Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Saeima nepiekrīt dīkstāves pabalstu izmaksāt arī pašnodarbinātajiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Kas vispār izdomāja un ieviesa šo DĪKSTĀVES pabalstu, ja ir jau BEZDARBNIEKA jeb BEZDARBA pabalsts??? Kā vispār var noteikt un izmērīt šo DĪKĀ STĀVĒŠANU? Cilvēks var palikt BEZ DARBA pats to nemaz negribot - kā piemēram, tagad - pandēmijas dēļ. Tad tas pieprasa BEZDARBNIEKA pabalstu, jo ir strādājis, pelnījis un maksājis attiecīgo bezdarba nodevu - arī pašnodarbinātais. Bet - DĪKĀ stāvēšana izklausās pēc katra paša izvēles. Vai DĪKĀ gadījumā nestāv DĪKDIENIS?
London
L
Cik skumji! UK visi saņem pabalstu, pat bez liekām runām un pierādījumiem, ka tik nodokļi maksāti. Tāpēc arī cilvēki šeit ar mierīgāku un pozitīvāku prātu skatās nākotnē!
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Diezgan grūti noticēt, ka Londonā (Apvienotajā karalistē) "VISI saņem pabalstu bez liekām runām pierādījumiem, ka maksāti nodokļi." Un, ja grūti noticēt, tad droši vien, ka tā nav taisnība!
  • 1
  • 0
Dūdieviņš
D
Latvijas valdība (citāts): "Dīkstāves pabalstu bija vērts ieviest - kaut vai tāpēc lai varētu tā piešķiršanu atteikt tik daudziem cilvēkiem."
Norvēģis
N
Diezgan draņķīga krīze no tā viedokļa, ka rietumvalstis norāda uz reāla darba bezjēdzīgumu.Kamēr viens strādā, citi sēž uz pabalstiem, kas līdzīgi strādājošā algai. Savukārt exsovoks parāda, ka maksāt nodokļus ir bezjēdzīgi, jo maksā cik uziet, bet atbalstu krīzes situācijā saņems saiemas norādīti uzņēmumi.
ļuļa
ļ
iesaku komentētājiem necepties. ir arī labā ziņa. izskanēja, ka valsts sektorā, tātad arī saeimas deputātiem, tiks paaugstinātas algas. priecāsimies kopā ar mūsu vadoņiem!
Ass
A
Spožs piemērs ka siles pietuvinātie iznīcina konkurenci!Kad valdība atskaitīsies par 4 milj. pandēmijas naudas izlietošanas un vēl + 2,5 milj. Eiropas pandēmijas naudas izlietošanu?
Nekad
N
To tu sagaidīsi tad,kad pūcei aste ziedēs.
  • 2
  • 2
Arlekino
A
Virsraksts ir maldinošs! - tikai teksta vidū ir pateikts, ka runa ir par tiem pašnodarbinātajiem, kuri nevalificējās MK noteikumie.. Jo vispār arī pašnodarbinātajiem maksā: https://www.vid.gov.lv/lv/vid-izmaksas-dikstaves-pabalstu-covid-19-krizes-skartajam-pasnodarbinatajam-personam
>:-)
&
Kad pārrijušies treknie taukumūļi, ar apmānu, visus sadzina, «pašnodarbinātajos», tad viss bija labi, nolādētie KROPĻI, bļļ...!!!!!!!!!!!!!!!11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas