Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgas dzemdību namā uzsvērts, ka parasti K vitamīnu mazulis saņem ar pilieniņiem pirmās apskates laikā

Mirušā zīdaiņa tēvs norāda, ka ģimene nebija informēta par K vitamīna nepieciešamību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Anna
A
Tas, ka tas notika Harmonijā, neizraisa izbrīnu. Nevienai neiesaku tur dzemdēt. Pati gandrīz nomiru un zaudēju mazuli tur, jo vecmātes pēc pirmskara laiku metodēm strādā.
Agnija Fillipova
Izstāsti konkrētāk savu gadījumu. Citādi izskatās pēc trollisma
 • 2
 • 0
dainis
d
par ko tie VETĀRSTIEM palielināt algu, pinīgi analfabēti vienīga prasme ko godam ir apguvuši ir asinspiediena mērīšana un recepšu izrakstīšana,4 gadu garumā vienas un tās pašas ripas , vai tas nav stulbums ?
anna
a
Stulbs esi, varbūt tās ir ripas, kas tieši tavām kaitēm(plānprātam)vislabāk piemērotas! Nav fakts, ka tās nomainot, tev nekļūs sliktāk! Tad vainīgs būs ārsts!?
 • 2
 • 0
konstantīns
k
Radību māja "Harmonija"??? Hmm... interesanti, interesanti
Agnija Fillipova
Varbūt kadam noderēs..."Lūk,ko es atradu: K vitamīnu potē,jo 5 no 100 000 bērniem šī vitamīna trūkuma dēļ rodas asinsinplūdumi vai nu smadzenēs vai aknās,kas gan visbiežāk notiek laikus nepamanītas aknu saslimšanas dēļ.Viena pote par 20 000 reizēm pārsniedz cilvēka dienas devu.Ja baro pēc tam ar piena maisījumiem-arī tie satur k vitamīnu,kā rezultātā šis vitamīns vēl vairāk tiek pārdozēts zīdaiņa organismā.Jau viena pote vien,ko mazulis nespēj uzreiz akumulēt savā organismā par 80 % palielina risku saslimt ar leikēmiju bērnībā.Ar leikēmiju saslimst apmēram 5 mazuļi no 100 000 ,kas saņēmuši šo poti-t.i. tikpat,cik mazuļu mirst šo vitamīnu nesaņemot. BET-tas,par ko mani konkrēti ārsti neinformēja ir-ja baroju mazo ar krūti un dzeru papildus K vitamīnu-tādā veidā varu nodrošināt mazo ar viņam nepieciešamo K vitamīnu,turklāt nepārdozējot.Ja mātei nav sava piena-vajadzīgo devu saturot piena maisījumi-tādā veidā mazais atkal saņem to,kas nepieciešams."
>nesarežģīsim
&
Ēst lapu dārzeņus, tas ir Jūsu ieteikums jaundzimušajiem?
 • 3
 • 2
nesarezhgjiisim
n
Eediet zaljos lapu daarzenjus un K vitamiina pietiks bez visaam kjiimijaam.
 • 5
 • 5
Alla Borisovna
A
Varbūt noderēs arī šis: "Controversy arose in the early 1990s regarding this practice, when two studies suggested a relationship between parenteral administration of vitamin K and childhood cancer. However, poor methods and small sample sizes led to the discrediting of these studies, and a review of the evidence published in 2000 by Ross and Davies found no link between the two." Jeb latviski: 1990.-to gadu sākumā parādījās divi pētījumi, kas pieļāva sakaru starp K vitamīna ievadīšanu ar injekciju un bērnu vēzi. Tomēr, draņķīgas metodes un mazs gadījumu skaits diskreditēja šos pētījumus un vēlāka pierādījumu izpēte, ko 2000.gadā veica Ross and Davies, neatrada sakarību starp K vitamīna injekciju un bērnu vēzi.
 • 7
 • 4
solon
s
Patiesībā tā ir visai raksturīga situācija - mediķi, parasti, nesaka neko. Uzvedas tā, it kā pacientiem pašiem viss būtu jāzin un vēl dusmojas, ja, izrādās, pacients nezin ārstam pašsaprotamas lietas.
melnais humors
m
Cilvēki ir dīvaini - dzīvo tā, it kā dabas un dabīgās atlases likumi uz mūsu sugu vairs neattiektos. Mediķi cīnās par katru no dzemdes izstumto zīdaini. Nevienam nez kāpēc neienāk prātā, ka, neļaujot vienkārši nomirt visiem priekšlaicīgi un ar pataloģijām dzimušajiem, tiek grauts Homo Sapiens Sapiens genoms. Sievietes atsakās saprast, ka tad, ja viņas auglis ir piedzimis neattīstīts un ar patoloģijām, tad labāk ir ļaut tam nomirt un mēģināt vēlreiz cerībā dzemdēt veselu bērnu, nekā tērēt milzīgi daudz spēku, enerģijas un līdzekļu defektīva īpatņa audzēšanai. Cilvēce par šo pārprasto humānismu jau maksā drausmīgu cenu - defektīvu īpatņu kļūst aizvien vairāk, veselu - aizvien mazāk, un samazinās sugas izdzīvošanas spējas. Un viss tikai tāpēc, ka sievietes nespēj racionāli domāt un saprast elementāras lietas. Bet medicīnas un farmācijas biznesam šāda sieviešu apmātība ir medusmaize, jo naudu uz apmāto un spriest nespējīgo sieviešu rēķina var grābt vagoniem.
Ko viņam citu teikt?
K
Vai viņš visā tajā daudzo jaunumu gūzmā vispār vairs atceras runas par "tādiem sīkumiem", kā vitamīni?
ee
e
Ja tā Harmonijas mājaslapā bija informācija, ka no K vitamīna potes jāizvairās, tad kur visu laiku bija Veselības inspekcija? Kāpēc cilvēki uzticas tādām savādām vietām?
stat
s
vēlais K vit sindroms(2-24 ned) ir 0.004 - 0.01 % procentiem. Salīdzinājumam iespēja demdēt dauna sindrma slimu: sievietei pēc 25: 0.008% pēc 35: ~0.2% pēc 40: 1%
 • 0
 • 0
>kāpēc
&
Jā. Ja cilvēki notic meliem, tad sekas ir skumjas. Pat, ja melus izplata internetā un tiem ir vesela mājaslapa atvēlēta.
 • 6
 • 3
Kāpēc
K
http://vaccineeducation.org/vitamin-k-shot/
 • 4
 • 1
statistika
s
2017. gadā 66,2% jaundzimušo bija veseli bērni, 30,9% ar iespējamiem saslimšanas pataloģijas draudiem, 2,9% ar iedzimtām pataloģijām. Ko lai dara, māte daba ne vienmēr ir tik ideāla, kā cilvēks vēlas. Un ja cilvēks arī grēko pie savas veselības, tad katrs 34 pirmdzimtais ir ar hronisku saslimšanu vai iedzimtu pataloģiju. - t.i. vismaz viens skolēns klasē būs ar kādām īpašām vajadzībām. Skolotāji saturieties.
Agnija Fillipova
Un, kur ir statistika par to, cik mazuļu ir miruši no vakcīnām? Un kur statstika par to, cik mazuļiem ir stipri sabojāta dēļ vakcīnām veselība? Tas viss tiek slepts no sabiedrības!
Agnija Fillipova
>>oo Man nekur nav jāiet, jo esmu vesela. Normāls cilveks medicīnas pakalpojumus izmato tikai traumatoloģijas un dzmdniecības gadījumos. Pārējie ir pasi vainīgi, ka sevi novedusi neveselā stāvoklī - rik čipsus, kolu, hotdogus, alkoholu u.c. atkritumus
 • 9
 • 9
OO
O
Turpini vien iet pie babkām un ārstēties ar apvārdotu ūdeni, Agnija Fiļipova.
 • 11
 • 13
Agnija Fillipova
Šodien pa radio jau ziņoja, ka tiem vecākiem, kas nevakcinēs mazuļus ņems nost vecāku pabalstus. Tas jau ir cilvektiesību pārkapums - tas nozīme, ka vakcīnas tiks uzspiestas ar varu un tas jau ir ļoti bīstami! Sākam zaudēt savas brīvības!
Agnija Fillipova
Atbilde >>> & Es arī izbrīnījos par to, ka nikam Medmāsa uzrauca mani politiskie uzskati tēmā, kurai ar to nav nekāda sakara -- tāpec sniedzu atbildi, jo apnikusi dienas.lv algotie troļļi, kas tēmas, kurās komentētāja viedoklis nesakrīt ar oficiāli uzspiesto versiju uzreiz bļauj, ka esi Kremļa trollis, jo citu argumentu jau nav!
 • 3
 • 2
>Agnija Filipovna
&
Objektīvi skatoties, jūsu polītiskie uzskati nevar nevienu īpaši interesēt, jo vakcīnu jautājums ir principā zinātnisks jautājums un balsošana pret "gejiem" nav ar to sakarā. Savukārt par to, ka par bērnu nevakcināciju varētu sodīt vecākus un tas būtu cilvēktiesību pārkāpums - vai Jums nešķiet, ka bērniem arī varētu būt kādas tiesības, piemēram, tiesības izdzīvot un nenomirt no garā klepus komplikācijām?
 • 2
 • 5
Agnija Fillipova
Tiem, kam interesē mani politiskie uzskati - varu atbildēt - par ko balsoju velēsanās - Kad gāju uz velēsanām sapratu, ka no saraksta pirmos svītroju Vienotību un Attīstībai Par - jo NEATBALSTU nekādā gadījumā Gejus un muhamedāņu ievazātājus Latvijā un tikai ka trešos no velēsanu sarkasta savā galvā izsvītroju Saskaņu, kaut arī Saskāņā tobrīd atradās viena lieliska deputāte Jūlija Stepaņenko, kura izvirzīja likumprojektu par Tikumusku audzin ašanu skolās. Un tieši šim likumam katru gadu uzbrūk sorosīti un to apmaksātie Rietumu spēki - Papardes zieds, piemēram. Esmu pret Rietumu vērtībām, bet balsoju par latviskām partijām, kaut ari partija, kuru būtu atbalstījusi 100% šajās vēlēšanās nestartēja - tā ir ANTIGLOBĀLISTI! Esmu pret izvirtības kultūras ievazāšanu un Latvijas islamizācciju! Un nekādā veida neatbalstu Kremli, jotas arī ir ļauns spēks sobrīd pat priekš pašas Krievijas iedzīvotājiem! Bet Putins savus bērnus nevakcines gan :) Interesanti, vai to dara Ušakovs?
 • 12
 • 12
Agnija Fillipova
>>^^^ Daudzkārt jau ir pierādīts, ka sabiedrības vairākumu vienmēr vada mazākums. Un, ka vairakums cilvēku ir zombiji. Tapēc uzskatu, ka tie 5% ir normāli, kas vēl nav nozombēti. Tie ir cilveki, kas vēl spejīgi paši ievakt informāciju un izdarit secinājumus. Tāpec domāju - viss i rotrādi. Tieši šie 5% izdzīvos. Pārējos jau sobrīd apdraud vakcīnās ieprogrammēta neauglība uc. problēmas. Paklausieties Bila Geitsa lekcijas Youtubē - kam un kāpēc šis cilveks apmksā vakcīnas - ka pasaule ir pārapdzīvota un vakcīnas radītas depopulācijai. Kā arī - kāpēc gudrākie ārstu un pasaules parvaldnieku bērni netiek vakcinēti? >> Medmāsai Kads man sakars ar Kremli? Nekāds! Bet to, ka medicīna un farmācija ir tikai bizness, kuram vajag slimus klientus, nevis veselus skaidrs ir jebkuram domājošam cilvekam.
 • 12
 • 10
***
*
Pabalstus ņemt nos nevajadzētu, bet vēlāk samazināt pieejamo bezmaksas budžetu un pakalpojumu pieejamību gan!!!! Savādāk tie 95% muļķīšu kuri savakcinēsies pēc tam uzturēs tos 5 % gudros nevakcinētos.
 • 8
 • 14
cita medmāsa
c
https://www.youtube.com/watch?v=4PwCYMdFtEo
 • 1
 • 0
medmāsa
m
Kremline Fiļipovna traki satraucas, ka tiks ierobežotas vecāku iespējas aiz muļķības nogalināt savus bērnus. Vatei vates aktualitātes.
 • 12
 • 20
big P
b
Dr. Suzanne Humphries : https://www.youtube.com/watch?v=IFcDz3Kvz8I&t=1s
tik tiešām
t
Tāda nu jau ir tā Latvijas medicinas sistēma, nožēlojami !!!
.
.
Kads sakars K vitaminam ar vakcinam? Lai butu lielaka statistika? Divi vairak ka viens. Un cik mirusi un invalidi? Kada oficiala statistika? Kapec veselibas ministrija kluse? Ja neviens, tad ta ari vajag pazinot. Jeb statistikas nemaz nav. Vai tomer nevar publicet, citadi nevakcinesies
Statistika
S
ja pameklē, tad var atrast statistiku. 2017. gadā piedzima 20,8 tūkst. bērni, no tiem 86 mira pirmajā dzīves gadā, 28 - dzemdību dienā, 21- no 1-6 dienai, 16 no 7-27 dienai, 21 - no 28-11 mēnešiem. Par vakcīnām klusē, vismaz nav arī raksti, ka kāds būtu miris nevakcinēts. Bet klusē arī statistika, cik bija vakcinēti. Šī ir kārtējā ažiotāža.
 • 25
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kārtējās amatpersonu maiņas Rīgā(8)

Vienā no nozīmīgākajiem pašvaldības uzņēmumiem – Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) – notikušas kārtējās izmaiņas valdē. Pagājušās nedēļas pēdējās darbadienas vēlā pēcpusdienā plašākai sabiedrīb...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas