Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Televīzija

Visu vajadzības apmierināt nav iespējams

Latvijas Televīzija (LTV) šonedēļ publiski paudusi neizpratni par to, kā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) iecerējusi sadalīt vienu miljonu eiro, ko papildu finansējumā nākamā gada budžetā valdība plāno novirzīt sabiedriskajiem medijiem. LTV ieskatā iecerētais sadalījums – 750 tūkstoši eiro Latvijas Radio (LR) un 250 tūkstoši eiro LTV – nav proporcionāls un samērīgs, kā arī nav sagatavots saskaņā ar tādiem Eiropas Raidorganizāciju apvienības noteiktajiem finansējuma piešķīruma pamatprincipiem kā taisnīgums un pamatotība. No NEPLP locekļa Ivara Āboliņa paustā izriet, ka šā brīža situācijā sadalījums ir atbilstošs, tomēr viņš nenoliedz, ka nauda ir nepieciešama arī LTV.

LTV turpmāk vadīs viens cilvēks

Sekojot neveiksmīgajam konkursam uz divu Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatiem Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi mainīt LTV statūtus, trīs valdes locekļu vietā paredzot vienu un šis amats tiek uzticēts vienīgajam no iepriekšējās valdes palikušajam - Ivaram Priedem, vēsta NEPLP.

Gielam "nokautas jebkādas cerības stāties pretī spiedienam"

Esošā situācija nokauj jebkādas cerības vienam stāties pretī tik intensīvam spiedienam, komentējot lēmumu atteikties no Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amata, aģentūrai LETA sacīja Einārs Giels. Viņš uzsvēra, ka joprojām uzskata, ka viņa zināšanas un kompetences lieti noderētu LTV stratēģijas izstrādē un realizācijā, bet saistībā ar lielo spiedienu, ko izraisījušas vairākas puses, labam menedžerim ir jāsaredz arī iespēja atkāpties, izvērtējot nākotnes perspektīvas.

No amata atteicies arī Giels

Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatā ieceltā Eva Juhņēviča nolēmusi atteikties no amata, aģentūrai LETA apstiprināja Juhņēviča. Mirkli pēc tam atteikties no amata izlēmis arī Einārs Giels. Ar pašu Gielu gan sazināties nav izdevies.

Zīmju analītiķis ēterā. Saruna ar jauno LTV vadītāju

LTV jaunais valdes vadītājs Einārs Giels šajā amatā vēlējies nokļūt jau vairākus gadus un šoreiz dažādas zīmes vēl pirms konkursa rezultātu paziņošanas ļāvušas būt pārliecinātam, ka amats ir rokā.

NEPLP neatkāpsies no kritizētā lēmuma par LTV vadības izvēli

Politiķi var paust savas domas, taču Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) neatkāpsies no sava lēmuma par Latvijas Televīzijas (LTV) vadības izvēli, šodien žurnālistiem apliecināja NEPLP vadītāja Dace Ķezbere.

Saeimas komisija iztaujās NEPLP par LTV jaunās vadības izraudzīšanos

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija otrdien, 2.aprīlī, ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) pārstāvjiem pārrunās bažas raisījušo situāciju ar Latvijas Televīzijas (LTV) jaunās vadības izraudzīšanos, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem sacīja komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide