Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Iespējas un jau nokavētais

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
gunta .
g
Lai paliktu lauku saimniecībās vajag traki garus ilgtermiņas kredītus
gunta .
g
Latvijā ir divas algu sistēmas pa to pašu algu kundzes gados ja ir padomju laika lētais dzīvoklis raud ka nevar katru gadu braukt uz Itāliju un jauni cilvēki ka nervar noīrēt ko jēdzīgu , jo lielākas algas jo lielāka īres maksa .
raycinden
r
Prisijunkite prie manęs švęskite šitą didžiulę ir puikią dieną, kurią mano viešpataus Dievas padarė panaudodamas šį didžiulį ir galingą gydytoją, vadinamą pranašu Kamalu, išgydyti mano ŽIV / AIDS ligą, kuri jau 6 metus buvo priblokšta be sprendimo, siekiu sprendimai internete ir per ligoninę jie vis dar skiria man orientacijos apie narkotikus, kurie gali išplėsti savo metus. Dabar, kai pranašas Camala padėjo man išgelbėti mano ligą iš savo gyvenimo, aš labai skolingas, kad išgydytum mane tikrai ir vėl, Susisiekite su pranašu dr Kamalu už ŽIV gydymą šiandien: [email protected]
ush
u
Kādreiz lielais lācis inteliģenci iespundēja gulagā bet tagad ''pakalpiņš'' sekmīgi iznīcina nākošo inteliģenci skolu līmenī jo guberņās inteliģence ir kaitīga! Nevis uz Briseli bet uz gulagu pie darba devējiem!
Pravietisnejaukais > Vārds
P
Draugs, tas "cits ceļš" nav nekur jāmeklē... ir jāpilda Dieva norādījums - vairojieties, piepildiet Zemi! Ja to nedarīsim, tad zeme tiks atdota citiem... un atlikušie varēs klanīties iepretim trim bleķa zvaigznēm.
gunta .
g
Jauniešiem nav kur mierīgi dzīvot ja neizdodas noīrēt brauc prom , arī speciālistus var piesaistīt ar dzīvojamām telpām .
  • 0
  • 0
oskars
o
liekas , ka vienigais variants ka nepazaudet cilvekus Latvijas laukos ir steidzami valstij organizet kaut ko lidzigu kolhoziem , ka Izraela ... Var nepatikt , bet cita cela nav .Viss parejais ir izniciba... neviens migrants uz pakiem nebrauks , vini salasisies Riga , vai aizbegs uz rietumiem. Mes, latviesi diemzel , visai pasaulei esam paradijusi, ka nespejam saimniekot sava zeme ...
gunta .
g
Teorētiski jā , bet pirmais solis būtu birokrātijai šaušalīgs tukšo pašvaldības telpu piešķiršana tiem kas vēlas iet kooperatīvā tas joks bet Latviju varētu vairāk glābt ja tiešām tukšās telpas izīrētu jauniešiem , trūcīgajiem , paliek tie kas apprecas un noīrē dzīvokli , vienam par dārgu .
  • 0
  • 0
Linda Tesele
L
Varu tikai apbrīnot, ar kādu spītību un lēnu apdomību tiek iznīcinātas senču izsāpētās un izlolotās gara mantojuma svētvietas - skolas.
vārds
v
Ļoti žēl, bet LV iet pa iznīcības ceļu spītīgi to neatzīstot. Jāmeklē cits ceļš, vai jāsamierinās.
TrollisJT
T
Atceros... apmēram 1989. ziemā kādā VAK sanāksmē Arvīds Ulme sacīja, ka brīvais tirgus un privātie zemes īpašnieki Latvijas laukiem nodarīšot lielāku ļaunumu, nekā kolhozi spētu jebkad.
gunta
g
Vienkārši ne visi var atļauties izremontēt veco māju lai pēc mantojuma saņemšanas varētu tur dzīvot .
  • 0
  • 0
Nemaldini >>TrollisJT
N
Nevis 'brīvais tirgus un privātie zemes īpašnieki", bet zemes izpārdošana ārzemniekiem, TUA, jo nespējam konkurēt ar pasaules resursiem. Galvenais - pazaudējot Hipotēku un Zemes banku faktiski pazaudējām LV zemi.
  • 7
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas