Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Bez pielaides valsts noslēpumam esošo Jāni Ādamsonu tur aizdomās par spiegošanu

Grēkus aiz sevis nejūtot

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
GRĒCINIEKI grēkus NEJŪT.
G
Grēkus JŪT svētie.
Kad grēku ir pāri galvai,
K
tad tos vairs NEJŪT.
Atis Priedītis
A
Ļoti daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka lielie masu mediji nekad neuzdrošināsies par viņiem sniegt patiesu informāciju. Tāpēc arī nekādus sirdsapziņas pārmetumus neizjūt, nerunājot par kaut kādu vainas apziņas sajūtu. Ja būtu jāsauc šo cilvēku uzvārdi, tad katrs pats var uz papīra uzrakstīt 10 Latvijas slavenāko cilvēku uzvārdus un viņi visi tur arī būs. Patiesību par viņiem sāks publicēt tikai pēc gadiem 20. Un arī tad atradīsies tie, kuri nespēs šādai informācijai noticēt.
Jānis
J
Vai ne,un kad ASV spiegus tiesās,divus zinu kuri baigi stūrē
to Jaņis
t
Kam kāda daļa gar Ameriku, ja pašiem SAVĒJO - cik uziet?
  • 5
  • 0
Zane L
Z
Spiegošana saimnieka labā, Saskaņietim nemaz neskaitās grēks, bet gan varoņdarbs.
Jānis Rožkalns
J
Bez tam katra cilvēka seja raksturo, kas viņš ir. Jāmāk tik lasīt. Tāpat var šo to nolasīt katra ļauža astroloģiskajā kartē. 2. r svarīgi uzzināt, kurās politiskās partijās un piekritējos ir visvairāk visdažādāko likumu pārkāpēju, sākot ar sodiem par braukšanas ātruma, valodas likuma pārkāpumiem līdz pat mantiskām, politiskām, reliģiozām, sadzīves u.c. slepkavībām! Kurš žurnālists to spēs izdarīt ? Tad sabiedrība zinās kādas ir katras politiskās kustības vājās vietas. P.S. Mazliet jokojot: piemēram, uzzināsim, vai Kristīgā savienība, vai tās biedri ir iecerējuši atjaunot inkvizīcijas tiesas, vai šeit, iespējams, dzīvojošie Krievijas monarhisti vākuši naudu valsts apvērsuma veikšanai bijušajā Krievijas impērijā.
Jānis Rožkalns
J
1. Loti prasts tēviņš prasti iekrita strādādāms ne visai gudras, bet ļoti pašpārliecinātas ārzemju varas labā. Tā Krievijas sabiedrības daļa, kam viņš kalpo ir viņam ierasta, tuva dvēselei, viņam vislabāk saprotama vide, tāpēc izmantojis iespēju piepelnīties. Prastība un pārliecīgā pašpārliecinātība nav ļāvusi pamanīt, ka jau sen, gadiem ir atzīts par cieši novērojamu. Nebrīnīšos, ja viņš pārdevies vēl kādam izlūkdienestam vai turīgākam cilvēkam, saimnieciskai vienībai šeit vai ārzemēs. Ceru, ka šie 40 gadījumi/noradījumi/kaitējumi (Latvijas valodā - epizodes) ir VDD laicīgi uzķerti, tālāk uzraudzīti un novēroti, nav nodarījuši sliktu valsts aizsardzībai. Ja ziņas ko savācis un nodevis tālāk par maksu J.Ā. nav bijušas svarīgas, tad VDD un citiem NATO drošības dienestiem ir bijusi iespēja novērtēt Krievijas īpašo dienestu darbu, noskaidrot ārzemju dienestu virsniekus, citus slepeno ziņu gribētājus un paņēmienus sekojot J. Ā. kustībām un sakariem. Bez tam katra cilvēka seja raksturo, kas
Grēki gaida PRIEKŠĀ.
G
Šeit virs zemes DAUDZI tos NEJŪT. Ellē tos vairs nevarēs nejust, jo tur tā būs REALITĀTE. Nelietīgajam draņķim Ādamsonam tam prāta pietrūkst, taču, glābiņa nebūs!
Horošijs
H
Cilvēks, kas cīnās pret pedofīliju, nevar būt vainīgs.
Viņš jau necīnījās.
V
Viņš to REALIZĒJA.
  • 14
  • 3
Atis Priedītis (Andris Marts)
A
Grēku sajūtu nejūt neviens, jo tiem, kuri no viņu darbošanās cieta ir pilnībā liegta iespēja kaut ko par pagātnes notikumiem publiskot. Visi lielie masu mediji kategoriski atsakās publicēt VDK pēc 1986.gada vajāto cilvēku atmiņas. Un tāpēc arī pastāv iespēja pasniegt 3 Zvaigžņu ordeņus pat acīmredzamiem neliešiem.
Martam un Aprīlim
M
Nezinu kāpēc, bet lohi jūtas nelaimīgi un apbižoti pie visām valdībām.
  • 12
  • 4
Juhans
J
Esot sagatavots Putina parakstīts Goda raksts Adamsonam! Un būšot nota ar prasību izdot Ādamsonu!
jumis
j
Pieprasīto Krievu pensiju acīmredzams piešķīra pret informācijas apmaiņu. Pat pārnākot no Krievu armijas uz brīvvalsts armiju Ādamsonam pat nebija izdiena lai saņemtu Krievu pensiju.
mazā piezīme
m
Kad Latvija atguva neatkarību, krievu Tālajos Austrumos mierīgi dienēja jūras virsnieks Ivans ar pogoņalu Akula. 1992 šamais pēkšņi izdomā, ka ir īsts Latgales dēls un prom uz aizmirsto dzimteni, kur prihvatizatoru banda viņu sagaida parādes špalierī. Tā dzīvē nenotiek. Tā sagaida tikai smotrjaščiju (augsts krievu ierēdņa tituls).
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Ir dzirdēts, ka viņš bijis zampoļīts, tos jūrnieki par jūras virsniekiem gan neuzskatīja. Arī par Akulu sevi saucis tikai pats. Bet neatkarīgi no pārējā tagad viņam draud tas ko Krievijā būdams bieži dzirdēju: ņefpizdū.
  • 2
  • 1
Vienotības kareivis
V
Šī kremļa cūka ir jātiesā ar skaļu paraugprāvu !
tomas
t
pec gimja ists NKVDesniks.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ar līdzgaitnieku meklēšanu nesteidzas

Kaut arī līdz Saeimas vēlēšanām vēl ir apmēram gads, dažādas aktivitātes liecina, ka gatavošanās tām norit pilnā sparā. Partijas pakāpeniski arī pauž attieksmi pret iespējām veidot apvienības vai...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas