Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +19 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 8. augusts
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

Latvijas Televīzija

No 21. maija Latvijas Televīzijā Teātris.zip 10. jubilejas raidījumi un izrādes

No 21. maija Latvijas Televīzijā atgriežas Teātris.zip – ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu skatītāji trīs sestdienas pēc kārtas varēs vērot jaunus Latvijas teātru iestudējumus, savukārt "pavasara tūres" noslēgumā – 11. jūnijā – gaidāms īpašais Teātris.zip 10. jubilejas raidījums, informēja LTV pārstāve Anita Jansone.

LTV7 Hokeja studijā šogad kādreizējie valstsvienības spēlētāji Masaļskis un Sorokins

Jau šo piektdien, 13. maijā, sākas Pasaules čempionāts hokejā, kas norisināsies Somijas pilsētās Helsinkos un Tamperē. Kā ierasts, Latvijas Televīzija (LTV) čempionāta laikā skatītājiem nodrošinās spraigas diskusijas LTV7 Hokeja studijā pirms, pēc Latvijas izlases spēlēm un to laikā. Studijas sastāvā šogad – LTV sporta žurnālists Dāvids Ernštreits un hokeja eksperti – Edgars Masaļskis un Oļegs Sorokins.

FOTO: Pirmizrādei tuvojas īsmetrāžas daudzsēriju filma Ārčijs un Nellija

Noslēgusies uzņemšana režisores Madaras Dišleres īsmetrāžas daudzsēriju filmai Ārčijs un Nellija jeb Kā uzlabot dzīves kvalitāti un nodzīvot līdz 100 gadiem, kuras pirmo sēriju pirmizrāde sagaidāma jau šī gada 27. decembrī Latvijas Televīzijā. Tas būs sirsnīgs stāsts par diviem vientuļiem senioriem, kas iedvesmo viens otru atrast rimtajā ikdienā jaunus izaicinājumus un turpināt gūt prieku no dzīves, informēja producente Alise Ģelze.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide