Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca

Diskutē par nākotnes attīstības vīziju

Latvijas universitāšu slimnīcām ir apņemšanās iezīmēt skaidru galamērķi, kur būtu jānonāk, lai izveidotu labi integrētu veselības aprūpes sistēmu. Ar šādu vēstījumu šonedēļ nāca klajā Latvijas Lielo slimnīcu asociācijas (LLSA) un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

Stradiņa slimnīcā atsāk ģimenes dzemdības

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības, ievērojot piesardzības pasākumus, lai rūpētos par pacientu un darbinieku drošību, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

Stradiņa slimnīcā veikta unikāla smadzeņu operācija

Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā pagājušās nedēļas nogalē veiksmīgi notikusi unikāla smadzeņu operācija, kuras laikā pacientei tika izņemta kavernoza angioma no smadzeņu stumbra. Paciente jūtas labi un piektdien, 24.aprīlī, tiek izrakstīta no stacionāra, portālu Diena.lv informē slimnīcas pārstāve Evija Mileiko.

Dzemdību nams un Stradiņa slimnīca neatcels dzemdībām noteiktos ierobežojumus

Rīgas Dzemdību nams un Stradiņa slimnīca pagaidām neatcels dzemdībām noteiktos ierobežojumus, jo abas iestādes pieņem dzemdības arī sarežģītos gadījumos un ir vienīgie šādu pakalpojumu sniedzēji valstī, tāpēc tajās nepieciešami papildu drošības pasākumi, kas nav minēti Pasaules veselības organizācijas (PVO) rekomendācijās, šādu nostāju pauduši abu iestāžu pārstāvji.

Trīs lielāko slimnīcu pamatkapitālu palielinās par 14 miljoniem eiro

Trīs lielāko slimnīcu - Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) - pamatkapitāls tiks palielināts par 14 miljoniem eiro, trešdien konceptuāli vienojusies finanšu ministra Jāņa Reira (JV) vadītā darba grupa uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam.

Stradiņa slimnīca uz laiku aptur ambulatoro un plānveida pakalpojumu sniegšanu

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī ar Covid-19 infekcijas izplatību, no pirmdienas, 23. marta, VSIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca pārtrauc plānveida izmeklējumu un ambulatoro pakalpojumu sniegšanu pacientiem, portālu Diena.lv informē slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide