Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

FOTO: Pabeigta krustojuma pārbūve pie tirdzniecības centra Origo

Noslēgušies Elizabetes ielas un Satekles ielas krustojuma pārbūves darbi pie tirdzniecības centra Origo un jaunā biznesa centra Origo One Rīgā, informēja nekustamo īpašumu attīstītāja un apsaimniekotāja Linstow Center Management pārstāvji.

Kompānijā norādīja, ka pēc pārbūves krustojums kļuvis ērtāk izmantojams, nodrošinot pārredzamu un drošu pārvietošanos gan autobraucējiem, gan gājējiem, gan velosipēdistiem. Projekta īstenošanu pilnā apmērā finansēja Linstow Center Management, ieguldot 600 000 eiro.

Pārbūvē līdz šim neregulētajā krustojumā izveidotas jaunas gājēju pārejas, uzstādīta luksoforu sistēma ceļu satiksmes regulēšanai, pagarināta Elizabetes ielas velojosla pāri Satekles ielai, kā arī mainītas apakšzemes inženiertehniskās komunikācijas.

"Pusgadu ilgušie būvdarbi šā gada jūlijā ir noslēgušies. Šī krustojuma uzlabošanas projekta īstenošana ir bijis ļoti komplicēts process, kas prasīja vairāk nekā astoņus gadus un izgaismoja dažādus sarežģījumus un nepilnības publiskās infrastruktūras īstenošanas procesā par privātajiem līdzekļiem," pauda Linstow Center Management projektu direktors Andis Kublačovs.

Krustojuma pārbūve tapusi jaunās Origo ēkas un biznesa centra Origo One projekta attīstīšanas ietvaros, kurā kopumā investīcijas veido 75 miljonus eiro.

Origo jaunās ēkas pirmajos trijos stāvos izvietotas ērtas tirdzniecības un pakalpojumu sniedzēju telpas, savukārt ēkas augšējos trijos stāvos atrodas Origo One bizesa centrs ar A klases birojiem, kur jau šobrīd atrodas vairāku lielu uzņēmumu biroji, tostarp Narvesen Baltija, Hili Properties, Colliers International, savukārt nākamā gada pavasarī tiem pievienosies arī uzņēmums ENLABS Group.

Linstow Center Management reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 162 486 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums Linstow. Linstow apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centrus Alfa, Origo un Mols, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā - Ülemiste.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Minimālā alga kā Eiropā?(17)

Brīdī, kad Latvijā tiek lauzti šķēpi par to, kā reformēt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likmes un maksāšanas nosacījumus, Eiropas Savienības (ES) līmenī nav aizmirsta iecere atr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas