Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Atjaunot izdevīgi būtu tikai divus no Latvijas cietumiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
zxc
z
Kaut kāds sviests. Cietumus restaurēs. Militārajā tehnikā 200milj. guldīs. Ušakovs 500tk. sadedzina gaisā. Pāvestam 1 milj. izsviež. Uzkrājumu valsts neveic nākošai krīzei. Tas, ka LV ceļi ir sabrukuši un nozarēs ir problēmas, tas laikam ir pēdējā vietā. Labāk to naudu atdevuši bērnu namiem un skolām. Mani vispār neuztrauc kaut kāda noziedznieku dzīve, bet izskatās, ka līdzīgie viens otru uzpasē un atbalsta. Saeimai jau sen prasās logus ierestot, lai atbilstu darbības sfērai.
to Espaliekusavāvietā
t
Kāpēc gan nē? Es labprāt redzētu Rīgas pili tādu, kāds tas bija Livonijas ordeņa laikā, bez Krievijas gubernatora piebūves. 1942.gadā bija pat izstrādāts projekts, lai to atjaunotu sākotnējā veidā. Arī Arsenāla vietā es labprāt redzētu iepriekšējo Vecrīgas apbūvi un mazās ieliņas, uz kurām Arsenāls brutāli ir uzbūvēts. Un arī Daugavpils cietokšņa vietā labāk iederētos cietokšņa būvniecības laikā nojauktais Daugavpils centrs.
Espaliekusavāvietā
E
Krievijas Impērijas militāra būve ir neaizskarams vēstures piemineklis, bet CCCP impērijas tanks, ar kuru tika iznīcināts nacistu karaspēks - kaitīgs lūznis, aizvācams projām no acīm. Varbūt aizvāksim tomēr abus?
Vecsčekists
V
Brīnos, Bordāns dažreiz spēj pateikt gluži sakarīgus vārdus. Ja nopietni - esošo cietumu stāvoklis ir raksturojams ar vienu vārdu - tie ir GRAUSTI. Kurš remontē graustu? Muļķi vai arī garlaikoti miljonāri. Kuriem mēs sevi pieskaitām?
NEBALSOTĀJS
N
Pirms krematorijām upuri tiek koncentrēti koncentrāciju nometnēs. Tādas ir nepieciešamas priekš tiem latviešiem, kuri atgriezīsies no ārzemēm. Viņu pelni tiks at lielu fanfari ievietoti Likteņdārza karuselī, kāds paredzēts Uzvaras pieminekļa vietā.
Baltu dūre
B
Ko tu murgo, nelieti ?!
  • 3
  • 2
lēta LETA
l
"Daugavgrīvas cietumam kā vēstures piemineklim ... saistībā ar ... Latgales reģionālās nodaļas izvirzītajām prasībām" ----- Kāds sakars Daugavgrīvai ar Latgales reģionālās nodaļas prasībām? Daugavgrīva taču ir Rīgā vai ne? Varbūt Viduslaikos Daugavgrīvā arī bija kāds cietums (bet drīzāk gan cietoksnis un klosteris), taču tagad tur noteikti tāda nav. Taču pavisam citā Latvijas daļā, vairāk nekā 200 km no Daugavgrīvas, ir Grīva, kurā ir Grīvas cietums. Grīva kādreiz bija atsevišķa pilsēta, kas padomju okupācijas laikā tika pievienota Daugavpilij. Un Grīvā ir vēstures piemineklis - cietokšņa daļa, kurā ir ierīkots cietums. Ak, lēta LETA. Būtu jauki, ja tā pašlikvidētos, viltusziņu apjoms kļūtu uzreiz desmitreiz mazāks.
SIDNE
S
Labākā noziegumu neizdarīšanas terapija ir puplicitāte, sevišķi smags darbs, atlīdzināt nodarīto un samaksāt vēl sodu par izdarīto noziegumu. Cietumā ir jāsēž slepkavām par tīši nodarītu slepkavību, pedofīliem un vēl atsevišķiem iedzimtiem deģenerātiem, kuriem ir pilnīgi svešas civilizētas dzīves normas.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Publicitāte apturēs tos kuriem ir kauna sajūta, bet šitie lepojas ar to ka tantei maku izvilkuši, vai meitenei degunu pārsituši, tos tikai atšaut katru sesto, tā lai visi pārējie uzzin.
  • 4
  • 0
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Nevajag darīt to kas neatmaksājas, ja neatmaksājas - neatjaunojiet. Un nebūvējiet jaunus, cietumi ir tikai jaunatnes degradācijai. Piemērojiet nāves sodus, tas apturēs mērkaķīgās jaunatnes daļas izdarības, noziegumu skaits samazināsies nevis aiz bailēm, bet aiz vēlmes saglabāt dzīvību. Bet par jau pieaugušajiem - arī tiem nāks par labu, ja 10-20 % noziedznieku nonāvēs, pārējie noslēpsies.
Jānim
J
Slepkavību skaits uz 100.000 iedzīvotājiem: Dānijā 0,9; Saūda Arābijā 1,0; Polijā 1,1; Anglijā 1,2; Latvijā 3,1; Igaunijā un Ukrainā 5,2; Lietuvā 6,6; Krievijā 10,2.
  • 4
  • 0
Jānis
J
Tad jau Irānā, Saūda Arābijā u.tml. vlstīs nebūtu noziedzības - ir `i nāvessods, i` nomētā ar akmeņiem, nocērt locekļus. Taču noziedzība kā ir, tā ir.
  • 4
  • 2
jaunsaimnieks
j
kādu 200 000 krievu nelegālo kolonistu deportācija samazinās noziedzību par 80 %.
  • 7
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas