Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sarucis ārvalstu studentu skaits

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, daudzviet audzis vietējo studentu skaits, taču lielu atšķirību viņu izvēlētajās studiju programmās nav. Tajā pašā laikā samazinājies ārvalstu studētgribētāju skaits, jo viņiem Covid-19 krīzes dēļ jāsaskaras ar lieliem ceļošanas ierobežojumiem un komercreisu nepieejamību.

Top komentāri

Latvju puika
L
Vietējās kebabnīcas ir uzvarējušas konkurencē ar ārvalstu studentus nodarbinošajām !
Panks
P
Un tas kritums ir tikai sākums! Normāli jaunieši šādā valstī, kur nav nekādu perspektīvu - strādājot "melnu muti", pietiek dzīvoklim un ēšanai, varbūt kādam drēbes gabalam un izgrabējušam auto, bet ne iekrājumiem un normāliem nodokļiem, nekādu normālu sociālo garantiju, ne medicīnas pakalpojumu, ne saturīgas pensijas. Arī izglītības atzīšana Eiropā nav visai atbalstīta. Latvija VAR! pārdesmit veiksmes stāstu un simtiem tūkstošu... lūzeru? Nē! aizbraucēju! Tā turpināt! Jo 1987 gada Īrijas veiksmes stāstu ar nodokļu samazināšanu attiecīgi investīciju ieplūšanu, darbaspeka ieplūšanu arī no A-eiropas... Mūsu politiķi un lielākais zaglis eirokomisārs V. Dombrovskis ir debiloīdi, kas par savu krēslu tālāk neko neredz un negrib zināt!
LV Skolnieciņš LV
L
Es patiesi šaubos, ka Daugavpils Universitātē kāds mācās fiziku, kīmiju vai matemātiku. Šajās specialitātēs mācības ir grūtas, daudzi studenti nepārcieš pirmās divas sesijas. Var gadīties, ka DU pirmajā kursā izkrīt visa studentu grupa nesekmības dēļ. Ja nu kāds paliek 2.kursā, piemēram, kīmijā, tad gribot negribot ir spiests doties uz LU Rīgā. Individuāli laboratorijas darbi visticamāk nenotiks... ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Ģērmaņa atskats(3)

"Sastopoties vaigu vaigā ar jubilāru, var gadīties, ka ne vienmēr pirmajā brīdī ir iespējams nemaldīgi noteikt, vai jūs runājat ar vēstures zinātņu doktoru Uldi Ģērmani vai viņa alter ego doktoru...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas