Laika ziņas
Šodien
Migla

Dziedu katru rītu, braucot ar riteni

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
:(
:
Tiešām baisi komentāri.
Ingai
I
Inga, lūdzu netērējiet savu enerģiju negatīvajiem komentāriem! Daudzi cilvēki izlasīs, priecāsies par Jums, bet komentāru neuzrakstīs. No lasītā saprotams, ka Jums ir uzņēmība un spējas! Ko tas viss prasījis, arī nojaušams. Idejas ir labas, mājās arī sienas palīdz. Daudziem te kļūst grūti, jau izlasot, ka dziedat :) Taču ir daudz arī pozitīvu cilvēku, kas novērtē Jūsu apņēmību!
Opāāāāā
O
Uz Latviju ir atbraukusi biznesmene, tagad turieties vietējie uzņēmēji, apgriezīs visu Latviju kājām gaisā. Šai kundzei ir biznesa plāns! Jūs visus izkonkurēs! Tagad Stende būs Latvijas biznesa centrs! $$$
Inga Sokolova
Atbildu Opāāāāā. Jūs rakstījāt savā komentārā: "Jūs visus izkonkurēs!" ___________________________ Cik labi, ka esmu pacietīga ar tādiem grūtgalvjiem kā Jūs. :) Paskaidroju, ka biznesā var arī SADARBOTIES. Un tā ir ļoti laba pieredze, ko var iegūt dzīvojot ārvalstīs. Nevienam nav jāķeras otram pie rīkles. Ir jāsadarbojas liekot lietā tos resursus, kas kas katram ir. Ja jūs pacentīsieties izdomāt, ko nozīmē vārds "sadarboties" (tas NENOZĪMĒ dot kukuļus vai organizēt karteli), tad Jūs sapratīsiet, kādi ieguvumi sabiedrībai būtu, ja Jūs manītu savu domāšanu. Mainīt domāšanu ir grūti, jo prāts ir jādisciplinē. Jūsu domāšana iet pa "ierasto taku", jo lai mainītu domāšanu ir japieliek pūles!!!! To arī no sirds novēlu. Jā, un vēl ... noteikti iesaistieties brīvprātīgajā darbā!!! :) Jauku dienu!
 • 1
 • 4
Rīc
R
Es arī dziedu katru rītu sēžot uz poda, dziedu kaut ko depresīvu, bezcerīgu, jo zinu, ko es ieraudzīšu un sajutīšu atverot mājas durvis uz realitāti.
Bezdels
B
Par likumprojektu saņemtas vairākuma deputātu balsis, par to balsojot gan daļai koalīcijas, gan opozīcijai. Pret likumprojektu balsoja Nacionālās apvienības Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK deputāti. Pirms trešā lasījuma likumprojektam bija saņemti četri priekšlikumi - deputāts Jānis Dombrava (NA) rosināja atcelt līdz šim piedāvātās izmaiņas, tādējādi faktiski atsakoties no ieceres pārtraukt piešķirt nepilsoņa statusu bērniem. Šie priekšlikumi komisijā tika noraidīti. Dombrava ceturtdien sēdē atgādināja par PSRS veiktu Latvijas okupāciju, kuras laikā bojā gājuši daudzi cilvēki, uzsverot, ka Latvijas iedzīvotāji mēģinājuši paglābties no "sarkanā terora". Politiķis uzsvēra, ka ar šādu likumprojektu Latvija faktiski pildīs Krievijas ārpolitikas mērķus. Politiķe Marija Glubeva (A/P) uzsvēra, ka nepilsoņa statuss tika izveidots tikai kā pagaidu risinājums. Deputāte aicināja uzticēties Latvijā dzimušiem cilvēkiem.
PST
P
Es pieļauju, ka šī sieviete ir no sērijas - "pain in the ass". Respektīvi, viņa bija nulle UK, un, ir un būs nulle arī šeit (un visur citur). Var jau skaldīt malku, pļaut zāli ar izkapti (tas gan ir arhaiski), ja cita nav ko darīt, bet izskatās, ka cilvēkam tiešām nav ko darīt.
Inga Sokolova
Var jau skaldīt malku, pļaut zāli ar izkapti (tas gan ir arhaiski) ______________________ Tas nav arhaiski. Tas ir veselīgi! :) Tas nodarbina muskuļu grupas, kuras netiek nodarbinātas riteņojot. Pie kam rezultāts ir lielisks - zāle nopļauta, mājas apkārtne ir sakoptāka (es skaldu to, kas slinko cilvēku atstāts līdz ar nozāģētu koka stubru). Ļaužus, kuri nesaprot tik vienkāršas lietas, pieļauju, ir grūti pierunāt iesaistīties brīvprātīgajā darbā, veicināt remigrāciju un veikt citas aktivitātes sabiedrības labā. Šādi ļauži parasti ir savtīgi, uzpūtīgi pūšļi, ļoti augstās domās par sevi un savu vērtību. :D Vai sabiedrībai ir kāds labums no tādiem? Diez vai ....
 • 1
 • 6
ārprāc
ā
būtu wecā kondzerbundža mazbērnus audzinājuse,nevis dublinā uz ceļa ar 2 riteni piestrādājuse.
gffgfgfgfg
g
tikai du ras brauc ar riteni pēc 40,-
Brainstorming
B
Ar šeftēm veiksies tad, ja tirgus atnāks pie Tevis, uzrunās. Pretējais ceļš (caur galvas lauzīšanu jeb brainstorming) parasti nav tik veiksmīgs.
Inga Sokolova
Vai zinat, ko nozīmē vārds šeftes? Tas ir žargona vārds ar nozīmi darboties, tirgoties. Es nodarbojos ar biznesu nevis šeftēm.
 • 3
 • 7
annija
a
.....diemžēl mazbērni ir tikai trīs vai pat divi ....viegli pierādāms fakts .... dns
Inga Sokolova
Par laimi mazbērnu ir tieši tik, cik es teicu intervijā - četri. Diemžēl anonīmiem komentāru rakstītājiem nav neviena mazbērna, ar kuru kopā dzenāt bumbu un par kura panākumiem priecāties. Mīlestībai pierādījumi nav vajadzīgi! Nožēlojamais cilvēk, pielieciet kādas pūles un iegūstiest sirdsgudrību! Jauku dienu!
 • 3
 • 6
slota
s
Vai tiešām Dienas lasītājus uzskata par tik negudriem, ka viņus var ietekmēt ar šiem partorgu raksteļiem ?
Inga Sokolova
Cien. slota! To sauc par ROLE MODEL!!! Ja Jūs būtu gudri, tad to zinātu un saprastu. Ja nepārzinat angļu valodu, iegūglējiet un mamma google Jums visu paskaidros. :D Latviešiem ir laiks atgriezties mājās! Un katrs stāsts ir gana labs lai tam sekotu. Brauciet vairāk ar divriteni un elpojiet svaigu gaisu. Jūs pārāk ilgi sēžat pie datora un tas nenāk par labu Jūsu veselībai! Jauku dienu! :)
 • 6
 • 8
zvirbulis
z
Cerams, ka dzied tonī.
es atkal domāju
e
kurš tur brauc ar neeļļotu ratu...
 • 3
 • 6
Vārds
V
Likās neticami- Latvijā kāds tik uzņēmīgs! 30 km! Parasti tak latvietim viss par grūtu, viss slikti. Ja darbs nav 5 metri no durvīm, tad nestrādāšu... Re, kā var!!!
Inga Sokolova
atbilbilde punktiņam "." :D Kā Jūs mani sasmīdinājāt! Riteņbraucējam ar lielu stāžu un Švābes riepām Jūs prasāt kaut ko nodemonstrēt!!! Būs sniegs, brauciet skatieties! Stende Jūs jau gaida! Paņemiet līdzi visus savus kolēģus un uztaisiet ballīti ceļa malā. Neaimirstiet paņemt līdzi arī gaisa balonus (krāsainus) ar uzrakstu "INGA SOKOLOVA, WE WAIT FOR YOUR PERFORMANCE!", lai es garām braucot Jūs pamanītu un pamātu ar roku! Jauku dienu!
 • 2
 • 8
Inga Sokolova
atbilde jautājumzīmei "?" Gribat dzirdēt, ko es dziedu? Brauciet ciemos uz Stendi klausīties! Vismaz uz vienu dienu atpūšaties no "komentēšanas" un paelpojiet svaigu gaisu! :D:D:D Varbūt vēl ko labu iemācīsieties darīt savā dzīvē foršus cilvēkus redzot.
 • 3
 • 7
Inga Sokolova
Avram Kelman Ticēt vajag Dievam, nevis presei, Avram! Un izglītoties vajag. Rakstā vēl nav minēts tas, ka es skaldu malku, pļauju zāli ar izkapti un pati iestikloju logus! Neticat? Come on! Brauciet ciemos! Pats ar savām acīm redzēsiet.
 • 3
 • 6
Avram Kelman
A
Jā un Jūs ticat visām šīm muļķībām .... come on!
 • 10
 • 4
.
.
Lai viņa man nodemonstrē, kā viņa ziemā brauks ar to riteni 30 km. Latvijā, ziniet, nav kā Londonā, kur sniegs ir katru piekto gadu uz dažām stundām.
 • 21
 • 5
?
?
Bet dzied takš ...široka strana moja ....
 • 4
 • 6
Es
E
Arī es daudz dziedu( dungoju) pat staigājot pa veikalu. Tikai nekad neteikšu,ka Latvija man nodarijusi pāri. Ja neesi ņerga,strādāsi ,tad dzīvosi visur un negaudīsies par pāri darijumiem.Dzīvīte nevienam,arī man ,ne vienmēr bijusi salda.
Inga Sokolova
ES GAN TEICU UN SAKU, KA 2005 GADĀ LATVIJĀ BIJA IZCILI SLIKTI POLITIĶI KURI PIEŅEMA IZCILI SLIKTUS LĒMUMUS. Dažs labs no tiem kontrolē izdevumu Diena :D Šlesers jeb buldozers! Bez tam es nedungoju, es dziedu ļoooooti skaļi!!! :D:D:D Varu to atļauties, neesmu bodniece. Es nevienā vietā negaužos, bet priecājos par to, ko Latvijas politiķi vel nav paspējuši sabojāt - Latvijas dabu. Es turpinu darīt to, ko iesāku Lielbritānijā un ko Diena neatļauj publicēt. PIEDALOS POLITISKAJĀ PROCESĀ!!! Remigrācijas procesa veicināšanu iesāku esot politiskās partijas KPV.LV biedre. Turpinu to darīt jau NEESOT KPV.LV biedre. Iesaku arī Jums iesaistīties politikā, nevis sacerēt komentārus, jaunais cilvēk! Izmēzīsim Šleseru arā no jebkādas iespējas ietekmēt politisko procesu, jo šis cilvēks nu nemaz nav gudrs. Jauku dienu!
 • 5
 • 7
melnais humors
m
Izskatās, ka šitā tante ir ieņēmusi galvā, ka visās viņas nelaimēs vienmēr vainīgs ir kāds cits, bet tikai ne pati.
Kontrkomentu birums
K
Tantei smags ADHD. ES-ES-ES-ES.... visi citi sliktie... un pati ilgāk par pusgadu nekur neturas.
 • 0
 • 0
Inga Sokolova
atbilde komentētajam ar niku "LV><UK" ______________________ He,nojūk bezģeļņika vietiņa Ventspilī,aizlaižās uz UK,tur ,,pārmocās" vēdinot paladziņus,atkal citi vainīgi. Varēja tiekt ,,galdiņ klājies,kā Jemeļa,tad droši vien būtu ar visu apmierināta. ____________________________________________________________ Es pašlaik veicu divus brīvprātīgos darbus. Pirmais - vadu "The English Club" Stendē. Palīdzu apgūt vietējiem angļu valodu. Otrs - koordinēju Talsu novada fonda organizētos pasākumus remigrācijas veicināšanai. O, jā, šis ir intelektuāls darbs, kuru Jūs noteikti nespētu veikt un uzskatat par "bezģeļņika" darbu. Jemeļu nepazīstu, tāpēc nekad nesaku "galdiņ klājies"! Un tagad pastāstiet man, ludzu, cik un kādus brīvprātīgos darbus darāt Jūs, cien "LV><UK"? Bet ja vēlaties noskaidrot manas darba spējas, es Jums ļoti laipni iedošu sava pēdēja darba devēja e-pastu, lai jūs varētu palūgt rekomendācijas vēstuli. Esat ar mieru? Iedodiet savu legālu epasta adresi un viss notiks! :)
 • 4
 • 7
Inga Sokolova
Izskatās, ka šitā tante ir ieņēmusi galvā, ka visās viņas nelaimēs vienmēr vainīgs ir kāds cits, bet tikai ne pati. __________________________________________________________________ 2005.gadā Latvijā valdīja tādi kriminālnoziedznieki kā aivars lembergs. Un Jūs vēlaties iestāstīt kādam, ka tie, kuri pameta korupcijā un totālā politiķu muļķibā ieslīgušu valsti ir pie kaut kā vainīgi? Ha, ha, ha! Atgādināšu Jums visu noziedznieku pielietotu triku - NOZIEDZNIEKI VIENMĒR VAINO UPURI! Tāda ir arī Jūsu taktika. Nu nesanāks, šoreiz ir cits laiks un citi apstākļi.
 • 2
 • 9
LV><UK
L
He,nojūk bezģeļņika vietiņa Ventspilī,aizlaižās uz UK,tur ,,pārmocās" vēdinot paladziņus,atkal citi vainīgi. Varēja tiekt ,,galdiņ klājies,kā Jemeļa,tad droši vien būtu ar visu apmierināta. Nepatīk man tādi cilvēciņi,nē!
 • 16
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas