Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 25. jūnijs
Maiga, Milija

Origo

Stacijas pulksteņtorņa pulksteņa vienai pusei veiks remontdarbus

Šobrīd Rīgas Centrālās stacijas pulksteņtorņa pulksteņa viena puse nedarbojas, tai izslēgts apgaismojums, un pulksteņa rādītāji no šodienas, 2. marta plkst.12 būs nobīdīti uz pulksten 12. Pārējās trīs puses darbosies kā ierasts, nodrošinot pareizu laiku visiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.

Veselības mēnesī piedāvā bezmaksas speciālistu konsultācijas

Maijā tiek rīkots veselības mēnesis, kurā, sadarbībā ar tirdzniecības centru Origo, ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim ir iespēja piedalīties bezmaksas izglītojošos un veselību veicinošos pasākumos Rīgas centrā, portālu Diena.lv informēja tirdzniecības centra pārstāvji.

Sprādziena draudi Origo neapstiprinās

Rīgas centrālajā stacijā īsi pēc diviem pēcpusdienā notiek cilvēku evakuācija un dzirdama trauksmes sirēna, portālu Diena.lv informēja kāds aculiecinieks. Arī Mikroblogošanas vietnē Twitter vairāki lietotāji ziņo par cilvēku evakuāciju it kā ievietota spridzekļa dēļ. 

Tirdzniecības centros aug vidējā pirkuma summa

Galactico tirdzniecības centros Alfa, Mols, Dole,_ Origo un Galerija Centrs_ kopējais apgrozījums šī gada pirmajos trijos mēnešos, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu pērn, pieaudzis par 10%, liecina centru apsaimniekotāja Linstow Center Management dati.

Stacijas laukumā atvērta brīvdabas foto izstāžu galerija

Rīgā, Stacijas laukumā atvērta vienīgā brīvdabas lielformāta foto izstāžu galerija, kas pieejama 24 stundas diennaktī, kas īpaši priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus līdz ar tumšā diennakts laika palielināšanos.Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo veikti labiekārtošanas darbi, lai ikviens valsts svētku un Staro Rīga pasākumu apmeklētājs varētu netraucēti izbaudīt fotogrāfiju izstādi arī pēc tam, kad citi pasākumi būs jau noslēgušies.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide