Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Laimdota Straujuma

Saeimas Izglītības komisiju varētu vadīt Straujuma

Pēc deputātes Ilzes Viņķeles mandāta nolikšanas Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju varētu vadīt politiķe Laimdota Straujuma (Vienotība), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Ekspremjeres Straujumas biroja vadītājs Arnītis izvēlas zaļzemniekus

Bijušās premjeres Laimdotas Straujumas (Vienotība) biroja vadītājs Ringolds Arnītis ir nolēmis iet politikā, taču savu politisko nākotni saistīt nevis ar Vienotību, bet Zaļo un Zemnieku savienību. Tās dalīborganizācijas – Latvijas Zemnieku savienības – valde trešdien Arnīti uzņēma partijā, , ceturtdien vēsta laikraksts _Diena.

Racionālāk izmantojot resursus

"Komisijas darba mērķis pirmajā pusgadā ir Latvijas resursu izlietošanas efektivitāte. Atklāti sakot, tā ir visai sena tēma," intervijā Mārim Zanderam pauž ekspremjere, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma (Vienotība).Fragments no intervijas: No metodoloģijas viedokļa būtu pareizi, pirms virzāmies tālāk, noskaidrot, ko mēs vispār saprotam ar jēdzienu "ilgtspējīga attīstība"?Es šobrīd gribētu nolikt malā to skaidrojumu, kādu lieto vides speciālisti - t.

Darbu Saeimā varētu sākt Kalnozols un Straujuma

Ceturtdien paredzēts atjaunot bijušās premjerministres Laimdotas Straujumas (Vienotība) deputātes mandātu, kā arī lemt par uzņēmēja Valda Kalnozola (ZZS) parlamentārieša pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.Iepriekš Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija atbalstīja Kalnozola pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr politiķis Māris Kučinskis (ZZS) pilda premjera pienākumus.

Straujuma: Šengenas vienošanās glābšanai sāk beigties atvēlētais laiks

Mums sāk beigties atvēlētais laiks, lai aizstāvētu Šengenas vienošanos, šī iemesla dēļ jādara viss iespējamais, lai glābtu vienu no Eiropas lielākajiem integrācijas sasniegumiem, tā Saeimā notiekošajā konferencē Eiropas Savienība (ES): Latvijas prezidentūras nozīme pauda bijusī premjerministre Laimdota Straujuma (Vienotība).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide