Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +6 °C
Smidzinošs lietus
Otrdiena, 18. februāris
Kintija, Kora

Koku ciršana

Cīņa par kokiem Pārdaugavā

Botāniskā dārza apkārtnē plāno izcirst vairāk nekā 100 koku. Pret to iebilst apkārtnes iedzīvotāji, kuri, dienu pirms noslēdzas sabiedriskā apspriešana par koku izciršanu, rīkoja arī protesta akciju. Zemesgabalā Slokas ielā 43 paredzēts nocirst 43 kokus, savukārt Slokas ielā 45 – 61 koku. Šajā teritorijā plānots būvēt divas četrstāvu dzīvojamās ēkas.

Grib nocirst vairākus kokus pie Aizsardzības ministrijas ēkas

Pamatojoties uz Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas lēmumu, Rīgas pilsētas būvvalde publiskai apspriešanai nodevusi ieceri par trīs koku nociršanu Rīgā, Skolas ielā 1, kas ir blakus Aizsardzības ministrijai ēkai, liecina Būvvaldes mājaslapā pieejamā informācija.

Rīgā sākas koku ciršanas lieguma periods

Rīgā no šodienas, 15. aprīļa līdz 30. jūnijam noteikts koku ciršanas lieguma periods, aģentūru LETA informēja Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka.

Cirvja ēna apdraud kokus pilsētās

Koku ciršana pilsētās ir sāpīgs temats iedzīvotājiem, kuri pret to cīnās. Viens no pēdējā laika skaļākajiem gadījumiem bija Valmieras Jāņa Daliņa stadiona koku izciršana, kuru pilsētas dome bija akceptējusi, bet tiesa atzina par nelikumīgu. Gadiem ilgi notika cīņa pret zemes īpašnieku plānu izcirst 22 kokus Rīgā, Valdemāra ielā, kur tagad ir aizdomas par koku tīšu bojāšanu ar ķimikālijām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide