļzemniekus

Bijušās premjeres Laimdotas Straujumas (Vienotība) biroja vadītājs Ringolds Arnītis ir nolēmis iet politikā, taču savu politisko nākotni saistīt nevis ar Vienotību, bet Zaļo un Zemnieku savienību. Tās dalīborganizācijas – Latvijas Zemnieku savienības – valde trešdien Arnīti uzņēma partijā, , ceturtdien vēsta laikraksts _Diena.

Racionālāk izmantojot resursus

"Komisijas darba mērķis pirmajā pusgadā ir Latvijas resursu izlietošanas efektivitāte. Atklāti sakot, tā ir visai sena tēma," intervijā Mārim Zanderam pauž ekspremjere, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma (Vienotība).Fragments no intervijas: No metodoloģijas viedokļa būtu pareizi, pirms virzāmies tālāk, noskaidrot, ko mēs vispār saprotam ar jēdzienu "ilgtspējīga attīstība"?Es šobrīd gribētu nolikt malā to skaidrojumu, kādu lieto vides speciālisti - t.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide