Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Satiksme

Līdz 2040.gadam 1020 kilometrus valsts galveno autoceļu plāno pārbūvēt par četrjoslu ātrgaitas ceļiem

Latvijas valsts ceļu attīstības plānā 2020.-2040.gadam paredzēts 1020 kilometrus valsts galveno autoceļu pārveidot par četru joslu ātrgaitas ceļiem ar maksimālo braukšanas ātrumu 130 kilometri stundā, lai no jebkura galvenā reģionālās attīstības centra Rīgu varētu sasniegt ne ilgāk kā divās stundās, ceturtdien Autoceļu padomes sēdē sacīja VAS Latvijas valsts ceļi (LVC) valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis.

Brīdina par iespējamu "melno ledu" uz autoceļiem

VAS Latvijas valsts ceļi aicina autovadītājus mainīgajos laika apstākļos būt piesardzīgiem un brīdina, ka uz ceļa var veidoties tā dēvētais ''melnais ledus'', aģentūrai LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Skaidrāk iezīmēs populāro elekrisko skrejriteņu lomu ceļu satiksmē

Palielinoties elektrisko skrejriteņu popularitātei, nepieciešamas izmaiņas arī ceļu satiksmes noteikumos, lai iezīmētu elektrisko skrejriteņu lomu ceļu satiksmē. Šādam apgalvojumam piekrīt nozares uzņēmumi- Bolt Latvia un Fiqsy , kā arī Ceļu satiksmes drošības padomes domnīca (CSDP), kas apkopo lietotāju un ekspertu viedokļus pirms tiek izstrādāti jaunie noteikumi, kuri varētu stāties spēkā nākamā gada pavasarī.

Pilsēta mašīnām vai tomēr cilvēkiem

Par kvalitatīvas pilsētvides trūkuma iemesliem un iespējām izveidot Rīgu par cilvēkiem draudzīgu un drošu pilsētu sarunā ar Guntaru Gūti stāsta arhitekts un pilsētvides aktīvists Oto Ozols.

Šogad samazinājies negadījumos cietušo velosipēdistu skaits

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šogad samazinājies satiksmes negadījumu daudzums ar velosipēdu iesaisti, kā arī sarucis cietušo velosipēdistu skaits, aģentūru LETA informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide