Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija

Horoskopi

Melu tvertne: Maldīgās zvaigznes - horoskopi medijos

Dienas projekta Melu tvertne informācijas iesniegšanas vietnē kāds lasītājs bija ievietojis saiti uz portālā Diena.lv publicētajiem horoskopiem. Lai arī tā nav klasiska maldināšana, nevar noliegt, ka spēja ar debess ķermeņu "lasīšanas" palīdzību paredzēt nākotni nav zinātniski pierādīta. Horoskopi medijos, kas sastādīti, ievērojot šīs disciplīnas labākās prakses, atbilst projekta kategorijai Dažādi. Portālā rakstubiblioteka.lv publicēts ezotērisks materiāli par nākotnes paredzēšanu, apskatot plaukstas līnijas. Nav zinātniska pamata uzskatīt, ka plaukstu līnijas varētu palīdzēt izzināt nākotni. Arī šī ziņa atbilst kategorijai Dažādi.

Ko tev sola zvaigznes? Uzmundrinošie horoskopi 2016.gadam

Uzmundrinošie horoskopi 2016.gadam:AUNSPārmaiņu gads, kas vienubrīd dāvās riekšavām laimes, citā - atņems vajadzīgo, neprasot atļauju. Svarīgi ir pareizi veidot attiecības ar partneriem un saņemt rezultātus no sāktajiem darbiem. Vajadzēs izrādīt gribasspēku un neatlaidību mērķu sasniegšanā. Daudzi novērtēs Aunu talantu un pieredzi, savukārt sponsori labprāt realizēs Aunu neparastās idejas.

Uzmundrinošie horoskopi 2015.gadam

Uzmundrinošie horoskopi 2015.gadam katrai zodiaka zīmei!Auns2015.gads Auniem piedāvās dažādas interesantas iespējas. Labvēlīgākās - darba jomā un izglītībā. Daudz laika Auni pavadīs radošos meklējumos. Līdz augusta vidum būs iespēja demonstrēt savus radošos talantus, viņi būs optimistiski, mākslinieciski noskaņoti un entuziasma pilni.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide