Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Televīzija

Latvijas Televīzija izsludina pieteikšanos Latvijas lielākajam talantu šovam

Latvijas Televīzija izsludinājusi pieteikšanos pēdējo gadu lielākajam talantu šovam Latvijā – Ko tu proti, Latvija? Līdz 4. oktobrim vietnē www.lsm.lv/kotuproti ikvienam ir iespēja pieteikt savu talantu, lai šajā rudenī visai Latvijai parādītu, ko prot, var un dara Latvijas iedzīvotāji, informēja Latvijas Televīzijas komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

Ko sabiedrisko mediju saturā mainīs iziešana no reklāmas tirgus?

Likums nosaka, ka no nākamā gada sabiedriskie mediji – Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzija (LTV) – pilnībā izies no reklāmas tirgus. Taču joprojām nav pilnīgas skaidrības, kā tieši tas notiks un cik daudz naudas līdz ar to no valsts budžeta vēl papildus saņems sabiedriskais medijs kā kompensāciju, lai varētu bez raižu dzīvot bez reklāmas ienākumiem. Tā kā likumprojekts, kas šīs nianses regulēs, vēl nav pieņemts, pie skaitļiem un faktiem varēsim atgriezties vēlāk, taču šoreiz Diena lūdza abus medijus izklāstīt savus plānus, kā tad šīs pārmaiņas mainīs to saturu. Galu galā – arī visiem tik pierasto "reklāmas paužu" minūtes līdz ar to būs kaut kā jāaizpilda.

Tapis jauns Latvijas Televīzijas raidījums Kultūrdobe

Latvijas Televīzijā tapis jauns Kultūras raidījumu redakcijas veidots projekts Kultūrdobe. Jaunā raidījuma idejas autore un vadītāja ir žurnāliste Henrieta Verhoustinska. Raidījumā viņa dosies gan pie kultūras personībām, kuras sen zināmas kā aktīvi dārza darbu fani, gan pie tiem, kuri līdz šim ar dārzu bijuši uz "jūs", informēja Latvijas Televīzijas pārstāvji.

Latvijas Televīzijā taps jauniešu seriāls platformai 16+

Noslēdzies Latvijas Televīzijas (LTV) izsludinātais konkurss par jauniešu seriāla idejām, un tajā uzvarējis audiovizuālā satura producentu apvienības Creators 22 komandas projekts Nezināms numurs, informēja LTV pārstāve Krista Luīze Priedīte.

No nākamā gada LTV7 vairs neraidīs mazākumtautību saturu

No nākamā gada 1.janvāra televīzijas kanālā LTV7 vairs netiks pārraidīts mazākumtautību saturs, piektdien tiešsaistes diskusijā par sabiedrisko mediju nākotni atklāja Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.

Latvijas Televīzija rādīs atzīto britu seriālu Miesassargs

No 30. aprīļa Latvijas Televīzijas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi nopelniem bagātā BBC seriāla Miesassargs stāstam. Seriāls, ko pasaulē novērtējuši skatītāji un kritiķi, ir ne vien spraigs trilleris, bet arī risina jautājumus par kontroversiāliem jautājumiem, piemēram, privātās informācijas uzraudzību un šī procesa regulāciju, informēja LTV pārstāvji.

Latvijas Televīzija izsludina jauniešu seriāla ideju konkursu

LTV izsludina ideju konkursu, kura rezultātā jātop apjomīgam un izaicinošam projektam – seriālam par jauniešiem jauniešu auditorijai. Jau vairāk nekā gadu Latvijas Televīzijas paspārnē darbojas eksperimentāla satura platforma 16+, kuras mērķis ir uzrunāt to auditoriju, kas tradicionālo televīzijas saturu vairs nepatērē. Konkursa mērķis ir atrast ne vien pašu ideju, bet arī radošo komandu, kas spēj izveidot kvalitatīvu saturu jauniešiem, turpinot veiksmīgo 16+ platformas attīstību, informēja LTV1 pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide