Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Noteiktām prasībām uzņemšanai vidusskolās varētu būt negatīvas sekas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis
D
No skolnieka viedokļa raugoties... tā būtu ļoti godīga un humāna rīcība - netieši norādīt, ka ir simtreiz labāk iet un apgūt cienījamu profesiju, nekā nosist savas dzīves gadus bez jēgas un turpmākas perspektīvas. Protams, izglītības bizness ar šo principu ir pretrunā... . Vēlu veiksmi Daugavpils izglītības darbiniekiem!
pepe
p
acīmredzot savu balsi tur spēlē arodskolu direktori, kuri vienkārši šādi mehāniski panāks skolēnu skaita pieaugumu "tehjos". viens no momentiem. par visu padomāts
Ass
A
Re ka valdiba vismaz saprot to ka zeme izmirst un nev to bērnu tik daudz!Bet tas ir jāsaprot arī tautai,un sis ir viens no veidie ka pateikt nav nākotnes Latvijai nav vajadzīgas skolas un skolnieki ,drīz pāriesim uz 6šu klašu izglītību ka senči (cēlie latvieši zem vācu zābaka).
Nems>Ass
N
Vai tas nav labi? Tad jau mēs -latviijci-busim sasnieguši to ko gribejam te okupacijas laika.
  • 3
  • 6
mg
m
Jāpiebilst, ka tad, ja cilvēks nav dabūjis 5 pamatskolā, viņš faktiski nav apguvis priekšmeta pamatus. Kā tad viņš tālā apgūs vidusskolas vielu, ja viņam nav bāzes?
mg
m
Kad es gāju skolā, vidusskolā uzņēma tikai tādus, kas bija sekmīgi pabeiguši pamatskolu un dabūjuši atestātu, nevis liecību + atzīmes nebija pašas zemākās. Tagad, izrādās, tā gadiem nav bijis, nu brēc, ka prasīs, lai vismaz 5 visos priekšmetos. Negatīvas sekas ir tad, kad, lai sanāk vajadzīgais minimālais skaits un nav jāslēdz videne, direktori savāc pat garīgi atpalikušus jauniešus ar smagiem mācību traucējumiem, muļļā viņus 2,5 gadus un pēdējā gada martā pirms eksāmeniem pasaka, lai izņem dokumentus, jo eksāmenos viņiem draud ekstrēmi zems vērtējums un tas čakarēs reitingu. Tā ir kļuvusi par sistēmu, un IzM izliekas, ka neredz šo sakarību, direktori izliekas, ka tā nedara, bet skolotāju arodbiedrība tik aurē pēc algām.
Bobs sūklis
B
Ko tu muldi muļķis esi ja pat pabeidz ar 5 ballēm pamata tad vidusskola var koncentrēties uz priekšmetiem kurus vairāk vajag izvēlētajā profesijā līdz ar to tu vari pacelt balles augstāk arī vidusskola
  • 0
  • 2
ļuļa
ļ
raksta doma kāda - ka dauņu neuzņamšanai vidusskolās būs sliktas sekas? pārāk uzlabosies vidējie rādītāji mācībās vai kā? vispār jau sen vajadzēja atjaunot profenes, kur skolnieki, kas nespēj iegūt pietiekamu baļļu skaitu vidusskolai, var apgūt normālu profesiju. šobrīd latvijā trūkst visu - sākot ar labu santehniķi un beidzot ar šuvēju. kāpēc nevar atjaunot veco profeņu sistēmu?
Pēddzinis
P
Tam varētu būt pozitīvas sekas, jo vājie skolēni nozog spējīgākajiem nākotni.
Tālis
T
Laikam ir atcelta Satversme?
Krējums Saldais
K
"Noteiktām prasībām uzņemšanai vidusskolās varētu būt negatīvas sekas...". . .Samazināsies nespējīgo skaits vidusskolās?
senču ols
s
nē mīlīt, lielai pusei vidusskolu nesanāks bērnu kvorums , un tās pēc esošajiem kritērijiem būs slēdzamas . Tomēr pastāv iespēja pēc novadu apvienošanas veco rajonu robežās izveidot vismaz vienu sakarīgu vidusskolu, muļķiem priekškam vispār vajadzīga vidējā izglītiba , muļķi vispār nevar izskolot .Kādreiz bija muļķu skolas , bet tagad to nevajag , veltīga naudas izmešana
  • 16
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūžībā devies Rīgas domes kaķis Muris(20)

Mūžībā devies viens no Rīgas domes kaķiem - Muris, sociālajā vietnē Facebook paziņojis bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas