Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

LTV: Aizdomas par sadārdzinātiem liftu remontiem un izkrāptiem miljoniem RNP apsaimniekotajās ēkās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
edisons
e
Izskatās, ka bez tiesām RNP nepārtrauks "ūdens pārtēriņa" neadekvātu naudas summu zagšanu no iedzīvotājiem! Neskaitāmos mēnešos pēc kārtas piemēram visa māja mēnesī ir patērējusi pēc mājas kopējā skaitītāja 30m3 ūdens, bet namu pārvalde "pārtēriņu" vien piestāda par 2-3 m3 lielāku! Piemēram 32m3! Tā ir pirmās klases matemātika! Un kur vēl iedzīvotāju nodotie un apmaksātie ūdens patēriņa rādītāji! Un mājā netika konstatētas nekādas ūdens trubu, vai citas avārijas. Ko no tā var izsecināt? Ja RNP tikai atrakstās iedzīvotājiem pieminot vienus un tos pašus likumu pantus, kuri nav sasaistāmi ar šo piestādīto ūdens pārtēriņa summu un nedomā naudu atpakaļ atgriezt! Ko parasti, ja tas ir zaglis ar viņu dara ? Nav nekādas informācijas, ka būtu kāds notiesāts un atbrīvots no darba. Daudzas mājas jau ir visas tiesas uzvarējušas.
Opis
O
RNP jebkurš remonts, uzturēšanas darbs ir ar pamatīgu uzcenojumu. Tā viņi nosmeļ māju uzkrājumu sev (caur čomu kantoriem)
sicher
s
ir taču gludekļi , lodāmari ... beidzot ir pienācis laiks noskaidrot kurš no visā tā barojies! Figurants ir aiz restēm , tad darbojieties.
sicher
s
ja visi papīri noformēti atbilstoši likumam , aizdomas nevarēs nevienai tiesai pierādīt. Uz aizdomu pamata neviena tiesa nevar notiesāt . Tā ka meklējiet pirādījumus ar visiem jums iespējamajiem līdzekļiem.
  • 1
  • 0
prokurors Vioriks
p
Astoņkomātrīs ļimaki ble
Abc
A
Hausmaster pats liftus nepakalpo, bet ir tikai starpnieks. Mājās, kuras apsaimnieko Hausmaster, liftus apkalpo citas kompānijas. Hausmaster ir vajadzīgs tikai lai kvalificētos iepirkumam pēc darbinieku skaita un apgrozījuma.
Viedoklis
V
Kāpēc tādi lieli siltuma rēķini , ja ārā ir plus 5 grādi !!! Kādi tad tie būs pie mīnus 20 grādiem ?!!!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijā atklāti 17 jauni Covid-19 gadījumi(11)

Pagājušajā diennaktī, veicot 2402 Covid-19 testus, Latvijā atklāti 17 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas