Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Prakse

Vasara uzņēmumā pandēmijas gaisotnē

Vīrusa apstākļi šogad daudziem uzņēmumiem likuši mainīt gan ikdienas darba organizāciju, gan veidu, kā tiek nodrošinātas prakses vietas studentiem. Ir darba devēji, kas no praktikantu uzņemšanas šovasar atteikušies, lai lieki neriskētu ar pastāvīgo darbinieku veselību. Kā stāsta interneta personāla atlases uzņēmumā CV-Online Latvia, salīdzinot šo un pērno vasaru, prakses piedāvājumu skaits karjeras portālā CV.lv šogad sarucis vairāk nekā par pusi, bet pieteikumu skaits vidēji vienai prakses vakancei ir divreiz pieaudzis.

Aicina pieteikties 30 000 dolāru stipendijai praksei ASV

Līdz 31.oktobrim studenti vai nesenie augstskolu absolventi, kas augstāko izglītību ieguvuši pēdējo sešu mēnešu laikā, tiek aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas brīvības fonda (BAFF) stipendijai 30 000 ASV dolāru apmērā praksei Savienotajās valstīs, aģentūra LETA noskaidroja Valsts izglītības attīstības aģentūrā (VIAA).

Eiropas sirds pulsu izjūt praksē

Dagnija Mediņa ir profesionāla volejboliste, beigusi Murjāņu Sporta ģimnāziju, pēc tam devusies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur spēlējusi universitātes komandā un studējusi starptautisko biznesu ar spāņu valodas novirzienu. Tagad viņas karjerā noticis pavērsiens, ko izvēlējusies pati, - viņa jau divus mēnešus ir praktikante Eiropas Parlamenta (EP) lielākās politiskās grupas - Eiropas Tautas partijas - Preses un komunikācijas nodaļā un dzīvo Briselē, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Policista darbu jaunieši varēs iepazīt interaktīvā datorspēlē

Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks Artis Velšs šodien kopā ar citiem uzņēmumu un valsts iestāžu vadītājiem atklāja nebijušu projektu - interaktīvo spēli Virtuālā Prakse-, kurā ikviens interesents varēs iepazīties ar policista darba specifiku, portālu Diena.lv informē Valsts policijas pārstāvis Pauls Puzaks.

Apdrošinātājs aicina jauniešus pieteikties vasaras praksei

Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) jau vairākus gadus piedāvā jauniešiem prakses vietas dažādās uzņēmuma struktūrvienībās, kas veiksmīgākajiem jauniešiem arī dod iespēju kļūt par pilntiesīgiem uzņēmuma darbiniekiem, portālu Diena.lv informēja apdrošinātājs.

Izsludina pieteikšanos uz labākajām prakses vietām studentiem

Lai vasarā tiktu pie prakses kādā Latvijas uzņēmumā, pavasarī studentiem aktīvi jāparosās, jo potenciālo praktikantu konkurence ik gadu ir visai liela. Prakses vietu var meklēt ar augstskolas palīdzību, tieši uzrunājot kādu konkrētu darba devēju vai arī piedaloties konkursos, kādi par noteiktu prakses vietu skaitu notiek nu jau regulāri.

Jaunieši aicināti praksē uz 40 uzņēmumiem

Jaunieši, kuri vēlas spert pirmo soli karjeras veidošanā, no š.g. 13. - 17. februārim aicināti piedalīties Atvēro durvju nedēļā un doties ekskursijās uz četrdesmit dažādu nozaru uzņēmumiem. Ekskursiju laikā jaunieši ne tikai iepazīs vietējos uzņēmumus, bet arī varēs izvēlēties sev atbilstošāko profesiju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide