Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Citskovskis: VID vadītāja atlases konkursos nav bijis politiska spiediena

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pabriesmīgs purns.
P
Kādi tupaki iebāzti amatos. Ielikteņiem jābūt tādiem pašiem kā politiskajai mafijai, lai visi kopīgi varētu uzvārīties un krāpt tautu.
Cisskulis
C
Ar šo mūli bērnus baidīt var.
Vai, vai.
V
Olu galva atkal melo. Visi ir politiskie ielikteņi, savējie. Tikai tad, kad nāk atklātībā jaunais ieliktenis, tad arī atklājas, cik viņš tīrs un, kādas ir viņa negatīvās lietas. Pirms tam neviens to neskata, viņš tiek vienkārši bīdīts uz ielikteņa vietu. Labi, ka Ozolai un pārējiem viss aprāvās, tā tas bija arī ar Koļegovu - teicamo ielikteni un, tagad ar vēl vienu. Vai paši sajēdzat, ko dariet un, ko runājat ???
Nu vai zin
N
Māris taču šo te spoku ielika pie siles.Šim te ķēmam būte teātrī vai cirkā vieta.
Ha !
H
Reiz Citskovskis pats rakstīja. uz https://www.diena.lv/raksts/viedokli/latvija/citskovskis-valsts-kancelejai-ir-jarada-priekszime-attieciba-uz-reformas-ieviesanu-14190625. ka "VK ir jārāda priekšzīme attiecībā uz reformas ieviešanu. Arī VK ievēros tos pašus principus, kas tiek reklamēti pārējai valsts pārvaldei. Pirmkārt, ir paredzēta tā sauktā maigā reforma, kas nozīmē to, ka, aizejot kādam darbiniekam, jāizvērtē, vai nav iespējams pārkārtot esošos procesus tā, lai jauns darbinieks vietā nebūtu jāpieņem. Otrkārt, ir piespiedu darbinieku skaita samazināšana, kas paredz pārskatīt esošos procesus, lai, tos optimizējot, panāktu efektīvāku darbu izdarīšanu ar mazākiem cilvēkresursiem," .................. Citskovski, Tev neliekas, ka laiks sakravāt mantas ?
Ha ! Paklau, Māri !
H
Palasi uz https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/citskovskim-laus-pameginat-14184967 Raksts "Citskovskim ļaus pamēģināt". Neliekās, ka Citskovski vajadzētu patriekt no Valsts Kancelejas, ja nu ne. ziepēs, tad uz gateri gan. Savi solījumi jātur, Māri !
Raimonds
R
Citskovskis ir tāds lūzers, ka lielāku būtu grūti atrast. Ja Reizniece 2016.gadā nebūtu VID ģenerāldirektora amatā bīdījusi nodokļu apiešanas eksperti Koļegovu, tad varētu tēlot naivu pamuļķi. Tagad tas izskatās nožēlojami, ka vienam no galvenajiem amatiem valstī oficiāla komisija nominē kartējo bandītu rokaspusi
Atbildība
A
Cilvēkus vairāk interesē Citkovska komisijas impotence un kāda būs paša Citkovska atbildība par notikušo. Ar viagras tableti tur nevajadzētu būt līdžētam...
Vai mūsu valsts pārvalde
V
nav klaji prettautiska?
Citskovski !
C
Glumais zuti, kas runā to, ko viņam šefi liek ! Tev pašam savi apgalvojumi neliekās smieklīgi ? Neturi tautu par muļķiem. Tos acīm redzamos lobisma faktus, kad bīdīja Skujiņu, pat aklais saskatīja. Tikai Tu nē. Tad Tev tajā kantorī, kur Tu strādā, nevajag atrasties. Ej uz gateri šancēt. Vai par tālbraucēju. To ir trūkums valstī. Bet tādu meļu, kā Tu Augstākajā Kastā ir papilnam.
Loģiskais
L
Ja jau šis knariņam nebija spiediena no politiķu puses, tad jau Valsts kancelejas (VK) direktors, VID vadītāja atlases komisijas vadītājs Jānis Citskovskis ir ļoti neprofesionāls un neder darbam Valsts Kancelejā. Tad jau viņa vietā jāliek žurnālisti, kas pamanīja Skujiņa saistību ar noziedzīgām aprindām. Bet Citskovskim, tiešām, vieta gaterī vai sēņu lasīšanā Īrijā.
  • 5
  • 0
Es
E
Augstākās kategorijas melis- pats labākais būtu aiz svītras otrais, bet tas nav savējais
Olinš bolinš
O
Kas tas par fantomasu?
Tudalla
T
Tad ir obligāti jāizskatās pēc spoka un jābūt daua sindromu bet ar blatu pue māra lai tur tiktu,banānu valst pārvaldē?
  • 0
  • 1
Atbilde
A
Oliņ Boliņ ! Tas ir augsti godājamais un vislabākais speciālists Valsts Kancelejā - Citskovska kungs ! Lūdzu, žēlot un godāt ! Jo citādu, laikam tajā kantorī nav.
  • 3
  • 0
Tikko
T
biju vienā konferencē, kurā Citskovskis angļu valodā teica ievadrunu - klauns pēdējais. Man bija kauns viņa vietā. Auditorijas cilvēki bija novērsuši no viņa skatienu... Kad pie mums beigsies tas, ka augstos amatos ir basketbolisti, kuru kompetences līmenis ir neadekvāts?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas