Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ekonomikas ministrija

Nemiro: Nepieciešams valsts sekretārs, kurš izpilda valdības deklarācijā dotos uzdevumus

Pagājušajā nedēļā ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) no amata atstādināja viņa vadītās ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti. Intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes ekonomikas ministrs atkārtoja, ka Eglīša atstādināšanas iemesls bijis saņemtais iesniegums par darba apzinātu vilcināšanu un dokumentu laicīgu neiesniegšanu, izvērtējot arī to, vai šīs Eglīša darbības valstij nav nodarījušas kaitējumu.

Sākta Ekonomikas ministrijas ēkas fasādes atjaunošana

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) sākuši Ekonomikas ministrijas (EM) ēkas Rīgā, Brīvības ielā 55, fasādes atjaunošanu un konstrukciju stiprināšanu, aģentūru LETA informēja VNĪ valdes priekšsēdētājs Andris Vārna.

Sāk pārbaudes vairāk nekā 300 OIK elektrostacijās

Uzsākta vērienīga pārbaude vairāk nekā 300 elektrostacijās, kas saņēmušas tiesības pārdot elektroenerģiju obligātā iepirkuma ietvaros, elektroenerģijas pašpatēriņa kontroles uzlabošanai, portālu Diena.lv informēja Ekonomikas ministrija (EK).

EM lēmusi vairs neuzticēt Ozolam vadīt LIAA

Ekonomikas ministrija (EM) nolēmusi vairs nepagarināt līgumu ar pašreizējo investīciju un attīstība aģentūras (LIAA) ilggadējo direktoru Andri Ozolu. Viņš lēmumam nepiekrīt un būtu gatavs turpināt strādāt, otrdien informē LNT Ziņas.

Latvija un Ukraina ciešāk sadarbosies lauksaimniecības, transporta, tūrisma un izglītības jomā

Pagājušonedēļ notikušās Latvijas un Ukrainas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos septītās sēdes (SVK) laikā panāktas vairākas būtiskas vienošanās par ekonomiskās sadarbības stiprināšanu, galvenos uzsvarus liekot uz sadarbību lauksaimniecības, transporta, tūrisma un izglītības jomās, portālu Diena.lv informēja Ekonomikas ministrijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide