Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ķezbere atzīst kļūdas darbā ar LTV un Latvijas Radio vadību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ir vairāk kā jokaini,
I
ka viltīgā intrigante savu melno darbu sarakstu pielīdzina striķim, ko pati sev ap kaklu apmetusi, lai gan ir vairāk kā skaidrs, ka vienīgā pieredze šīs netīrās dvēsrles darba ir intrigas, klačas, denunciācijas un meli un meli un vēlreiz meli. Šī melnā un negantā būtne ir melus kā ūdeni dzērusi jau kopš nākusi šajā pasalē, un elli, ko tā ap sevi radījusi, var tikai ar melno caurumu salīdzināt.
Itamars Toledano
Taču, kā jau tas Dieva pasaulē mēdz gadīties - MAZS CINĪTIS GĀŽ LIELU VEZUMU, un tas izrādījās visai necilais un pelēkais plukata, toties meistarstiķis izlaidībās un neķītrībās, proti, misters fon Giels.
Itamars Toledano
Ķezberes koncepcijā NEPLP tika iecerēts un realizēts kā tāda savdabīga meitu māja, kur vienīgā garīgā un miesīgā potence bija libido. Diemžēl neviens no esošajiem radio un TV vadītājiem šādu variantu neatbalstīja, un tāpēc dabūja vilka pasi. Vēl vairāk, Belte uzdrošinājās galveno harēma šeihu Priedi nerespektēt, tad nu tagad iztiek ar bezdarbnieka pabalstu. Tā iet tiem, kas lielo sarkano mauku ignorēt uzdrošinās.
URRRĀĀĀ
U
Bezgalīga kļūda un Latvijas bojāeja ir, ka par amatpersonām un Latvijas radio strādā dirsīgie komunisti, nacionālie Idioti vai glumie cūkini.
URRRĀĀĀ
U
Bezgalīga kļūda un Latvijas bojāeja ir ka par amatpersonām un Latvijas radio dirsīgie komunisti, nacionālie Idioti vai glumie cūkini
pomuv
p
Nezini, kur atrast sievieti vienai naktij? Tad ienāc - http://lady4.fun
Adrese: ZZS.
A
Šifrs: DRO.
  • 2
  • 0
K
K
par vēlu mīļā nāci Tu.
sorry
s
Nav vairs nozīmes ko apspriest. Ainārs Dimants, lai lāsts viņam, sagatavoja veselu īpaši orientētu ''dimantiņa cālēniņu'' komandu, kas veiksmīgi pārvērš par vircas bedri Padumlatvijas infotelpas humanitāro sfēru. Pār kapiem laižas melnas vārnas.
Irlielāmērāticams
I
ka Ķezbere veltīgi taisnojas, jo ne jau viņas kompetence, bet pats mediju uzraudzības princips ir absurds. Visiem nākošajiem pēc Ķezberes būs tās pašas problēmas, līdz bezjēdzīgais uzraudzības mehānisms sabruks. Kaut ātrāk tas notiktu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas