Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Indriķis Muižnieks varēs atgriezties LU rektora amatā

Izvērtējot iesniegto lūgumu, tiesa pirmdien pieņēma lēmumu apturēt valdības lēmumu par Indriķa Muižnieka neapstiprināšanu Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā, norāda Administratīvās rajona tiesas pārstāve Ilze Butkus. Tiesa secinājusi, ka pastāv pamats pagaidu aizsardzības piemērošanai, jo Ministru kabineta (MK) "rīkojums ir pirmšķietami prettiesisks un tā darbība var nodarīt būtisku kaitējumu, kura novēršana būtu ievērojami apgrūtināta vai neiespējama".

Top komentāri

Latvijā ir muļķīga prakse
L
Valsts un tiesu sttiecībās Latvijā ir muļķīga prakse, ka valsts puse mēdz pārsūdzēt zemāko instanču nolēmumus. Tādā veidā valsts patiesībā dod signālu, ka zemāko instanču nolēmumi var būt nekvalitatīvi un nav respektējami. Tajā pašā laikā privātpersonu tiesības pārsūdzēt valsts cenšas ierobežot, ceļot nodevu un drošības naudu apmēru.
Buks
B
Šim Indriķim- bijušajam VDK aģentam ar kļičku "Juris" pareizais amats būtu LU ateju tīrīšanas prorektors. Tomēr /orgānu/ lobijs izrādās gana ietekmīgs, lai večuks vēl spirinātos atpakaļ krēslā. Varēja jau pensionēties bez skandalēšanas.
uhu
u
Šodien visos LUņa kukelmaņu un feikdiplomu kantoros svētki! Nu studenti nāciet ar priecīgu prāt , ja samaksāsiet - būs dohtura grāds!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kad palīdzēt jāpaspēj 4,5 stundu laikā(11)

Ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas klīnikas valdītāju, RSU Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītāju profesoru Andreju Milleru sarunājas Romāns Meļņiks.

Mazās skolas satraukušās(6)

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē otrdien sāks skatīt nākamā gada valsts budžeta likumprojektu. Viens no tā dēvētajā budžeta paketē iekļautajiem likumprojektiem ir grozījumi Izglītī...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas