Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sezonu sāk Sieviešu stendaps

Sestdien, 24. septembrī, Kaņepes Kultūras centrā piekto sezonu ar stāvkomēdiju Sieviešu sprediķi pieteiks organizācija Sieviešu stendaps, kurā piedalīsies komiķes Katrīna Rudzīte, Ieva Viese-Vigula, Laura Ceļmale, Mairita Lūse, Džemma Sudraba un Marta Elīna Martinsone. Stāvkomēdiju vakari Kaņepes Kultūras centrā notiks reizi mēnesī no septembra līdz jūnijam.

"Sieviešu stendapi tiek veidoti, lai pie vārda tiktu arī tie cilvēki, kuriem citviet ir bijis mazāk iespēju runāt skaļi, smieklīgi un par neērtām tēmām. Sezonas atklāšanas pasākuma nosaukums Sieviešu sprediķi ir pieskaņots oficiālās brīvdienas statusam Latvijā, jo šodien pie mums ciemojas Romas Katoļu baznīcas pāvests. Arī mēs sliesim savu kanceli, kur kāpsim, sludināsim un sprediķosim. Visi, kas šodien neiegūs gana svētības un prieka no pāvesta vizītes, lai nāk vakarā uz Sieviešu sprediķiem. Tur tā būs gana visiem," skaidro organizācijas pārstāve un dzejniece Inga Gaile.

Sieviešu stendaps radās kā jauna platforma, kur daiļā dzimuma pārstāvēm runāt par piedzīvoto un savām izjūtām ārpus mediju un konservatīvi labējā viedokļa ietekmētā stereotipa par to, kādai sievietei ir jābūt un kā viņai ir jājūt, kā arī no vēlmes apzināt sievietes komēdijas žanrā, skaidro pasākuma organizatori.

Aizvadītajos gados Sieviešu stendaps ir kļuvis par izaugsmes platformu vairākām komiķēm, tajā skaitā Elīnai Martinsonei, Aivai Birbelei un Džemmai Sudrabai. Katru mēnesi iespēja debitēt tiek piedāvāta arī jaunām komiķēm.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zirnis joko - 21.05.2019.

Ja tev jau sešus gadus nav bijis sievietes, neuztraucies! Sāksi iet skolā, viss mainīsies.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko