Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Laimdota Straujuma

Straujuma: Pedagogu izglītība jāpielāgo laikmeta prasībām

"Izglītības sistēmas reformas mērķis ir pasaulē konkurētspējīga Latvijas jaunā paaudze. Mūsu valsts skolotāji – izglītojamo galvenais atbalsts mācību ceļā - ar savu darbu apliecinājuši profesionalitāti, kā arī radošumu un atvērtību pārmaiņām. Būtiski, lai šīs kvalitātes tiktu ieliktas arī nākamajos pedagogos, tādēļ ļoti svarīga loma izglītības reformā ir augstskolām, jo to īstenotās izglītības programmas pedagogiem ir jāpielāgo laikmeta prasībām," uzsvēra Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma (Vienotība), parlamentā atklājot konferenci par augstskolu plānotajiem pasākumiem pedagogu izglītības modernizācijai.

Ekspremjeres Straujumas biroja vadītājs Arnītis izvēlas zaļzemniekus

Bijušās premjeres Laimdotas Straujumas (Vienotība) biroja vadītājs Ringolds Arnītis ir nolēmis iet politikā, taču savu politisko nākotni saistīt nevis ar Vienotību, bet Zaļo un Zemnieku savienību. Tās dalīborganizācijas – Latvijas Zemnieku savienības – valde trešdien Arnīti uzņēma partijā, , ceturtdien vēsta laikraksts _Diena.

Racionālāk izmantojot resursus

"Komisijas darba mērķis pirmajā pusgadā ir Latvijas resursu izlietošanas efektivitāte. Atklāti sakot, tā ir visai sena tēma," intervijā Mārim Zanderam pauž ekspremjere, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma (Vienotība).Fragments no intervijas: No metodoloģijas viedokļa būtu pareizi, pirms virzāmies tālāk, noskaidrot, ko mēs vispār saprotam ar jēdzienu "ilgtspējīga attīstība"?Es šobrīd gribētu nolikt malā to skaidrojumu, kādu lieto vides speciālisti - t.

Darbu Saeimā varētu sākt Kalnozols un Straujuma

Ceturtdien paredzēts atjaunot bijušās premjerministres Laimdotas Straujumas (Vienotība) deputātes mandātu, kā arī lemt par uzņēmēja Valda Kalnozola (ZZS) parlamentārieša pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.Iepriekš Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija atbalstīja Kalnozola pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr politiķis Māris Kučinskis (ZZS) pilda premjera pienākumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide