Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Televīzija izsludina jauniešu seriāla ideju konkursu

LTV izsludina ideju konkursu, kura rezultātā jātop apjomīgam un izaicinošam projektam – seriālam par jauniešiem jauniešu auditorijai. Jau vairāk nekā gadu Latvijas Televīzijas paspārnē darbojas eksperimentāla satura platforma 16+, kuras mērķis ir uzrunāt to auditoriju, kas tradicionālo televīzijas saturu vairs nepatērē. Konkursa mērķis ir atrast ne vien pašu ideju, bet arī radošo komandu, kas spēj izveidot kvalitatīvu saturu jauniešiem, turpinot veiksmīgo 16+ platformas attīstību, informēja LTV1 pārstāvji.

Galvenie konkursa kritēriji ir stāsta kvalitāte – tam jābūt spēcīgam, mērķauditoriju uzrunājošam un pielāgojamam dažādām satura izplatīšanas platformām. "Mēs vēlamies finansēt radošas komandas darbu, kura spēj piedāvāt svaigas idejas, tās īstenot un aizraut skatītāju, un būt dialogā ar auditoriju visā projekta garumā, līdz pat pēdējās sērijas publicēšanai. Komandai, kas vēlas uzņemties šo projektu, jārada fokusēts un īpaši pārdomāts saturs visām 16+ platformām: Youtube, Instagram, TikTok, Facebook,” par ideju konkursu stāsta LTV satura redaktors Andris Saulītis. Viņš uzsver, ka pieteikumi tiek gaidīti arī no radošajām komandām ar nelielu pieredzi. Īpaši tiek sagaidīti scenāriji, kuros atklājas Latvijas jauniešiem atpazīstama un raksturīga vide tiklab ģeogrāfiski, kā arī emocionāli.

Lai pieteiktu savu ideju konkursam, jāiesniedz idejas aktualitātes pamatojums, kā arī scenārija plāns ar galveno varoņu aprakstiem un īsu ieskatu epizodēs. Tāpat nepieciešams sagatavot ražošanas plānu, provizorisko izmaksu sadalījumu, mediju aktivitāšu plānu, radošās komandas CV, līdz 2 minūtēm garu video, kas ļautu saprast radošās komandas ideju par seriāla vizuālo valodu, kā arī aizpildītu pieteikuma veidlapu.

Ikviens, kurš vēlas iesniegt savu ideju, aicināts iepazīties ar konkursa nolikumu LTV mājaslapā – https://ltv.lsm.lv/lv/konkursi/. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 1. aprīlim, bet līdz 17. aprīlim LTV sazināsies ar iesniegto projektu autoriem  par turpmākās sadarbības iespējām. 

16+ Youtube kanāls (https://www.youtube.com/ltv_16plus) ir Latvijas Televīzijas radīta eksperimentālā satura platforma auditorijai, kas tradicionālu televīzijas saturu vairs nepatērē. Pirmais projekts, kas tika publicēts kanālā, bija 2018. gadā tapušais jauniešu seriāls 16+, savukārt 2019. gadā eksperimentālā platforma pievērsās jautājumiem par karjeras iespējām vlogā “#darbiņā”, kā arī medijpratībai, piesaistot populāras Latvijas interneta personības šovā Interneta akadēmija. Jaunāko informāciju par 16+ saturu iespējams meklēt 16+ Youtube kanālā (LTV_16plus), Instagram (@ltv_16plus), TikTok (LTV_16plus) un Facebook (@LTV16plus) kontos.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja