Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Aivara Kļavja grāmatas Ceļojošā cirka gūstekņi recenzija. Pēddzinis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
liktenis
l
Interesanti, kādā valodā runāja Meinards ar lībiešiem? Ja lībiešu - kas bija viņa skolotājs? Vai varbūt iezemieši zināja gan vācu valodas kādu versiju un mācēja varen labi izstāstīt, cik glups ir viņu dievs un vēl labāk saprast, ko Meinards buldurē par kristiešu dieviem - Jēzu un Vecās Derības Mozus vīziju. Kļavi - mels, bet ar mēru. Literatūra mēdz meklēt atbildes uz tukšumiem vēstures grāmatās. Tu esi plenderējis iestaigātā pavadā.
Jakub
J
Reggel havaze1srf3l jf6tt SMS Nekfcnk is hagytak 2 szekre9nyt: egy nagy, ronde1t Alma leendő szobe1je1ban, meg egy e1tlagos me9retű sze9pet, de kisict rozoge1t anya szobe1je1ban.Az elsőt ke1r lenne kidobni, mert aze9rt dre1ga egy faj szekre9ny, de me9g ahhoz is sze9t ke9ne szedni, hogy a szobe1je1bf3l ki tudjam vinni.Az utobbit kisict helyre kell pofozni, de megtartjuk. Csak az a ff6ldszinten van, e9s fe9lek ha sze9tszedem hogy fel tudjam vinni, akkor tote1l sze9tesik. dagyhogy azt meghagyjuk anye1nak. A saje1t szobe1nkba meg mindenke9ppen kell csine1ltatni faltf3l-falig bee9pedtett szekre9nyt, vagy keresni valami jf3 me9retűt.Alme1nak meg a kf6vetkező hf3napokban berendezzfck a szobe1je1t, addig me9g fagyis ne1lunk alszik.
Kenelm
K
It's a relief to find smeoone who can explain things so well
Skaisle Jātaļniece
S
Pievienojos iepriekšējam rakstītājam. Paldies par romāniem. Priekš manis tie ir labākie latviski uzrakstītie , ko esmu lasījusi. Izcili , patiešām. par tiem trūkumiem jau esmu rakstījusi - par maz seksa un asiņu. Jo laiki jau nu bijuši
Aivaram Kļavim
A
Paldies par saturiski bagātiem un mākslinieciski vērtīgiem darbiem. Paldies par noslēdzošo romānu. Varbūt, ka "uzrakstās" vēl kāds? Jo - tad ir cerība, ka latvju literatūra nav beigta.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tādi laiki

Lavierējot gar pārtikas veikala plauktiem, domāju par Sartra romānu Nelabums, kurā viņš raksta: "Pēdējo pāris nedēļu laikā ir notikušas pārmaiņas. Bet – kur? Vai tas esmu es, kurš ir mainījies?...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja