Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Prakse

Aicina pieteikties 30 000 dolāru stipendijai praksei ASV

Līdz 31.oktobrim studenti vai nesenie augstskolu absolventi, kas augstāko izglītību ieguvuši pēdējo sešu mēnešu laikā, tiek aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas brīvības fonda (BAFF) stipendijai 30 000 ASV dolāru apmērā praksei Savienotajās valstīs, aģentūra LETA noskaidroja Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA).

Ģimenes ārstam ar vēlmi strādāt nepietiek, jāpārvar šķēršļi

No Kalnciema uz Straupi ģimenes ārste Irita Stjade pārgāja savu vecāku dēļ. Sieviete vēlējusies viņiem būt tuvāk, lai gan ierastā ārsta prakse bijusi mīļa. Ģimenes ārsts, kurš Straupē strādājis iepriekš, 76 gadu vecumā aizgājis pensijā, un prakse tukša bijusi no novembra līdz augustam, kad atnākusi Irita.

Policista darbu jaunieši varēs iepazīt interaktīvā datorspēlē

Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks Artis Velšs šodien kopā ar citiem uzņēmumu un valsts iestāžu vadītājiem atklāja nebijušu projektu - interaktīvo spēli Virtuālā Prakse-, kurā ikviens interesents varēs iepazīties ar policista darba specifiku, portālu Diena.lv informē Valsts policijas pārstāvis Pauls Puzaks.

Apdrošinātājs aicina jauniešus pieteikties vasaras praksei

Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) jau vairākus gadus piedāvā jauniešiem prakses vietas dažādās uzņēmuma struktūrvienībās, kas veiksmīgākajiem jauniešiem arī dod iespēju kļūt par pilntiesīgiem uzņēmuma darbiniekiem, portālu Diena.lv informēja apdrošinātājs.

Izsludina pieteikšanos uz labākajām prakses vietām studentiem

Lai vasarā tiktu pie prakses kādā Latvijas uzņēmumā, pavasarī studentiem aktīvi jāparosās, jo potenciālo praktikantu konkurence ik gadu ir visai liela. Prakses vietu var meklēt ar augstskolas palīdzību, tieši uzrunājot kādu konkrētu darba devēju vai arī piedaloties konkursos, kādi par noteiktu prakses vietu skaitu notiek nu jau regulāri.

Jaunieši aicināti praksē uz 40 uzņēmumiem

Jaunieši, kuri vēlas spert pirmo soli karjeras veidošanā, no š.g. 13. - 17. februārim aicināti piedalīties Atvēro durvju nedēļā un doties ekskursijās uz četrdesmit dažādu nozaru uzņēmumiem. Ekskursiju laikā jaunieši ne tikai iepazīs vietējos uzņēmumus, bet arī varēs izvēlēties sev atbilstošāko profesiju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide