Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Covid-19 krīzes pārvarēšanas pasākumus finansēs no valsts budžeta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vija
V
Informācijai par finanšu līdzekļu piešķiršanu atbalstam ir jābūt sabiedrībai pieejamai, lai mazinātu iespēju, ka atbalstu saņemt tie, kas ir "pietuvināti" līdzekļu sadalītājiem.
Naudas lāde, Laimes aka?
N
Lai novērstu to, ka aizbilnībā esošie bāreņi saņem tikai pusi no uzturnaudas minimuma, bija nepieciešami 2,5 miljoni. Naudas nebija. Lai invalīdu un mazo pensiju saņēmēju ienākumus nodrošinātu vismaz kaut kādā saprātīgā līmenī, bija nepieciešami 17 miljoni, naudas nebija. Lai mediķu atalgojumu nodrošinātu vismaz likumā noteiktajā līmenī, bija nepieciešami 60 miljoni. Naudas nebija. Tagad nez no kurienes valsts budžetā ir radušies pat divi miljardi tērējamās naudas. Vai nu Finanšu ministrijā ir atradusies kāda Naudas lāde, vai Laimes aka, vai arī kāds līdz šim ir ļoti stipri melojis!
100%
1
Pēc Lācīša lēmums Latvijā ir atkal aizņēmusies,pretī solot ostas,un paredzamo gāzes termināli. Lai dzīvo verdzība vispārākaja pakāpē. Un zagļu kliķe tik pilda savas kabatas uz tautas rēķina,ar ārzemju valdibas palīdzību Latvija kā tāda jau vairs nepastāv. Tikai vieta kartē.
  • 2
  • 0
Tiešai krīzes pārvarēšanai
T
Latvijā ir jāsamazina lerēdnu un pašu ministriju skaits līdz Šveices,Austrijas,Luksemburgas,Lielbritānijas,Itālijas,Spānijas,Kipras,Ungārijas,Rumānijas,Portugāles,Slovākijas,Čehijas,Slovēnijas,Portugāles 6-10 ministrijām.Latvijā nav jābūt tik pat ministriju,cik lielvalstī Itālijā!
Ko lai te saka?
K
Jācer,ka palīdzība tiks sniegta ne tikai lieluzņemējiem,pārtraucot iekasēt uz pandēmijas laiku vismaz OIK un pasaulē otru augstāko-21% PVN maizei un pienam!
VVZ
V
Skatos, ka komentāros kaut kādi jukušie un tādi, kas jebkuru problēmu reducē uz Krieviju, apsaukājas zemā līmenī... Vājprātīgo iestāde. Uz neredzēšanos!
100% piekrītu
1
Šodien portālā sviests! Komentus ar drusku asuma cenzē, bet psihi sēž. Liekas, pati redakcija pillā un ākstās.
  • 4
  • 2
Prātiņ, nāc mājās!
P
Kaut kā tā, iespējams, pavisam netīšām, ir sanācis, ka vecpuišiem, kas saņēma vidējo algu, pabalsts ir tāds pats, kā neto alga, bet ģimenēm ar bērniem, pabalsts ir mazāks par algu.
Zemessargs
Z
Zinu daudz vecpuišus kas apciemo vientuļās māmiņas un palīdz cik spēj,tas tā . Viela pārdomām. Nevajag visu krāsot melnu,jāsāk ar valdību kuras nav....
  • 1
  • 1
LV vidēji dienā mirst 82 cilvēki
L
Latvijā vidēji dienā mirst 82 cilvēki. Tātad, kopš pandēmijas izsludināšanas visdažādāko iemeslu dēļ pēc vidējiem statistiskajie rādītājiem ir nomiruši vairāk nekā 1500 cilvēki. No dažiem simtiem apzinātajiem C-19 inficētajiem pagaidām nav miris neviens, tomēr 3 ir smagā stāvoklī, turklāt, ne jau paša C-19, bet, galvenokārt, citu vainu dēļ. Līdzīgi kā to katru gadu dara gripa, arī nedaudz agresīvākais C-19 pats par sevi nenogalina, bet nedaudz paātrina dažkārt mokoši ieilgušo aiziešanu. Itālijā vidēji dienā mirst aptuveni 2000 cilvēki. Mēneša laikā - aptuveni 60 tūkstoši. Sestā daļa no tiem ir sasaistīti ar C-19 klātbūtni. Bet kāds ir lielais rezultāts? Ar apzināti vai neapzināti radītās histērskās baiļu pandēmijas palīdzību tiek sagrauta ASV un Eiropas ekonomika, lai pa lēto varētu uzpirkt ASV un Eiropas lielo uzņēmumu akcijas
Vai "Labklājības" minitrija vēl ir?
V
Cilvēks, kurš uztur tikai sevi un cilvēks, kur uztur, piemēram, 3 bērnus. Situācijas atšķirīgas, bet pabalsts ir vienāds - 700 euro. Vai "Labklājības" minitrijā un Finanšu ministrijā kādam galva vēl strādā?
VVZ
V
Kāpēc krīzes laikā netiek samazināts PVN maizei???? Kāpēc tiek iekasēts OIK??? Labvēlis atradies....

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas