Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Autobusā uz Igauniju kopā ar Covid-19 inficēto pasažieri ceļojuši seši Latvijas pilsoņi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lasītāja
l
Vai tad tikai nosauktajos transporta līdzekļos inficētais atradās? Droši vien viņš staigāja arī Rīgas autoostā, pirka biļetes uz Tallinu, iespējams iegādājās kādu kafiju un ko apēdamu kā sev, tā meitai, tur taču ļoti daudz cilvēku apgrozās. Kurš zinās teikt, ka bijis inficētā irāņa tuvumā, uzraksts uz muguras, ka inficēts, viņam nebija.Bet šādam iebraucējam gan vajadzētu saņemt sodu par to, ka nepārbaudījās Irānā, zinādams, ka atrodas tiešā saskarsmē ar inficētajiem, bet gribēja nokļūt savā mājvietā un tikai tad meklēja mediķu palīdzību, tīšuprāt iznēsājot infekciju gan Turcijā, gan Latvijā un Igaunijā.
Margarēta
M
Mikriņa šoferis pats aizgāja uz Infektoloģijas centru. Un …. notikuma brīnums! Slinkās Infektoloģijas centra švabras pat viņu nepasūtīja. Kā citu cilvēku, kas bija apmeklējis pasākumus ārzemēs ar Āzijas delegāciju dalību un sajuta koronovīrusam raksturīgos simptomus. Viņu pasūtīja 2x!!!
Jānis
J
Par švabrām, - tomēr labi, ka viņas mums vispār ir, ja nebūtu Viņķeles, pat Veselības ministrija, mēs to nepamanītu, bet ´švabras" - tas ir labi, cilvēki par tiem santīmiem strādā savu iespēju robežās!
  • 6
  • 5
Margarēta
M
Realitātē viņi atkārto tās pašas kļūdas, ko itāļi. Iespējamo inficēto, kas pats vēlējās nodot analīzes, pasūtīja 3 mājas tālāk. Analīzes ņem tikai tad, ja ir simptomi UN persona bijusi vīrusa smagāk skartajos apgabalos, izslēdzot iespēju, ka inficēties var arī citur un no kāda, kas atgriezies jau pirms mēneša un pats nemaz nesaslima. Itālijā cilvēks, no kā sākās epidēmija Lombardijā, pats nekur braucis nebija, tikai saticis kolēģi, kas bijis Ķīnā (un par to sen pats aizmirsis), turklāt tas kolēģis tā arī nesaslima. Viņš gāja pie ārsta 3 dienas pēc kārtas, aplipināja vairākus ārstus, saslima citi cilvēki, kas apmeklēja to pašu medicīnas iestādi, viņam pateica iet mājās un dzert pretdrudža līdzekļus. Latvija kāpj uz tā paša grābekļa, netestējot katru, kam simptomi un kas vēlas, bet tikai tos, kas atgriezušies no Ķīnas vai Itālijas.
?
?
Cipulei nav karsti tai fufaikā? Vai viņiem tur tagad tā pieņemts: nevilkt nost formas praķi par siltā preses konferences telpā?
Jānis
J
Nesen lidostā redzēju bērnu grupu ( 6-7 gadīgi), kura bija atvesta ekskursijā? Tā bezatbildība reizēm ir šokējoša! :(
Vēl
V
Domāju ka mans mazais šo vīrusu izslimoja pirms pāris nedēļām, precīza klīniskā aina. BKUS dakteri vēl brīnījās, ka šogad daudz bērnu ar jocīgu, iepriekš neredzētu SR vīrusu kas pāriet pneimonijā. Protams, ka nebija ne testu uz jauno vīrusu, ne arī kāds īpaši nozīmē papildus izmeklējumus, jo ārstiem neļauj rakstīt papildus izmeklējumus bez vajadzības. Šis vīruss patiesībā jau plosās no novembra, tikai tagad tam ir atraduši nosaukumu un testus! Mums bērnu dārzā grupiņā vairums bērnu izslimoja ar šī vīrusa klīnisko ainu - iesnas, drudzis, ļoti augsta temperatūra, kas pēc nedēļas pārgāja pneimonijā. Kas tas bija, varam tikai minēt.
nevīruss
n
vakar salacgrīvā bija vjetnamieši,vai veseli,kurs pārbaudīja?
lasītāja
l
Tikai ne Latvijā pārbaudīs! Pie mums visi tikai par to, ka tas vīruss nav nekas īpašs un ne bīstams.Kam jāmirst ( veciem ,ar savām kaitēm sirgstošiem, ar vāju imunitāti), tie tāpat nomirs. Vārdu sakot, at kārtojas kā senāk- dabīgā atlase. Izdzīvos tikai stiprie un veselie!
  • 1
  • 0
hejole
h
Salacgrīvā regulāri ir Positivus.
  • 7
  • 3
Kuzja un Muris
K
Un kāds bija personu skaits ar pastāvīgās uzturēšanās atļaujām Latvijā?
ha, ha
h
Maitas kā partizāni turpina klusēt par to, cik potenciāli inficēto atlidoja kopā ar to musļiku.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 konstatēts jau kopumā 52 pašvaldībās(13)

Parādoties jauniem ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 inficētajiem Baldones un Valkas novadā, sasirgušie jau kopumā konstatēti 52 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles cen...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas