Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Ģimenes ārstam ar vēlmi strādāt nepietiek, jāpārvar šķēršļi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jāzeps
J
BĪBELE ==PIRMĀ MOZUS 1-29,31 29- Un Dievs sacīja=redzi,Es jums esmu devis visus augus,kas nes sēklu,kas vien ir zemes virsū,un visus kokus,kas augļus nes,kam sēkla sevī,=tie lai jums būtu par ēdamo. 31- Un Dievs uzlūkoja visu,ko VIŅŠ bija darījis,un redzi,TAS BIJA ĻOTI LABS. Apustuļa Pavila vestule Korintiešiem,-1-ā nodaļa. Kur paliek gudrie ? Kur šīs pasaules skolotie,zinātnieki,ārsti? Vai Dievs šīs pasaules gudrību nav novērtējis kā geķību,muļķību,kā šizofrēnijas izplatīšanu. Tikai tas,kurš meklē Dievu un pārzina Bībeli, Dievs uzskata par gudru. Zinātnieki,kuri uzlabo,modificē Dieva radīto,ļoti labo augu valsti, ir uzlabojuši tiktāl,=kad bērni dzimst slimi. Dabiskās augu valsts uzlējumus un tinktūras tiek aizvietotas ar kimikālijām,=lai imunitāte sabruktu,lai cilvēks onkologijā nobeigtos. Dievs saka,=talantīgais zinātniek, tu tērē laiku,lai pierādītu ka Dieva nav.=Tavas rūpes par globālo sasilšanu, adzisšanu, par atmosfēras piesārņošanu, tā ir tukša gaisa sisšana. Es pats kā Dievs ar to tikšu galā,-nav pamata satraukumam. Kādu bīstamību aktivizē zinātnieks,kurš nepazīst Dievu, izgatavojot mikročipu,-nesaprot, kad sātans caur šo unikālo izgudrojumu tevi pašu un visu civilizāciju ir ieplānojis iedzīt ellē. Jo cilvēka verdzināšana ar mikročipa kontroli ir pret Dieva gribu. Par ko nepārprotami brīdina Bībele,=Jāņa atklāsmes grāmata,=13-16, 14-9, 20-4. Dievs cilvēkam dod izvēli,=atteikties no mikročipa,=nodrošinot sēv vietu paradīzē. Jeb ignorējot Dieva gribu,-piekrist čipa valkāšanai,=labprātīgi doties uz elli. Caur zinātni apaugļotais bērns var veidoties veselīgs,gudris,izskatīgs,-bet kā elles materiāls,-jo mūžības genētiku Dievs piešķir tikai divu cilvēku dabiskam mīlestības auglim. Vitamīni, dārgās ēdiena piedevas,= Dieva radīto,unikālo asins kontroles sistēmu lēnām pavājina. Bet lietojot pārtikā termiski neapstrādātus,genētiski nenomaitātus augļus un dārzeņus,tajos esošā ideāli piemērotā substance momentā sāk organismu atveseļot. Visas slimības ieskaitot vēzi un aids atstāj organismu. Civilizācijas sākumā cilvēki dzīvoja vidēji=900=gadus,lietojot tikai augļus un darzeņus. Tikai Bībelē var atrast dzīvei nepieciešamos, nemainīgus Dieva gudrības padomus un receptes. Dievs pravietim atklāj pēdejo laiku notikumus,kā ar īpašas formas zobenu musulmaņi nocērt galvas tiem,=kuri atsakās no mikročipa, atsakās Jēzus vietā pieņemt allahu,=iesist =GUGLĀ= (КЕН ПИТЕРС-Я ВИДЕЛ ВЕЛИКУЮ СКОРБЬ)
Hi
H
Problēmu nav vairāk kā pārējiem valsts iedzīvotājiem
No problems pakārsies
N
Un nekļūs par pendžu.
no problem
n
Nekļūs jau ar - tu letiņu opli domā, ka šitais apsmiekls no valsts vēl ilgi spēs pensijas maksāt. Nesmīdini!
 • 1
 • 0
paciente
p
dakterei Iritai nācās sadalīt savu ģimenīti 2 daļās,jo Pārgaujas novadā Stalbē vieta vienistabas dzīvoklī nu nekādi nevarēja ietilpināt dēlu,kurš mācās vidusskolā.bet dakteri gaidīja šai vietā veselu gadu un piekauca vietējā vara visus medijus,cik dakteris šeit vajadzīgsPretimnākšana nolaistajā dzīvoklī ko piešķīra,remontēšanai bija ārkārtīgi minimāla.Laikus jau pateica, uz neko vairāk neceriet.Tāda lūk attieksme pret ļļoti gaidītu un vajadzīgu speciālistu..Lauku ceļi katastrofāli,bet dakterim ir jātiek.""Arā 21.gadsimts.Tā lūk.
alberts
a
nesapratu - ja pašvaldība nevar nodrošināt ģimenes ārstu ar dzīvokli,transportu un atbilstošu prakses telpu - tad tas nozīmē,ka ārsts nav vajadzīgs,drīzāk gan ""pagastvecis"" jāmaina
alberts >>>no problem
a
Arī pensionāri ir tikpat dažādi kā tu un tavi līdzcilvēki, piņņainais onanist!
 • 0
 • 0
no problem
n
Albertiņ, no kurienes tu tik ''gudrs'' te raksti, ka nezini par pagastveču aizstāšanu ar novada priekšniekiem. Piedod, tu savu ''mazo draudziņu'' arī esi mēģinājis mainīt, haha, joks - visi Latvijas novada priekšnieki tieši tāpat ''karājas'', jo ir vietējo pensionāru un pamuļķu mīluļi, ko pārvēlē bez gala pat ja ir zagļi un alkoholiķi, tātad tieši visvairāk slimojošie nolēma, ka labu ārstu viņiem nevajag. PadumLatvija, saproties. Bet uz trakomāju sūti sievasmāti, ākst!
 • 0
 • 0
alberts >>>no problem
a
Nepareizi, muļķi! Tev ir lielas problēmas, pie tam garīgās.
 • 0
 • 2
no problem
n
Katrs lauku Tupaks Latišonoks, īpaši pendža vecumā, domā, ka nekad ne ar ko nesaslims un, ja tomēr saslims pat tāds neuzvarams spartietis kā viņš, aprūpi dabūs kā pensiju, no zila gaisa, jo pienākas. Tāpēc lauku ārstiem neviens nepalīdz, bet tā vietā, kad vien aizej, pieņemamajā telpā pāris Sprāgstošo Skaistuļu, kas kačā pravas. Mans ieteikums, mīļā, mūc, jo tevi burtiski fiziski nobendēs. Kamēr netiksi uzaicināta uz Vienā Traukā Mīšanas rituālu, pirms kura jāiziet pagasta budžu Vakar-Kaku-Ēšanas pārbaude gadus piecus, tu tur būsi visu nolādēts izdzimums, kaut ubagot nāks rindām.
 • 3
 • 0
vecā sieva
v
Pagastveci nomainīt nevar. To iebīda novada dome no savējiem. Novada domi atcelt nevar jo to ievēl no partiju sarakstiem. Partijas atcelt nevar jo tās ir neuzvarāmas kā toreizējā vienīgā.
 • 5
 • 0
lauķis
l
Tur nu jāpiekrīt! Ārsts, skolotājs tāpat kā jebkurš vajadzīgs speciālists ir jānodrošina!
 • 5
 • 0
Opis
O
Nekur nav maize bez garozas! Vai tikai vaina nav pašos cilvēkos? Kaut kas sagājis grīstē ar darba tikumu un cieņu vienam pret otru.
vecā sieva
v
Nav ļaunuma bez labuma. Ārstu ārpus Rīgas nav un nebūs, toties apbedītāji rada jaunas darba vietas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijā konstatēti 29 jauni Covid-19 gadījumi(8)

Pēdējā diennaktī konstatēti 29 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, savukārt līdz šim valstī kopumā noteikti 577 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopoti...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas