Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +14 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Latvijas Radio

Visu vajadzības apmierināt nav iespējams

Latvijas Televīzija (LTV) šonedēļ publiski paudusi neizpratni par to, kā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) iecerējusi sadalīt vienu miljonu eiro, ko papildu finansējumā nākamā gada budžetā valdība plāno novirzīt sabiedriskajiem medijiem. LTV ieskatā iecerētais sadalījums – 750 tūkstoši eiro Latvijas Radio (LR) un 250 tūkstoši eiro LTV – nav proporcionāls un samērīgs, kā arī nav sagatavots saskaņā ar tādiem Eiropas Raidorganizāciju apvienības noteiktajiem finansējuma piešķīruma pamatprincipiem kā taisnīgums un pamatotība. No NEPLP locekļa Ivara Āboliņa paustā izriet, ka šā brīža situācijā sadalījums ir atbilstošs, tomēr viņš nenoliedz, ka nauda ir nepieciešama arī LTV.

Latvijas Radio šim gadam papildus prasīto finansējumu palielina līdz 180 000 eiro

"Lai stabilizētu krīzes situāciju un rastu izeju no finanšu problēmām", Latvijas Radio valde Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) iesniegusi trīs pieprasījumus papildu līdzekļu piešķiršanai 2019. gadam par kopējo summu 180 186 eiro, aģentūra LETA noskaidroja uzņēmumā.

Problēmas ir visos kanālos

Latvijas Radio 2 (LR2) darbinieku vēstule atbildīgajām personām saistībā ar LR2 bojāeju nav visa kolektīva, bet gan tikai četru darbinieku iniciatīva, Dienai norādīja LR2 un LR5 direktore Ilva Milzarāja. Vēstulē LR2 darbinieki pauduši savas bažas par "Latvijas Radio (LR) valdes nevēlēšanos saskatīt un risināt ieilgušo satura krīzi LR2, kas varot beigties ar Eiropas mērogā unikālas radiostacijas bojāeju".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide