Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Gatavojoties protesta akcijai, Stradiņa slimnīca pārcēlusi 100 operācijas

Gatavojoties rīt plānotajai mediķu protesta akcijai, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca (PSKUS) ir pārplānojusi aptuveni 700 ambulatorās vizītes un 100 operācijas, aģentūru LETA informēja PSKUS sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Podniece.

Visu nedēļu slimnīcas Klientu apkalpošanas nodaļas speciālisti apzina pacientus, kuriem 7.novembrī paredzēta vizīte slimnīcā, lai informētu gan par pārceltu, gan notiekošu apmeklējumu un mazinātu pacientu satraukumu, kas varētu būt saistīts ar neziņu, kā rīkoties.

Informācija par gaidāmajiem pasākumiem un darba organizēšanu tika izvietota arī slimnīcas mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

Nemainot darba režīmu, slimnīcā strādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības centrs. Slimnīcas nodaļās esošie pacienti saņems sev nepieciešamo palīdzību saskaņā ar nozīmēto ārstniecības plānu.

7.novembrī visu diennakti padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos varēs saņemt, zvanot uz valsts Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66 016 001. Pa šo tālruni speciālisti sniegs konsultācijas tādos saslimšanu gadījumos kā saaukstēšanās, augsta temperatūra, sāpes vēderā, ausīs vai kaklā, vemšana, caureja, muguras sāpes un hronisku slimību paasinājumi.

Kā ziņots, 7.novembrī vairākas mediķus pārstāvošas organizācijas un slimnīcas rīkos akciju Viena diena bez ārsta, kuras laikā medicīnas personāls, paņemot neapmaksātu brīvdienu, plkst. 8.30 pulcēties pie Saeimas, lai paustu savu nostāju par 2020.gadā atvēlēto finansējumu mediķu atalgojumam.

Top komentāri

Krišjānis Silavnieks
Tā ir LABA ziņa, ka neveiks operācijas! SAMAZINĀS miršanas statistiku. Dažs ies pie cita ārsta, kur noskaidrosies, ka operāciju nav jāveic ... Ne viens vien tāds gadījums ir bijis. Manu rada gabalu muļļāja pa Stradiņiem, noslaucot lielu naudu! līdz viņš ...sadusmojās un aizlidoja uz Minsku. Tur 5 dienu laikā kārtīgi izmeklēja un atrada vainīgo perēkli ko izoperēja un tas viss kopā - ceļš un uzturēšanās un operēcija kopā izmaksājusi uz pusi LĒTĀK nekā muļļājoties pa šo slimnīcu ar 0 iznākumu ...
Vienotības sonderkomanda!
V
Aši, aši, ķerieties pie komentāru rakstīšanas. Izstāstiet visiem, cik mediķi ir slikti, bet Kariņš, Reirs un Bordāns labi!
austrumu slimnica
a
Ja cilvēks nomiris ārpus mājām, nepieciešams izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību (NMP), zvanot uz tālruni "113" ●Ja mirušā cilvēka persona ir zināma un tā piederīgie atrodas notikuma vietā, NMP brigādes vadītājs medicīniskajā dokumentācijā fiksēs bioloģiskās nāves faktu un izsniegs norīkojumu (pavadlapu) mirušā nogādāšanai morgā. Uz norīkojuma (pavadlapas) pamata mirušā piederīgie vai apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs var nogādāt mirušo morgā. ●Ja mirušā persona nav zināma, izsauc policiju, zvanot uz tālruni "110". Ja Valsts policija notikuma vietā noskaidro mirušā personību, bet tā piederīgie iespējami ātri nevar ierasties notikuma vietā, NMP brigādes vadītājs medicīniskajā dokumentācijā fiksēs bioloģiskās nāves faktu un izsniegs norīkojumu (pavadlapu) mirušā nogādāšanai morgā. Uz tā pamata Valsts policija izsauks mirušā piederīgo norādītu apbedīšanas pakalpojuma sniedzēju mirušā cilvēka nogādāšanai morgā. Ja mirušā cilvēka personība notikuma vietā nav noskaidrota vai mi
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas