Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Skulte

Skulte atgriežas Limbažu novadā

Pildot Satversmes tiesas (ST) spriedumu, steidzamības kārtā divos lasījumos Saeima pieņēmusi likuma grozījumus, ar kuriem Skultes pagasts atgriežas Limbažu novadā, tādējādi Saulkrastu novadu veidos tikai pašreizējie Sējas un Saulkrastu novadi. Ministru kabinetam līdz nākamā gada 1. maijam Saeimai būs jāsniedz izvērtējums un pētījumos balstīta informācija par Saulkrastu novada attīstības potenciālu.

Pierīgā puisis nežēlīgi nogalina jaunu meiteni un līķi paslēpj zem būvgružiem

Pierīgā, Skultē,_ _nežēlīgi nogalināta 15 gadus veca meitene, preses konferencē medijus informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs.Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 15 gadus vecā meitene bija pazudusi naktī no piektdienas uz sestdienu, kad kopā ar paziņām lietojusi alkoholiskos dzērienus.

Skultē tapis Latvijā lielākais Adventa vainags

Jau otro gadu pēc kārtas pirmā Adventa priekšvakarā Skultē pie luterāņu baznīcas izveidots Latvijā lielākais Adventa vainags. Vainaga veidošanā piedalījās Skultes evaņģēliski luteriskā draudze, Skultes pagasta pārvalde, Skultes kultūras integrācijas centrs un vietējie iedzīvotāji, portālu Diena.lv informēja mācītājs Ivo Pavlovičš.

Kā Zoja ar pagastu karo

Skultes pagasta iedzīvotāji tuvākajā laikā plāno vērsties ar iesniegumu Limbažu novada domē saistībā ar nerimstošo konfliktu Rožu ielā. Iesniegumā viņi raksta, ka ielas iedzīvotāja Zoja Zuzane, kurai pieder Smilškalni, gadiem ilgi fiziski ierobežo gājēju un transporta kustību ielas posmā, kas iet caur viņas īpašumu, piemēslo to ar sadzīves atkritumiem, kā arī pakāpeniski sašaurina brauktuvi ar akmeņiem un balķiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide