Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Atvēlēs ap 490 000 eiro Rīgas skolu ēdnīcu pielāgošanai brīvpusdienu nodrošināšanai

Rīgas pašvaldība pamatizglītības un vispārējās izglītības iestāžu ēdnīcu telpu pielāgošanai brīvpusdienu nodrošināšanai audzēkņiem līdz 9.klasei atvēlēs 490 000 eiro, šodien vienojās Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti.

Kā ziņots, brīvpusdienas visiem 1.-4.klases skolēniem apmaksā valsts, bet no 2016.gada 1.septembra Rīgas pašvaldība apmaksās brīvpusdienas visiem 5.-9.klases skolēniem.

Līdzekļi telpu pielāgošanai tiks ņemti no pašvaldības vispārējiem ieņēmumiem. Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR) pastāstīja, ka pašreiz notiek situācijas apzināšana skolās, lai noskaidrotu nepieciešamos darbus un to izmaksas. Pašreiz šī summa aplēsta 490 000 eiro apmērā, taču darbu veikšanas gaitā reālās izmaksas var mainīties.

Par minēto summu plānots iegādāties papildu galdus, krēslus un veikt citus nepieciešamos darbus, taču jaunas iekārtas iegādāties nav plānots, pastāstīja Burovs.

Komitejas deputāti šodien vienojās arī novirzīt papildus līdzekļus 400 000 eiro apmērā pilsētas ēku, būvju un telpu uzturēšanai, kā arī ēku, būvju un telpu kārtējam remontam dažādu avārijas situāciju gadījumā 2016.gadā. Šie līdzekļi radušies, precizējot pašvaldības ieņēmumus 2016.gadā - no saskaņā ar Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likumu uzkrātā priekšnodokļa par veiktajiem būvniecības darbiem Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Ziloņus nesastapa(7)

Pieļauju, ka vēl joprojām lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju Dienvidāfrikā nav bijuši, tomēr pašlaik šī tālā valsts ir daudzu uzmanības centrā, dažubrīd diskusiju asumam uzviļņojot gandrīz lī...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas