Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Skultes sašķidrinātās dabasgāzes termināli plāno uzbūvēt līdz 2024. gadam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
LV
L
Beidzot vēl viens reāls projekts, lai LV varētu būt neatkarīgāks no RUS gāzes... Pilns ar komentāriem no troļļiem, jo baidās ka pazudīs bizness, tādēļ biedē citus, cik viss ir vai būs slikti... Troļļu klasika
oskars
o
normalas valstis rupejas par saviem iedzivotajiem [ piem. Vacija] un ieperk prieks sevis letaku produktu , bet mes ne , mes esam tik bagati , ka varam atlauties pirkt dargo amerikanu ... maitas un neliesi ...
Vecsčekists
V
Mani visvairāk interesē, kāda būs "zaļo aktīvistu" reakcija. Vai klusēs tāpat, kā klusē OIK sakarā? Zaļie mums tādi īpaši... ar viņiem nekad neko nevar zināt... .
Scorseze
S
Latvijā pēdējā laikā top daudzi nejēdzīgi projekti, arī šis nav izņēmums. Var jau būt, ka operēt mandeles caur pakaļu ir radoša ideja, taču pastāv arī veselais saprāts, paskatīsimies, kurš uzvarēs:)
Krējums Saldais
K
Skultes sašķidrinātās dabasgāzes termināli plāno uzbūvēt līdz 2024. gadam.... - Super! Veikli vīriņi pirks lēto krievu gāzi un caur ofšoriem mums pārdos dārgo gāzi no ASV un Kanādas. Visi apmierināti in berzē rokas :)
Smilts
S
Tā kā pašlaik tiek izskalota Vidzemes jūrmala, tad ar Rail Baltic vismaz akmeņus vieta varēs pievest. Un ja zemes vērtība samazināsies, arī mazāk būs jāmaksā jo ir muļķīgi, kā ar fekalijam pietaisitus ūdeņus un gruntsūdeņus kadastrs vērtību Vidzemes jūrmala cel
rūgtajai patiesībai
r
idiņ, kā var šķidru atdzesētu gāzi vēl dzesēt? aizej fiziku pamācies un tad spried par jūras uzsildīšanu
 • 0
 • 1
rūgtā patiesība
r
Un arī uzsilusu. Smukā akmeņainā krastmala pārvēršas par aļģainu, smirdošu purvu, Pērnavas līcis jau ir pārpurvojies. Ja tur dzesēs gāzi, celsies ūdens temperatūra, ies bojā tradicionālās sugas, savairosies invazīvās un zilaļģes ziedēs jau maijā. Baltijas jūras ekosistēma jau tā ir kritiskā stāvoklī, tādu termināli celt tur vienkārši NEDRĪKST, tā būs ekoloģiska katastrofa.
 • 5
 • 3
Juris Būda
J
Terminālu jau nebūvē jūrmalā, bet gan cerams, ka ārpus krasta zonas.
> Juris Būda
&
Skultes osta - īpašā ekonomiskā zona ārpus Vidzemes jūrmalas.
 • 1
 • 2
Stikla pērlītes
S
Kas ir Unums un kā viņš var būvēt terminālu Vidzemes jūrmalā? Vienīgais, kas ir reāls un paredzams, tie ir zaudējumi videi un kūrorta attīstībai.
rūgtā patiesība
r
Unums ir izkārtne. Daudz interesantāks un vairāk uzmanības vērts ir Peter A. Ragaušs.
 • 1
 • 3
rūgtā patiesība
r
Pareizāk sakot, 2024. gadā neviens par tādiem bordāniem un jurāšiem vairs pat neatcerēsies, bet, ja projekts izdosies, varbūt būs doļā, būs nopirkuši džipiņu, mājiņu, dabūjuši jaunāku veceni ar lielāku silikonu, būs drusku padzīvojuši tā labāk, ij viss. Kā parasti. Kā jau kopš 90.tajiem. Kad to monstru uzcels, ļoti iespējams, gāze būs tāla vakardiena un tāds pats tabu, par ko tagad kļūst plastmasa, visi kurinās ar vēju (ko mēs neceļam, jo kaut kādiem pāķiem Zemgalē nepatīk, tāpēc nevar pabeigt apspriešanu un uztaisīt vēja parku).
 • 1
 • 6
rūgtā patiesība
r
Vispār jau projektu bīda čangaļu partijas JKP ģenerālsponsors, kaut kāds čangalis, kas dzīvo štatos, Teksasā, ja nemaldos. Maz jau nu mums te bijuši prātu izkūkojušu ārzemju letiņu megaprojekti, vai ne? Lai uz nejēdzīgo Likteņdārzu vien paskatāmies, kas pēc 20 gadiem būs neizbrienam biežņa, par kuru vairs neviens negribēs rūpēties. Kopā ar RailBalticu šis terminālis Vidzemes jūrmalu vienkārši nobeigs. Viens padarīs fiziski nepieejamu, otrs sačakarēs estētiski un ekoloģiski. Čangaļpartijnieki ar visu savu plānprātiņu no štatiem tikmēr aizies pakaļu kasīdami un izliksies, ka nekāda sakara ar to visu.
 • 4
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Olainfarm vadība turpina ignorēt akcionāru tiesības(4)

Pagājušajā nedēļā notikušajās a/s Olainfarm akcionāru kārtējā un ārkārtas pilnsapulcēs attiecībā uz izmaiņām uzņēmuma vadībā negaidīti pavērsieni nenotika. Jau kārtējās sapulces sākumā uzvirmojušās...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas