Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Anda Sīļa koncertzāles projektu no AB dambja var pārcelt otrpus Daugavai

Andrejostas piedāvājums

Šodien Kultūras ministrija Ministru kabineta ēkā iepazīstina politisko partiju pārstāvjus ar Nacionālās akustiskās koncertzāles konceptuālā ziņojuma projektu. Līdztekus AB dambim kā reālas tiek izskatītas arī trīs citas alternatīvas – Kongresu nama pārbūve, Dailes teātra pārbūve, par ko Diena nesen rakstīja, kā arī privāto investoru piedāvājums būvēt koncertzāli Andrejostā netālu no Rīgas pasažieru termināļa. Sarunā ar Riga Port City pārstāvi Juri Pētersonu Diena noskaidroja, ka privātais partneris varētu piedāvāt īstenot Daugavas labajā krastā konkrētajai vietai pielāgotu, bet pēc būtības to pašu Anda Sīļa projektu, kas veidots būvniecībai uz AB dambja.

Top komentāri

Margarēta
M
Projekts, šādi vizualizēts, ļoti atgādina holokausta memoriālu Berlīnē.
dažuprāt
d
Sīla projekts ir tik universāls, ka to var pārcelt uz jebkuru vietu Visumā. Personīgi es to ieteiktu pārcelt uz Kūšolu ezera, kas ir caurteces ezers Gulbenes novada Litenes pagastā uz robežas ar Stāmerienas pagastu, krastiem.
Memoriālais ansamblis
M
Līdz šim runāja par Rīgas akustiskās koncertzāles projektu, bet nu laikam tā ir ieguvusi memoriālu pieskaņu, jo "Dienā" lasu "Anda Sīļa koncertzāles projektu no AB dambja var pārcelt otrpus Daugavai ".
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tukšie solījumi Zentenes pilī(10)

Aptuveni pusotras stundas braucienā no Rīgas atrodas Zentenes pagasts. Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datiem, tur ir mazākais iedzīvotāju skaits Tukuma novadā – šā gada sākumā Zentene...

Tiks piemērota 5% atlaide visām vilcienu e-biļetēm(3)

Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs sākot no š.g. 20. augusta, ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas