Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

FOTO: Bērni mācās iegūt superspējas

Ko darīt, ja esi nokļuvis ķezā? Kāds ir palīdzības tālruņa numurs? Kur ir tavas mājas? Kā sauc tavus vecākus? Kāds ir vecāku telefona numurs? Bērnu zināšanas par šiem ar drošību saistītajiem jautājumiem var viņus pasargāt un pat glābt viņu dzīvību, ja gadījies nonākt nelaimē.

Aizvadītajā nedēļas nogalē šos būtiskos jautājumus bērniem skaidrot palīdzēja Valsts policijas sociālas kampaņas Supervaronim nepazust varone SuperAnna kopā ar draugiem.

Kampaņas veidotāji aicina noskatīties video kopā ar saviem bērniem un pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar viņu drošību un rīcību dažādās situācijās.

Aktīvās, radošās darbnīcās un spēlēs bērniem apgūt ar drošību saistītus jautājumus un tādējādi kļūt par supervaroņiem pasākumā Mazo drošības diena palīdzēja kampaņas varone SuperAnna kopā ar draugiem – Valsts policijas tēliem Runci Rūdi un Bebru Bruno, veikalu tīkla RIMI Brokoli, Burkānu un Ābolu, kā arī BALTA apdrošināšanas Zilonīti Baltiņu un Skudru Moniku. Par muzikālo noformējumu pasākumā rūpējās kampaņas vēstnesis, populārais dīdžejs Toms Grēviņš, bet viesmīlīgajām telpām modes un izklaides centrs Rīga Plaza.

Kampaņas Supervaronim nepazust laikā informatīvie materiāli ir izsūtīti teju 650 Izglītības ministrijas datubāzē uzskaitītajām pirmskolas izglītības iestādēm, tādējādi sasniedzot aptuveni 80 000 bērnu. Visi kampaņas materiāli ir pieejami Valsts policijas mājas lapā, tos iespējams izdrukāt, pavairot un lietot.

Kampaņu īstenot un sasniegt pēc iespējas vairāk Latvijas bērnu Valsts policijai palīdz veikalu tīkls Rimi Latvia, AAS Balta, komunikācijas vadības aģentūra Deep White, Cālis.lv, Latvijas televīzija, Latvijas Pasts un Radio SWH.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 4

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Sarunu festivālā LAMPA būs īpaša programma bērniem

Galda spēles un turnīri azartiskajiem, ziepju burbuļi un spēļu kluči rotaļīgajiem, eksperimenti, izrādes un grāmatas zinātkārajiem, multfilmas, radošās darbnīcas un pat ekspedīcija mežā – tik daudz...

Interesanti

Vairāk Interesanti

Receptes

Vairāk Receptes

Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki

Notikumi

Vairāk Notikumi

Cits

Vairāk Cits

Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma

Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas

Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko