Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Andrejsala

Andrejsalā sāk demontēt dzelzceļa sliedes

Pagājušajā nedēļā, 15. februārī, Rīgas pilsētas centrā, Riga Port City teritorijā uzsākta dzelzceļa sliežu demontāža. Šobrīd ir pilnībā demontētas sliedes posmā no to sākuma Andrejostas dienvidu daļā, tai skaitā dzelzceļa pārbrauktuvi šķērsojošās sliedes, portālam Diena.lv pavēstīja Riga Port City pārstāvji.

Andrejostas piedāvājums

Šodien Kultūras ministrija Ministru kabineta ēkā iepazīstina politisko partiju pārstāvjus ar Nacionālās akustiskās koncertzāles konceptuālā ziņojuma projektu. Līdztekus AB dambim kā reālas tiek izskatītas arī trīs citas alternatīvas – Kongresu nama pārbūve, Dailes teātra pārbūve, par ko Diena nesen rakstīja, kā arī privāto investoru piedāvājums būvēt koncertzāli Andrejostā netālu no Rīgas pasažieru termināļa. Sarunā ar Riga Port City pārstāvi Juri Pētersonu Diena noskaidroja, ka privātais partneris varētu piedāvāt īstenot Daugavas labajā krastā konkrētajai vietai pielāgotu, bet pēc būtības to pašu Anda Sīļa projektu, kas veidots būvniecībai uz AB dambja.

Fotogalerija: Cultus Ferox Andrejsalā

Sestdien, 17.maijā Muzeju nakts un Vācijas kultūras mēneša O!Vācija ietvaros Rīgā, Andrejsalā uzstājās vācu viduslaiku rokmūzikas pārstāvji Cultus Ferox.

Fotogalerija: Ars Baltica izstāde Andrejsalā

Andrejsalā, Ēdnīcu un Korpusu cehā no 17.aprīļa apskatāma ceturtā "Ars Baltica" fotomākslas triennāle "Don't Worry Be Curious!" (tulk. — Neuztraucies — esi zinātkārs!) Fotomākslas triennāle tika atklāta 2007.gada martā Vācijas pilsētā Ķīlē. Izstāde Latvijā būs skatāma 18. maijam, un pēc Rīgas sekos tās pēdējā skate Luksemburgā.

Starp skaisto, veselīgo un smeldzi

Andrejsalā, Korpusu cehā 18.janvārī tika atklāta gleznotāja Andra Eglīša personālizstāde "Zem debess juma". Mākslinieka darbi, kuru raksturošanai recenzenti lietojuši apzīmējumus "fotoreālistiski", "neoakadēmiski", "valdzinoši", "pārsteidzošs klātbūtnes efekts", "harmonijas meklējumi starp dabu un civilizācijas sekām", likuši ielāgot viņa vārdu gan skatītājiem jauno gleznotāju izstādēs, gan profesionāļiem, kas mērķtiecīgi meklējuši pēc interesantākajām parādībām šodienas Latvijas mākslā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide