Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sākta pārbaude par ārstu, kurš bērnam izmeklēšanu veicis pavirši

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kaa viņu sauc???
k
Kapec to "dakteri" nesauc vardaa?? Kapec slepj viņa vārdu. Kamer nepateiks kaa vinu sauc, uz šo slimnicu nevajadzetu doties nevienam beernam!! Es tak nevaru pialaut, lai mans berns tiek nosutits tiesi pie taa kretina.
gunča
g
Pie veselības inspekcijas vērsties ir bīstami,jo šāda naivuma negatīvas sekas velkas gadiem.Ar to inspekciju gan vajag tikt skaidrībā,jo to sedz visas labās partijas.
:) videonoverošana, videonoverošana
:
nu konkreti kas un kā nav zināms un protams var but ka ārstam bija jārikojas, bet tikpat labi es varu iedomaties histerisku mammuķiti kas nakts vidū atvilcis bērnu pieprasa tuliteju 10 ārstu konsiliju utt. ko ātsts konkreti teica, vai nelaipniba bija tik nepiekrišana mātes prasibām vai reāla, vai ārsts varbut teica ka nav mirstama kaite un aicināja atnākt no rīta kad bus speciālists konkrētajā jomā (ko reāli māte ari izdarija, ) ko tur īsti izoperēja un cik tas bija steidzami un veselibai bīstami . nekas nav atreferets . butu videoieraksts, tad uzreiz viss redzams ko katrs teicis, ko darijis.....
videonoverosanai
v
ar to vien, cienījamais slēptais dakteriit, vai maasin, vai kas veel, jums nepietika, ka tika konstateta aklas zarnas plisums, iekaisums, strutas uttt...? Turpinat vien aizstavet savejos. kauns par jums. Bet jums jau kaa pilei udens. Nekas, gan jusu pasu berni samaksaas par jusu kludaam. ko ari novelu.
  • 0
  • 0
Bambaks
B
Runa nav par paviršību, bet noziedzīgu nolaidību, kuras sekas ir smagas un potenciāli varēja būt letālas.
rezultāts
r
neuztraucieties- komisija kontatēs, ka ārsts visu veicis atbilstoši priekšrakstiem un viņa vainu nav iespējams konstatēt. kā vienmēr. diemžēl. iespējams, esmu izredzētais, bet mani, manu sievu un bērnu mūslaiku ārsti jau pa reizei ir mēģinājuši aizlaist pie dieviem, tikai neveiksmīgi, jo man ārstu nevērība un neprofesionalitāte beidzās ar invaliditāti, sievai ar hronisku saslimšanu, bet meitai ar sagrautu imunitāti. nav vairs latvijā medicīnas, kura ārstētu, ir tikai tāda, kas vēlas nepalikt vainīga.
Temida.lv
T
Jāsāk ar pustošo galvu - ministru...
hi hi
h
ja par visiem līdzīgiem gadījumiem veiktu izmeklēšan un atlaistu,sen jau tā iestāde būtu tukša! Vadībai atbildības nav nekādas - valde,ķirurģijas bloka vadītājs?
Ezis UK
E
Nu kāda starpība ,ka nav tukša un tur šāds"priekšmets"atrodas? Ja nepatīk darbs ej citur, es nevarētu tur pat dienu nostrādāt ,tāpēc nelienu tādos darbos.Bet esmu atbildīgs par savu darbu,UK nevajadzētu 2 gadus ,lai atrastu ,kas vainīgs katastrofā. Ceru ,ka Latvijā arī tā būs.
  • 2
  • 0
vārds
v
ārstam ir vārds?
Margarēta
M
Nu, beidzot sāk kaut ko darīt saistībā ar paviršu medicīniskās palīdzības sniegšanu un neadekvātu attieksmi pret pacientiem. Latvijā tā aizvien vēl ir milzīga un plaši izplatīta problēma, uz ko līdz šim medicīnas iestāžu vadība pievēra acis. Un novēla vainu uz pacientiem, kas nepietiekami pazemīgi vērsušies pie mediķa.
Artis
A
Vai šeit nav jāsāk process par slepkavības mēģinājumu?
  • 7
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība(25)

Informatīvā telpa ir ļoti piesātināta un pat pārsātināta ar dezinformāciju – intervijā Romānam Meļņikam atzīst iekšlietu ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Veide.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas