Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +8 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Nedēļas horoskops 13.-19. augustam

Nedēļas horoskops 13.-19. augustam.

AUNS. Daudz mazu darīšanu liks griezties kā vāverei ritenī, savukārt lielās lietas nekustēsies ne no vietas. Būs diezgan grūti kliedēt spriedzi, un tas izpaudīsies arī biežajās garastāvokļa maiņās. Savus plānus vairāk balstiet reālajās iespējās, nevis cerot uz apkārtējo cilvēku palīdzību. Prieku sagādās darbošanās dārzā, saturīgas izklaides. Atturiet atvases no laika pavadīšanas veikalā un nevajadzīgu sīkumu iegādāšanās. Māciet bērniem lietderīgi plānot viņu nelielos uzkrājumus, vienojieties ar dzīvesbiedru par kopīgām prasībām. 

VĒRSIS. Īpaši rūpējieties par labu attiecību veidošanu un reputācijas saglabāšanu – kaitējumu var nodarīt paša nesavaldīgā rīcība. Saņemsiet pretenzijas vai klusējošu nepatiku no kolēģiem. Ja kritika būs taisnīga, piecietiet to, bet konkurentu skaudību un aprunāšanu neņemiet vērā. Esiet izlēmīgāks komunikācijas jomā. Atlieciet malā personiskās izjūtas, kad nepieciešama lietišķa pieeja kopīgam darbam. Ja kaut ko organizējat, rēķinieties ar iesaistīto personu viedokļiem. Nav vēlams ne aizdot, ne pašam aizņemties. Atbalstiet dzīvesbiedra vēlmi uzņemt tuvus radus, gatavot jauku un mīļu tikšanos.

DVĪŅI. Vēlēsities doties tālākās darba darīšanās vai atpūtas braucienā, taču plānus var izjaukt nenoformēti dokumenti. Biznesā par sadarbības partneri var pieteikties draugs vai kāds no tuviniekiem. Apdomājiet savu lēmumu, lai tas nekaitētu jums un neaizvainotu arī otru cilvēku. Svarīgi gādāt par labu attiecību veidošanu un reputācijas saglabāšanu. Nav īstais laiks pārcelties uz dzīvi vai veidot uzņēmējdarbību citā valstī. Esiet ļoti piesardzīgs, vadot auto. Neskumstiet par kādu zudušu mantu un nemeklējiet to – iespējams, ka tā jums nemaz nebija vajadzīga. Labi rūpēties par skaidru attiecību veidošanu.

VĒZIS. Samērā sarežģīts periods. Izmantojiet enerģiju lietderīgi. Būs vēlēšanās rīkoties spontāni, neapdomājot iespējamo gala rezultātu. Katrs pakāpiens ceļā uz uzdevuma paveikšanu būs arvien grūtāks – lūkojiet, lai pietiek spēka visam. Var atlikt nebūtiskākas lietas. Nepiemērots laiks mantojuma lietu kārtošanai, visas mantiskās pretenzijas un darījumus atlieciet uz vēlāku laiku. Iespējams, pārliecināsities, ka kāda vēlme nav piepildāma. Atpūta dabā vai uz ūdeņiem atslābinās nervus. Svarīgs miers ģimenē. Centieties atteikties no personiskām vēlmēm, lai sasniegtu mērķi kopā ar saviem vistuvākajiem.

LAUVA. Ikdiena atgādinās šūpoles, notikumi mainīsies ļoti strauji. Pārliecinieties par tuvo cilvēku godprātīgiem nolūkiem. Saglabājiet mieru kritiskos brīžos. Sadarbības partneri var mēģināt blēdīties – tas būs jāpierāda ar lieciniekiem. Pretēji savai gribai varat tikt iesaistīts grūti realizējamā plānā. Tiks atmaskotas kādas savtīgos nolūkos veiktas politiskās aktivitātes. Publiski tiks meklēti skeleti jūsu skapī. Pamatoti nervozēsit, taču spēsiet kontrolēt situāciju. Dodiet priekšroku aktīvai rīcībai. Tas viss prasīs izturību un koncentrēšanos. Pārliecināsities, ka jūsu nams ir jūsu stiprā pils.

JAUNAVA. Alksiet pēc miera, bet izjutīsit iekšēju diskomfortu. Precīzi izpildīsiet pienākumu, ko esat uzņēmies, tomēr gandarījuma būs maz, bet darba pārāk daudz. Maldīgi domāsiet, ka jūsu paveiktais un spējas netiek pienācīgi novērtēti. Liels spēks būs intuīcijai, tāpēc ieklausieties priekšnojautās. Nesteidziniet notikumus – tie var iegriezt jūsu šīs vasaras dzīvi pārāk straujos tempos. Nepiemērots periods jauna sadarbības līguma slēgšanai un projektu sākšanai. Tikšanās ar uzticamiem draugiem mazinās grūtsirdību un vairos pozitīvo enerģiju. Ja ar mīļoto esat nolēmuši šķirties, dariet to draudzīgi.

SVARI. Notikumiem un jaunām emocijām piepildīts periods. Pieņemiet lietas tādas, kādas tās ir. Necentieties neko mainīt ar varu. Pašreizējais enerģijas daudzums ļaus risināt vairākkārt atliktus jautājumus. Dariet lietas ar cieņu, bez pārspīlējumiem. Sakārtojiet darāmo ciklos, lai nenotiek mētāšanās visās jomās. Teicamā pašsajūta ļaus paveikt lielāko daļu no iecerētā. Nekļūdīsities, lūdzot padomu pieredzējušiem cilvēkiem. Nostipriniet attiecības ar paziņām, kuri jau pasen nav sastapti, – vismaz piezvaniet viņiem! Var niķoties sadzīves tehnika. Dalieties pārdomās ar mājiniekiem, uzklausiet atvases.

SKORPIONS. Nelāgo garastāvokli neslēpiet aiz nelokāmiem principiem. Pašlaik neesat gatavs risināt nopietnus lietišķus jautājumus. Ieplānotais tiks gūts ar smagu piepūli un lielu savaldību. Būsiet rezervētāks attiecībās ar darba kolēģiem. Neuztveriet pārāk emocionāli nepatīkamu ziņu, domājiet, ko varat darīt konkrētajā lietā. Situāciju veiksmīgi izdosies saglābt. Netiecieties pēc savu nopelnu cildināšanas, labāk palieciet otrajā plānā. Īpašumu izdevīgāk pārdosiet citā laikā. Kāds mainīs dzīves vietu, var veikt pārkārtojumus mājās. Perioda sākumā būs jārisina ģimenes problēmas, jāatbalsta atvases. 

STRĒLNIEKS. Attiecībās ar mīļoto katrs rausies uz savu pusi – viens gribēs makšķerēt, otrs sēņot. Pašu miera labad neiespringstiet – lai katram tiek savs. Tas veicinās saprašanos. Veiksmīgs periods radošajiem un izgudrotājiem. Darbā norādījumi var mainīties vai katru dienu. Nestrīdieties, neapstājieties, turpiniet ieturēt savu kursu un ticiet saviem spēkiem. Ierēdņus un amatpersonas labāk apmeklēt citā periodā. Plānojiet izdevumus, maksājiet tikai par labām un vērtīgām lietām. Pievērsieties tam, kas jūs uzmundrina un iepriecina. Noturīgās attiecībās ļaujiet dzirksteļot un sprēgāt pozitīvām emocijām.

MEŽĀZIS. Jauni plāni ieviesīs izmaiņas arī attiecībās. Saites ar tuviem cilvēkiem kļūs nopietnākas, tās balstīsies uz savstarpējo sapratni. Amatpersonas būs labvēlīgas, ja viņām neko nelūgsiet. Ja pats kontrolēsit situāciju, finanšu lietas risināsies sekmīgi. Netērējieties bez jēgas un saprašanas. Izšķērdētais kontā atgriezīsies lēnām. Ieteicams papildināt zināšanas vadības jomā. Sastādiet reālus rīcības plānus ne pārāk tālai nākotnei. Lieciet lietā savu organizatora talantu, taupīgi tērējiet fiziskos spēkus, centieties biežāk atslābināties. Spēkus palīdzēs atjaunot tuvo draugu sabiedrība.

ŪDENSVĪRS. Nemierīgs periods. Mīļotā cilvēka klātbūtnē atturieties no nesaprotamiem jokiem. Būs biežas tikšanās un sarunas darba lietās. Ieņemsiet redzamu vietu partneru starpā, apliecināsiet savu nozīmīgumu. Visās jomās saglabājiet mēra sajūtu, neuzsveriet savu izcilību citu vidū. Jūsu labsirdību kāds var mēģināt izmantot savtīgos nolūkos. Esiet vienkārši un gudri komunikācijā ar labu vēlošiem cilvēkiem. Nepaļaujieties uzstājīgai neatlaidībai personiskās lietās. Izvairieties – bez naida, bet pavisam noteikti. Nepārpūlieties, saudzējiet sirdi un aknas. Atslābinieties no raizēm.

ZIVIS. Alksiet pēc pozitīvisma apkārtējos un draudzīgiem kontaktiem. Bieži mainīsies garastāvoklis, skumsiet. Pretojieties negatīvajam. Kāds pārpratums var radīt saspringumu attiecībās ar mīļoto. Informāciju, ko nevēlaties atklāt, neizpaudiet nevienam, jo noslēpumi netiks glabāti. Atrisināsies daži neskaidri darījumu jautājumi. Izmantojiet laiku, lai izvērtētu savas aktīvās darbības rezultātus. Izvairieties pārkāpt likumus. Jaunus projektus vai aktivitātes atlieciet uz citu periodu. Domstarpību novēršana radu saimē veicinās labu saprašanos. Varēsit veiksmīgi uzlabot sadzīves apstākļus.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ēdieni zelta rudenim

Pēc pastaigām dabas takās un lapu grābšanas talkām gribēsies sātīgu maltīti.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko