Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Īres tirgus ir tik nedzīvs, jo izīrētājiem ir pārāk augsti riski

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
navula j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
[email protected]
x
★Makes $140 to $180 per day online work and i received $16894 in one month online acting from home.I am a daily student and work simply one to a pair of hours in my spare time.Everybody will do that job and monline akes extra cash by simply open this link......... www.wikitrender.com
Dostojevskis
D
Sabiedrībā, kura izjusti žēlojas par komunistu nodarīto postu, bet tai pat laikā vai ik dienu uzstāj uz "sociālo vienlīdzību" , kur deviņi no desmit ZINA, ka lauksaimnieki ir "budži", bet uzņēmēji - "ekspluatatori" ... šādā sabiedrībā normāls īres bizness ir ļoti apgrūtināts. Gandrīz neiespējams.
> Dostijevskis
&
Taisnība, bet šis nav tas gadījums - šī ir izstrādāta kārtība kā "nacionalizēt" denacionalizēto.
 • 0
 • 0
00
0
Ja man vajadzētu turēt bordeli vai turēt īres namu, es noteikti izvēlētos turēt bordeli, jo darbošanās ar īrniekiem ir viena liela smadzeņu pi-ana. Savu smadzeņu, protams!
>nu
&
Mauku klienti un viņas pašas ir noteikti piecas reizes labākas par īrniekiem, kuru bezatbildības pakāpe sniedzas teju vai kosmosā.
 • 7
 • 0
nu
n
Ar ko īrnieki atšķiras no auku klientiem? Tas pats sutu nerra darbs.
 • 0
 • 0
melnais humors
m
Nevis riski izīrētājiem ir pārāk augsti, bet gan viņu alkatība ir pārāk liela.
>Joki jokiem
&
Tur jau , draudziņ, ir tas āķis , ka "runā"(skaļi runā) nezinātāji. Zinātāji ir jau tik noguruši, ka viņi vairs nerunā. PS. Vai neesi ievērojis, ka tā tas ir ļoti daudzās jomās...?
 • 8
 • 1
Joki jokiem
J
Runāt par alkatību var tikai nezinātājs. Īres bizness kā tāds - nepastāv, īres namu var nosaukt par ekskluzīvu vaļasprieku. Vislabākais apliecinājums tam ir banku neieiteresētā attieksme.
 • 5
 • 2
utt
u
Galvenais īres tirgus subjekts ir jaunietis. Bet viņš arī ir visriskantākais īrnieks. Īpašniekiem vajadzīga īres apdrošināšana un garantijas pret risku. To var izdarīt tikai tad, ja īres tirgus ir pilnīgi legāls un visi izīrētāji izīrē nomaksājot nodokļus. Ja liela daļa īres tirgus ir nelegāla un nevēlās maksāt nodokļus, tad arī nekādas likumīgas garantijas un apdrošināšanas izīrētāji saņemt nevar. Mantkārība runā pretīm drošības garantijām. Vai nu viens vai otrs. Abi kopā neiet cauri.
rekur
r
Ja runa ir, kā virsrakstā- Īres tirgus, tad vajag vispirms izpētīt- KAS IR ĪRNIEKS u un ko viņš grib īrēt. Ja tas nav izdarīts, tad mēs paši nezinam ko daram. Manā ieskatā vislielākā īrnieku grupa ir- studējošā jaunatne līdz 25 g.v. Viņi ir arī lielākā riska grupa, kurai neviens nevēlās izīrēt. Cik garš tik plats. Otrā grupa ir nabagi- bezkabatnieki un trešā grupa ir nedaudzskaitliski ārzemju tūristi- atkal maznaudīgā studentu publika. Bagātu, gados vecāku īrnieku ir labi ja 5%. Nevajag fantazēt par to , kas nav. Realitāte ir tāda, kā aprakstīts un no viņas aizbēgt nav iespējams.
Iemesli
I
Kādēļ lielās pašvaldības, līdzīgi kā to dara valsts, nodokļus _ NĪN neapkalpo pašas, bet piesaista trešās personas - kādēļ NĪN ir pārvērsts par augļošanas biznesu? Kādēļ pašvaldības, kas ir ieinteresētas un pārzina dzīves vietas deklarēšanos, NĪN neprasa no dzīves vietas lietotāja, kā to paredz likums, bet soda īpašumu?
Pārdod dzīvokli - samaksā IIN
P
Latvijā no cilvēka, kurš pārdod dzīvokli, valsts paprasa 20% par it kā pieaugušo kapitālu. Ja ģimene pieaug un gribi nopirkt lielāku dzīvokli, tad atņemot nodokli par pārdoto, pēc tam iznāk vēl mazāks dzīvoklītis. Tādēļ arī cilvēki blēdās.
z
z
vajag zināt likumus, pirms komentē!
 • 3
 • 5
a
a
gadījumi, kad iedzīvotāju ienākuma nodoklis, pārdodot nekustamo īpašumu, nav jāmaksā, proti, tas nav jāmaksā, ja ienākums tiek gūts no tāda nekustamā īpašuma atsavināšanas (t.sk. pārdošanas), kas: īpašumā (no dienas, kad attiecīgais nekustamais īpašums reģistrēts zemesgrāmatā) ir vairāk nekā 60 mēnešus un vismaz 12 mēnešus šajā periodā līdz pārdošanas dienai* ir deklarētā dzīvesvieta; īpašumā (no dienas, kad attiecīgais nekustamais īpašums reģistrēts zemesgrāmatā) ir ilgāk par 60 mēnešiem un pēdējos 60 mēnešus līdz nekustamā īpašuma atsavināšanas dienai ir vienīgais īpašums; ir vienīgais nekustamais īpašums, no kura gūtais ienākums no jauna tiek ieguldīts funkcionāli līdzīgā nekustamā īpašumā 12 mēnešu laikā pirms vai pēc nekustamā īpašuma atsavināšanas. Tādējādi ir ļoti svarīgi nekustamo īpašumu savlaicīgi ierakstīt zemesgrāmatā, lai izpildītos minētais nosacījums par 60 mēnešu periodu un no ienākuma par nekustamā īpašuma pārdošanu nebūtu jāmaksā IIN
 • 7
 • 2
G
G
Jāmaksā ir no starpības, nevis visas pārdošanas cenas. Protams, ja dzīvoklis ir ticis mantojumā vai uzdāvināts, tad, jā, tie 20% būs praktiski visa summa, bet arī tad var padzīt lejā, ja var pierādīt veiktos ieguldījumus (remonta izmaksas, materiāli un tml.).
 • 6
 • 1
Reģistrācijas maksa 1/17 no tāmes
R
Latvijā juridiskai personai, kura būvē īres maksu, zemesgrāmatu nodeva ir 6%, kas ir 1/17 no izmaksu tāmes. Tas ir nenormāli!
valsts silda rociņas un vaimanā
v
Tas, ka valsts pieprasa no izīrētāja ienākuma nodokli, sadārdzina īres maksas
Būsim godīgi
B
Īres tirgus ir nedzīvs, jo, nerēķinoties ar ilgtermiņa sekām, ir pieļautas likumdošanas kļūdas. 90-to g. īres likums denacionalizēto namu fondu vēl jo projām nav atvēris īres tirgum un, faktiski, tā rad''itas sekas būtu jālabo likuma rakstītājiem. 50 g. nolaistās mājas nespēj vēl 30 g. pildīt sociālo māju funkcijas.
Pirms
P
Pirms pašvaldība plāno būvēt jaunas mājas ir jāatrisina jautājums ar padomju laika mantojumu - kas notiks ar padomju laika bloku mājām un pirmskara apbūvi - vai tā ir paredzēta dekoratīvai "siltināšanai" un nojaukšanai?
 • 7
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka situācijā, kad īrniekiem ir tikai tiesības, bet īpašniekiem - tikai pienākumi... retais gribēs bojāt savus nervus. Cenas? Ja tirgus būtu piepildīts, cenas nokristu pašas!
Peksis
P
Nē! vienkārši cenas ir neadekvātas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Solis uz visiem pieejamu pirmsskolu ir gauss(2)

Daina Kājiņa, kas pirmsskolas izglītībā strādā jau trīsdesmit gadu, intervijā Aismai Orupei uzsver: privātais sektors ir sevi pierādījis kā labu spēlētāju. Ne velti Rīgā ir 150 privāto bērnudārzu...

Okupācijas muzejs pārtop(20)

Šobrīd VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) vadībā turpinās darbi Strēlnieku laukumā 1, Rīgā. Vienlaikus ar atjaunoto Latvijas Okupācijas muzeju (LOM) un tā Nākotnes namu top memoriāls padomju okupācij...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas